PDA

Zobacz pełną wersję : w co wsadzić 5-cio miesięczną kluskę na krótkie wypady...



Marsjanka
09-09-2010, 20:17
jak w temacie

w co wsadzić 5-cio miesięczną kluskę na krótkie wypady? mieszkam na wsi, wszędzie jeździmy autem - ale jak się z samochodu wysiądzie i pójdzie np. do sklepu, do szkoły starszej, do urzędu - to w coś trzeba kluchę wsadzić - dodam że najlepiej w coś nieskomplikowanego

chusty mam na razie :p dwie
elastyczną Babylonię i tkaną Nati, ale z elastyka młoda wyrasta, a moje nieudolne motanie tkanej przy takiej deszczowej pogodzie odpada :hide:

w co więc mogę wsadzić niesiedzącą jeszcze samodzielnie, ale dość sztywną i pełzającą rączą żółwice?
ważącą jakieś 8,5 kg

shilo
09-09-2010, 20:52
Nosidło jakieś? Odpada Ci plątanie się na deszczu z metrami materiału. Mnie się scootababy skojarzyło, ale pewnie też inne ergo w grę wchodzi. No i kółkowa z niedługim ogonem?

Ananke
09-09-2010, 20:54
Polecam kolkowa, albo nosidlo. Ja osobiscie wole kolkowa, bo zakladam przed wyjsciem z domu i potem tylko mala z fotelika i siup. Tyle, ze mam Pslinga i nie musze w sumie dociagac.

Mayka1981
09-09-2010, 20:58
w kółkową :D

albo poucha - ale że zima idzie i będzie nosić na coraz grubszych warstwach ubrań i coraz większą obywatelkę też w kolejnych warstwach ciuchów - to jednak kółkową...

Marsjanka
09-09-2010, 21:00
idę szperać co to scootababy, psling, pouch i kółkowa (która, jak mniemam, ma niewiele poza kółkiem wspólnego z kółkowym workiem bebelulu?)

Mayka1981
09-09-2010, 21:04
idę szperać co to scootababy, psling i kółkowa (która, jak mniemam, ma niewiele poza kółkiem wspólnego z kółkowym workiem bebelulu?)

psling to rodzaj kółkowej (jak dla mnie dramat a nie kółkowa, no ale są - jak widać wyżej - fani :))
scotababy nosidło, tych jest jeszcze wiecej niż kółkowych :)

i zależy jaki "worek" - jak masz z grubsza chustę tylko ze sznureczkami to wystarczy wywalić sznurek i będzie ok,
a jak masz wzmocnienia i usztywnienia to faktycznie - niewiele... :)