PDA

Zobacz pełną wersję : Sweet Place na Bronowickiej - Kraków



Winoroslinka
13-09-2010, 20:18
Dzisiaj szła sobie mama w filoetowym SP, piekne 2X :hello: widziałam z samochodu stojącego w korku, usmiechnelam sie ale chyba pozostalam niezauwazona

nianja
13-09-2010, 21:51
o matko! to chyba moja koleżanka :) ona nie forumowa, świeżo zakupiona chusta i dziś jej pierwszy spacer, no proszę a dobrze chociaż zawiązana? bo stresa miała strasznego a ja jeszcze większego jak sobie poradzi:) a najbardziej to ją stresuje, że ktoś z "moich" ją zobaczy źle zawiązaną :)
a bronowicka czy balicka raczej?

Winoroslinka
14-09-2010, 08:49
nie wiem dokladnie czy to jest juz bronowicka czy jeszcze balicka, to bylo niedaleko od skrzyzowania z Armii Krajowej, niedaleko giełdy. Nie patrzylam dokladnie na wiazanie bo mnie w ogole widok urzekł i śpiaca mała królewna, boskie :) Szła chyba z mamą/tesciową (?) któa prowadziła wózek.

nianja
14-09-2010, 20:07
tak to ona :) już z nią uzgodniłam, śmiała się że ledwo z domu wyszła i już ją wypatrzyła któraś :)

Winoroslinka
15-09-2010, 08:38
powiedz jej ze pieknie wygladały. Ta śpiąca królewna ajjj tak mi sie ciepło na sercu zrobiło :)

nianja
15-09-2010, 08:42
powiem na pewno bo ona tak się przełamać nie może do tych chust więc może to pomoże :) ja mam ochotę tą jej córeczkę od razu wsadzić do chusty jak tylko ją widzę :)