PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadomienie o nieistniejacej waidomosci



monika999
12-09-2010, 15:40
Od kilku dni wyświetla mi się powiadomienie o jednej nieprzeczytanej wiadomości, której nie ma ani w skrzynce odbiorczej ani w profilu. Gdzie mogę jeszcze ją znaleźć?

Meta
12-09-2010, 15:58
Moniko, a może ta wiadomość do Ciebie przyszła wtedy, kiedy zegar na forum działał nieprawidłowo? Wtedy ta wiadomość jest w wiadomościach, tylko trzeba jej szukać gdzieś niżej, bo forum po nastawieniu zegara posortowało wszystko chronologicznie = wg godzin, w których wiadomości zostały wysłane

monika999
12-09-2010, 19:35
Moniko, a może ta wiadomość do Ciebie przyszła wtedy, kiedy zegar na forum działał nieprawidłowo? Wtedy ta wiadomość jest w wiadomościach, tylko trzeba jej szukać gdzieś niżej, bo forum po nastawieniu zegara posortowało wszystko chronologicznie = wg godzin, w których wiadomości zostały wysłane

ide szukac:)

niestety nie ma , moze jak skasuje wszystkie wiadomosci to rzecz sie wyjasni?

monika999
13-09-2010, 23:14
to jeszcze raz spytam- czy jest jakis sposob na odczytanie tej wiadomosci? a moze to powiadomienie jest nieaktualne? wyswietla mi sie za kazdym razem jak wejde na forum.
sama nie wiem co robic, meczy mnie to okrutnie:)

Meta
13-09-2010, 23:36
Hmm jeśli jej nie widzisz, to nie wiem :roll: Może jest nieaktualne, może ktoś wysyłał, ale wiadomość nie doszła, jest tylko powiadomienie :roll: może coś się zwiesiło i zaginęło przy zmianie serwera...
Nie wiem jak to wygląda od strony technicznej, ale może Jazzoo mogłaby to jakoś sprawdzić? Napisz do niej PW

Mayka1981
13-09-2010, 23:38
ja mam w pracy genialny:roll: program pocztowy zwany LOTUS i w nim jest to samo... pokazuje jakieś nieprzeczytane wiadomości a nigdzie ich nie widać... na pocieszenie dodam, że po kilku dniach człowiek się oswaja i potem to chyba znika, albo się przestaje zauważać? hm...

Edit - a dostałaś jakieś inne PW od tego czasu? Bo czasami u nas to pomagało jak przyszło coś nowego to się to nieistniejące ujawniało (ale czasami...)

groszek1983
16-09-2010, 16:57
o też dostaje takie wiadomości... tzn powiadomienia bo wiadomości brak

JJ
17-09-2010, 15:32
a moze to byly powiadomienia o wpisach w profilu?

albo jesli zegar na forum szwankowal w danym momencie
tz. byla 13 a na forum 21:00
ktos poslal priva to on powinien byc dopiero do odczytania o 21:00
rozumiecie ?
zegar szwankuje i privy sa jakby wyslane z przyszlosci hihihi

ja bym poczekala np. kilka godzin i zobaczyla czy sie da takiego priva zobaczyc