PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ja to robię i co sobie forum o mnie wtedy myśli...



Mayka1981
17-09-2010, 20:50
Wszak anarchia panuje a od dłuższego czasu mnie to nurtuje :twisted:

A robię to codziennie (albo i kilka razy dziennie...) tak:


odpalam sobie forum, klikam "Nowe posty"
przeglądam pierwszą stronkę i co mnie interere to klikam prawym klikaczem myszki i otwieram sobie ten temacik w nowej karcie
patrzę dalej...

I potem strona druga nowych postów (w tej samej karcie) i powtórka z rozrywki. I trzecia/ I czwarta. I tak dalej i dalej - no zależy ile czasu mnie nie było i kto cierpiał na klawiaturowścieknięcie tudzież swędliwość paluszków no albo jest akurat po wizycie u teściowej lub pediatry :mrgreen:

Potem to sobie już otwieram te poszczególne karty i czytam i odpisuję (wszak znam się na wszystkim to wszędzie moge coś napisać :ninja:), zamykam i idę do nastepnej karty.
A jak już sobei wszystkie topiki przejrzę i się wyłuszczę to a piać od nowa...

ALE! żeby nie było tak prosto... jak się klika w jakiegos użytkownika żeby pokazało jego profil to nasze szanowne forum łaskawie informuje kto co akurat czyta/ma otwarte - i niezależnie od tego czy mam te "nowe posty" dalej otwarte czy nie, to jestem "przeszukująca forum" - a jak bym tak chciała mieć napisane, że ślęczę nad jednym li tylko dylematem a nie fyram łoczyma po wszystkich działach to co, mam go otworzyć jako pierwszy? Jako ostatni?

I uprzedzając ewentualne pytania - to nie, nie mam akurat nic innego do roboty to się gupotami zajmuję :hello:

espejo
17-09-2010, 20:53
Hmmm...a myslisz, ze ludziska sprawdzają, co czynisz, kiedy jestes na forum:)

anoli85
17-09-2010, 20:54
hehe dobre :D

Mayka1981
17-09-2010, 20:55
Hmmm...a myslisz, ze ludziska sprawdzają, co czynisz, kiedy jestes na forum:)

no nie, ale w chwilach zwątpienia sama siebie sprawdzam co robię i wolę wiedzieć, czy się nie okłamuję :ninja:

a poza tym podglądam innych :twisted:

joleczka
17-09-2010, 20:57
o matko to robisz dokładnie tak jak ja, kiedyś się zastanawiałam ile kart można max otworzyć :) i czasem kogoś też podglądnę jak mi za długo na pw nie odpowiada :hide:

espejo
17-09-2010, 20:59
no nie, ale w chwilach zwątpienia sama siebie sprawdzam co robię i wolę wiedzieć, czy się nie okłamuję :ninja:

a poza tym podglądam innych :twisted:

Nie no - też wolę siebie sprawdzic :) hehee
tylko ja za duzo kart nie otwieram bo potem sie gubię...

Guest
17-09-2010, 21:01
ttam kiełbacha czeka a tu tu się zastanwiasz kto Cie śledzi

to Ci powiem Macierewicz ma Cię na oku :p

rzufik
17-09-2010, 21:01
ja też tak robie :lol:
tylko jak mam tylko chwile na forum i wiem ze duzo stron w nowych postach wystuka to poszczególne te strony otwieram tez w nowych kartach zeby mi nie skasowało nowosci po ponownym wznowieniu (!!!!) :shock: systemu w lapie.
ale w życiu nie miałam problemu z tym co kto widzi w moich aktualnych czynnosciach w moim profilu ;P

Dr.Obinka
17-09-2010, 21:03
Robię dokładnie tak samo z kartami :) Ale nie przyszło mi do głowy, żeby kontrolować, co się wyświetla w profilu.

Zastanawia mnie do innego. Jeśli przejrzałam już 1. stronę nowych postów (i pootwierałam sobie karty) i idę do drugiej strony, to czy to jest 2. strona AKTUALNYCH nowych postów czy tych, które były nowe, kiedy w ogóle otworzyłam nowe posty? Chyba to drugie, co? Nie wiem, czy się jasno wyraziłam :)

Mayka1981
17-09-2010, 21:04
Zastanawia mnie do innego. Jeśli przejrzałam już 1. stronę nowych postów (i pootwierałam sobie karty) i idę do drugiej strony, to czy to jest 2. strona AKTUALNYCH nowych postów czy tych, które były nowe, kiedy w ogóle otworzyłam nowe posty? Chyba to drugie, co? Nie wiem, czy się jasno wyraziłam :)

to drugie :D

edit - rzufiku, mnie tam się takie zestawienie bardzo podoba :D

Jasnie Pani :)
17-09-2010, 21:07
Jak ja to robię i co sobie forum o mnie wtedy myśli...
masakra tytul :lool:

aladw
17-09-2010, 21:09
Mayka dobrze że Ci się ta ciąża kończy....będzie mniej czasu na śledzenie sa sa sa:D, bo po tym poście poczułam normalnie smyranie po plecach

Karusek
17-09-2010, 21:17
widzę, że więcej nas "zakładkowych" na forum. Ale do "podglądactwa" jeszcze nie doszłam :ninja:

ale może sprawdzę zatem, co teraz mayka porabia? :twisted:

Kasia.234
17-09-2010, 21:18
ALE! żeby nie było tak prosto... jak się klika w jakiegos użytkownika żeby pokazało jego profil to nasze szanowne forum łaskawie informuje kto co akurat czyta/ma otwarte - i niezależnie od tego czy mam te "nowe posty" dalej otwarte czy nie, to jestem "przeszukująca forum" - a jak bym tak chciała mieć napisane, że ślęczę nad jednym li tylko dylematem a nie fyram łoczyma po wszystkich działach to co, mam go otworzyć jako pierwszy? Jako ostatni?

I uprzedzając ewentualne pytania - to nie, nie mam akurat nic innego do roboty to się gupotami zajmuję :hello:

Widzisz, pewnie klikasz tego użytkownika (siebie znaczy akurat w tym przypadku) zaraz po stronie z nowymi postami ;) Jeśli wejdziesz w pierwszy wątek, a później klikniesz na siebie, to pokaże, że czytasz/przeglądasz ostatnio odwiedzany watek. Hmm, czy ja to napisałam wystarczająco jasno? Przynajmniej u mnie przed chwilą tak to wyglądało, bo sprawdzałam ;)

jakibytu
17-09-2010, 21:45
Frapujące. Aż sobie w Ciebie kliknełam, Mayka, żeby zobaczyć, co teraz robisz. Jako członkini forum czuję się wywołana do odpowiedzi i w imieniu forum odpowiadam na Twoje pytanie - dobrze sobie o Tobie myślę :D

Mayka1981
17-09-2010, 21:50
Widzisz, pewnie klikasz tego użytkownika (siebie znaczy akurat w tym przypadku) zaraz po stronie z nowymi postami ;) Jeśli wejdziesz w pierwszy wątek, a później klikniesz na siebie, to pokaże, że czytasz/przeglądasz ostatnio odwiedzany watek. Hmm, czy ja to napisałam wystarczająco jasno? Przynajmniej u mnie przed chwilą tak to wyglądało, bo sprawdzałam ;)

Faktycznie tak jest! Dzięki :applause:
Czyli w zasadzie nie mogę siebie okłamać - bo jak wejdę na siebie to z danego wątku więc musi mi pokazać, że mam go akurat otwartego...

A jakby tak z listy użytkowników? :hmm: Idę sprawdzić :)

Kasia.234
17-09-2010, 21:52
Faktycznie tak jest! Dzięki :applause:
Czyli w zasadzie nie mogę siebie okłamać - bo jak wejdę na siebie to z danego wątku więc musi mi pokazać, że mam go akurat otwartego...

A jakby tak z listy użytkowników? :hmm: Idę sprawdzić :)

Wieczór długi przed nami ;) Każda opcję można sprawdzić :D

Mayka1981
17-09-2010, 21:54
A jakby tak z listy użytkowników? :hmm: Idę sprawdzić :)

To odpowiadam sama sobie -przegląda listę użytkowników"... BUahahaha :lool:

Coś mi się wydaje, że śledzenie samej siebie to jest średnio frapujące zajęcie:duh:

Karusek
17-09-2010, 21:59
taaa, na tym forum to o wszystkim można pisać, co nie? :mrgreen:

Mita
17-09-2010, 23:26
Fascynujące :lool:
Od razu skojarzyło mi się z książką „A co ciebie obchodzi, co myślą inni?” Feynman'a ;)

kubutkowa
17-09-2010, 23:54
Forum myśli ,że chyba czas abyś się rozpakowała :lol::lol::lol:
To na bank Mayka i jej 1000 otwartych kart powoduja ,że nam zegar siadł.:ninja:

JJ
18-09-2010, 12:55
To na bank Mayka i jej 1000 otwartych kart powoduja ,że nam zegar siadł.:ninja:

tez mi sie cos tak zdaje :ninja:

Mag
18-09-2010, 14:58
Majka,kiedy Ty rodzisz?;)

JJ
18-09-2010, 15:01
Majka,kiedy Ty rodzisz?;)

cos czuje ze urodzi w ten wekend :wink:

Mayka1981
18-09-2010, 17:29
Majka,kiedy Ty rodzisz?;)

Kochana, to akurat będzie niespodzianka :D dla mnie też...


cos czuje ze urodzi w ten wekend :wink:

Eeee tam, takich czujów to jest więcej a weekend sobie leeeci :D

biedronki-3
18-09-2010, 18:50
trochę nie na temat ale czy Tobie działa opcja "Co nowego", bo jak klikam to pokazuje mi sprzed 3 godzin

Mayka1981
18-09-2010, 19:21
działają, ale zegar jest kopnięty, także musisz patrzeć o której Ci wysyła Twojego posta i tę godzinę przyjmować jako "pierwszą" - u mnie jest 19 a widzę posty z 20 z groszami...

Kasia.234
18-09-2010, 19:53
Nowe posty są, ale trochę niżej, czasem dopiero na kolejnej stronie, trzeba szukać ;)

agnesjan
18-09-2010, 20:27
hihi:lool: tez tak robię:D
a zauważyłyscie, że dziś to jakoś mało tych stron? zawsze koło 11 mam, a tu tylko 4...czyżby zlot?

Behemot
18-09-2010, 20:53
baby Wam to się nudzi :P

Mita
18-09-2010, 20:55
trochę nie na temat ale czy Tobie działa opcja "Co nowego", bo jak klikam to pokazuje mi sprzed 3 godzin
mnie działają, no chyba, że Majka przegląda forum i 20 stron otwiera :lool::lool::lool:
ps. no już, juz się uspokajam ;)

Joania
21-09-2010, 09:00
a miałam sie za inteligentna i trwałam w tym złudzeniu 39 lat.
O jakich wy do diabła kartach mówicie? Ja naciskam nowe posty i patrzę co kto nowego napisał, a to się jakoś inaczej robi?
boszzzzz
a swoją drogą...... MAYKA KIEDY RODZISZ?