PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktoś wie jak nosić w bebe lulu lulu na biodrze



vombati
11-09-2010, 21:09
w lulu nie da nosić sie na biodrze, niestety ponieważ nie da się dociągać osobno każdej krawędzi.
Tzn oczywiście da sie :mrgreen: ale gdy dziecię będzie siedziało jak na cytowanym obrazku to Ci sie zaraz zacznie wysuwać...

emma
11-09-2010, 21:39
No właśnie, spróbowałam i niby się udało, ale nie całkiem.
Bo mały siedzi, pupa wpadnięta, nóżki ok. Ale gorzej z pleckami, nie udało mi się go ustabilizować, nawet po ściągnięciu sznurków. Trzeba go ciągle podtrzymywać, bo każde mniejsze wychylenie grozi wypadnięciem...:frown
Ale na krótkie wyjście może być...

Cobra
11-09-2010, 22:25
a nie lepiej kółkową...? sprzedaż lulu i kupić kółkową... ;-)

emma
11-09-2010, 23:05
Mam tą chustę, no dobrze, tą torbę na dzieci. I może coś można by z nią zrobić... Jak Szymon był mały to go w niej nosiłam i nawet zadowolona byłam do czasu aż odkryłam wiązane. Potem poszła w odstawkę, bo i za ciężko a i co jak co, ciężko w niej się dziecko układało.
No ale Szym teraz duży i może fajnie by było mieć coś w czym szybko by się dziecko włożyło na spacerze. A podobno można w Lulu nosić na biodrze, tylko czy na pewno i jak!??

Mag
11-09-2010, 23:32
dlaczego torbę?przecież to chusta,z wadami ale chusta:)
można na biodrze,tylko kółka niżej niż w zwykłej kółkowej tak,żeby na ramieniu było więcej materiału niż ten cienki pasek.
http://www.bebelulu.pl/v3/userfiles/File/image/instrukcja/lulu009inst.jpg
to lulu z bardzo kiepskim wiązaniem,sznureczków możesz się pozbyć,pupa musi być wpadnięta od podkolanka do podkolanka i widzisz,jak dziewczyna ma chustę wciśniętą w szyję?tak jest niewygodnie,musisz miec bardziej na całe ramię przesunięte.

emma
11-09-2010, 23:57
No ale kto mi Lulu teraz kupi? Jak teraz panika się szerzy, że w chustach dzieci się duszą...

Mayka1981
12-09-2010, 22:23
wyciągnij sznurki i jak zwykłą kółkową traktuj, będzie oki :D