PDA

Zobacz pełną wersję : Monkey Snuggles



demona
09-09-2010, 10:39
Schną właśnie. Pierwsze wrażenie Baaardzo pozytywne. Mięciutkie jak TB, bardzo przyjemne. mam wersje nocna i dzienną. Foty i relacja jak wyschną.

mirabel
09-09-2010, 14:05
Demona, jak tam wyschły już? Nie mogę się doczekać:lol:

demona
09-09-2010, 14:09
Sprawdzić nie mogę, pracuję;)

mirabel
09-09-2010, 15:43
To pracuj, pracuj kobieto:)
Tylko nie zapomnij jeszcze dzisiaj wkleić zdjęć:ninja:

demona
09-09-2010, 21:53
Pieluszki wyschły niespodziewanie szybko:) Bardzo przyjemny środek z bambusowego weluru, wersja dzienna z dwoma wkładami pojedynczymi, wersja nocna z dwoma podwójnymi
http://lh4.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/TIk5XN8u6rI/AAAAAAAAAsk/tcCNbcQC7Ho/s800/P1010808.JPG
http://lh5.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/TIk5XXPCMXI/AAAAAAAAAsE/_PvgL8_IZps/s800/P1010809.JPG

i do tego estetyczny wygląd zewnętrzny, bawełna z nadrukiem. Baaardzo zgrabne na pupce, duży zakres regulacji, niesłychanie mięciutkie i wygodne. Jutro sprawdzimy chłonność;)
http://lh3.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/TIk5YABp8dI/AAAAAAAAAsQ/phLmCIfo3Nk/s800/P1010812.JPG
http://lh5.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/TIk5hQKK9vI/AAAAAAAAAsc/VbDEBnnyLMU/s800/P1010814.JPG

mirabel
09-09-2010, 22:21
No śliczne te pielusie.
I ten welurek bambusowy od środka (uwielbiam pieluchy z welurkiem bambusowym od środka).
Niech się dobrze noszą!
A jak będziesz sprzedawać to polecam się w pierwszej kolejności:ninja:
Sprowadzałaś ze Stanów?

demona
09-09-2010, 22:23
te akurat są z UK. Następna partia leci z USA:hide:

mirabel
09-09-2010, 22:34
Jednak zakupiłaś w Stanach? :)
Koniecznie pokaż foto jak dotrą

Malina
12-09-2010, 00:14
Demona, widze, ze sie robi z Ciebie prawdziwy demon pieluszkowy;)
Sluchaj, naprawde oplacalo Ci sie sprowadzic ze stanow? Podasz mi roznice w cenie, pls?

A co do chlonnosci to u nas w dzien jest spoko, w nocy bywa;), bo moja corka czasami zmienia sie w mega sikacza, i musze dokladac dodatkowa wkladke na zewnatrz. Ale np bbh bambusowa to juz w ogole odpada, bo moge ja rano wyciskac:D

demona
12-09-2010, 22:12
Malinka, w USA dzienna wersja kosztuje w promocji $20, wysyłka $28, kupowałam na spółę z jedną z forumek po 2szt, czyli $27 za szt., czyli jakieś 80zł, a że miałam trochę $$$ na koncie to nie traciłam na przewalutowaniu. Z UK wyszło mnietrochę drożej przez złodziejski kurs paypala:) Poza tym w USA był większy wybór, popisałam sobie jeszcze z Renee i można się jeszcze z nimi dogadać na jakieś promocje i ekstrasy;) Z kolei z UK była bardzo tania przesyłka do Polski - 16zł! I laska ze sklepu przemiła!!!!
Moim zdaniem peluszki są świetne! Przeszły test nocny i 3h dzienny i nic nie przeciekło. Do tego milutkie i mięciutkie. Ciężko mi było ubrać potem pszczółkę bo twarda jak beton mi się wydawała.
Tu foty obiecane, post #97
http://forum.chusty.info/forum/showthread.php?t=39205&p=827341

Malina
22-09-2010, 00:50
Demona, sorry, ze dopiero teraz. Daj znac, jak doleca tez z usa, bom ciekawa wzorow!
WIesz, myslalam, ze z uk znacznie taniej bedzie, bo koszty przesylki niskie, cenowo tak samo prawie jak w usa, babybots ma naprawde dobre ceny;), a laska faktycznie jest przemila. O zlodziejskim kursie pp nie pomyslalam!

dalej je uwielbiam, chociaz boje sie, ze jeszcze troche i na noc beda za male, tzn za niskie. Dziecko mi wybujalo przez miesiac, na placu zabaw nie odroznia sie od 1.5roczniakow, a ja nie wiem, gdzie jest moja malenka dziewczynka, buuu. I naprawde, zgrabniejszych nocnych, przy tym chlonnych nie widzialam, pszczolka bambusowa wysiada;)

demona
22-09-2010, 21:15
Dziś przyszły!!! Oszalałam:) Są piękne!!!
http://lh5.ggpht.com/_AJUHR5vMDOg/TJpVfXbJ4sI/AAAAAAAAAt0/f3fjhwg0cn0/s800/DSC06613.JPG

bania
23-09-2010, 08:35
Och.............. piękne........... :)

Guest
23-09-2010, 08:58
Ależ zazdraszczam:twisted: cudne..................

dokebu
23-09-2010, 09:43
Też zazdroszczę tych w samochody i tych pięknych woreczków....

sheana
23-09-2010, 10:02
Cudne! Głupie pytanie - to są PULe? Czy te pierwsze to formowanki? Bambus w środku mnie kusi... :)

mirabel
23-09-2010, 10:03
Demona jesteś niemożliwa:applause:

Pieluszki cuuudowne!
Ja też takie chcę!!!

demona
23-09-2010, 10:09
:mrgreen:
Woreczki i autka retro to PUL. Na dole 3 formowanki, mięciutkie jak owieczki z przytulaśnym bambusem w środku:)

sheana
23-09-2010, 10:22
Dzięki, w autkach też bambusik, czy już mikropolarek?

mirabel
23-09-2010, 13:41
Demono, a ten link do zdjęć to w galerii w ukrytych?
Idę poszukać na forum, jak się tam dostać...

demona
23-09-2010, 13:48
Demono, a ten link do zdjęć to w galerii w ukrytych?
Idę poszukać na forum, jak się tam dostać...
Ustawienia > należy do grup > Dołącz :)

mirabel
23-09-2010, 13:56
:)dzięki

demona
24-09-2010, 08:48
Dzięki, w autkach też bambusik, czy już mikropolarek?
Zgłebilam wiedze o kieszonkach:) bo nie moja ona tylko dla Malgorozzy. W srodku jest specyficzny materiał, ja się spotkałam pierwszy raz z takim. Producent określa to mianem "zamszu", oczywiście poliestrowego, czyli zamsz przy pupie z siateczka od środka. Coś w stylu wkładu sucha pupa. Jako wkład jest cieniutka wkładka bawełniana, ale podobno to tylko taka zmyłka, bo megachłonne to to ma być.

Malina
27-09-2010, 03:19
Wisnie vel czeresnie mi sie podobaja. Bardzo:)

o kieszonkach nic nei napisze, bo nei uzywalam wcale. Chestnie bym zobaczyla i przetestowala, ale kieszonek juz nei potrzebuje, bo mam za duzo;) Wydaje mi sie, ze Monkey Snuggles chyba teraz zaczyna sie nastawiac b na formowanki, bo one robia furore.

sheana
27-09-2010, 12:33
Zgłebilam wiedze o kieszonkach:) bo nie moja ona tylko dla Malgorozzy. W srodku jest specyficzny materiał, ja się spotkałam pierwszy raz z takim. Producent określa to mianem "zamszu", oczywiście poliestrowego, czyli zamsz przy pupie z siateczka od środka. Coś w stylu wkładu sucha pupa. Jako wkład jest cieniutka wkładka bawełniana, ale podobno to tylko taka zmyłka, bo megachłonne to to ma być.
Dziękuję! Czyli będzie trzeba spróbować czy ok czy nie ;) Albo się "formować"
Powiedz mi jeszcze, bo widziałam na zdjęciach, żę formowanki bez otulacza masz, tak tylko dla fotek, czy one tylko lekko wilgotne się robią jak FlexiToty i można spokojnie bez otulacza w domu?

demona
27-09-2010, 14:42
Można spokojnie bez otulacza, mój tak biega cały czas, lekko wilgotnieja z zew, ale nawet na ciuszki nie przechodzi ta wilgoć. Miękością są podobne do Flexi, ale schną 2 razy szybciej:)

Malgo
03-10-2010, 20:38
jesteśmy dopiero po dwóch użyciach (mam kieszonkę i formowankę, jeszcze raz dzięki Demona! :)) i już uwielbiam te pieluszki
Formowanka jest tak zgrabna, że aż trudno uwierzyć, że to one size. Antoś nosi bez zmniejszania a mimo to leży porównywalnie do bitti boo, więc wydaje mi się, że to jedna z niewielu formowanek, które nadałyby się dla noworodka. To, że piękna i świetnie wykonana widać na zdjęciu :) o chłonności wypowiem się później.
Podsumowując: bez żalu wymieniłabym wszystkie swoje formowanki na Monkey Snuggles, no może coś z polarkiem bym zostawiła...

Z kieszonki też jestem bardzo zadowolona. Też porządnie wykonana, PUL ok. Wkład wygląda naprawdę mizernie, cieniutki bardzo, ale to chyba zmyłka :). Zrobiony jest w 70% z rayon bamboo (nie podejmuję się wytłumaczyć co to:), sam rayon to sztuczny jedwab, w każdym razie z tego co rozumiem, to jest to sztuczny materiał) 30% bawełna. Przy pierwszym użyciu pieluszka wytrzymała dwa przedpołudniowe siki (czyli solidne), był mokrutki na całej długości, w kieszonce troszeczkę wilgotno, ale przy pupie sucho, wiec świetnie izoluje ten materiał, o którym pisała Demona . Ponieważ wkład jest taki cienki, pieluszka wygląda właściwie jak takie grubsze majtki :), nosimy zmniejszoną na maxa, wkład można złożyć i spiąć napką i w dalszym ciągu jest cienki :)
Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to odrobinę gumki się na nóżkach odcisnęły, ale jeszcze spróbuję pokombinować z zapięciem (gumki są cienkie - nie wiem czy to plus czy minus).
i ja generalnie wolę minkee :) .

Na razie więcej wad nie umiem znaleźć, w formowance wad nie zauważyłam :)

Podsumowując po raz drugi: CHCĘ MIEĆ ICH WIĘCEJ! :)

EDIT: myślę, że wkład kieszonkowy świetnie się sprawdzi jako dodatkowy wkład do innej pieluszki na noc - doda sporo chłonności, a pupy nie powiększy. Właściwie to odwrotnie też :) - kieszonka jest duża i spokojnie można dołożyć do oryginalnego duży chłonny wkład i na noc powinno być super :)

aniam123
08-10-2010, 17:11
Jako wkład jest cieniutka wkładka bawełniana, ale podobno to tylko taka zmyłka, bo megachłonne to to ma być.

Demona i jak ta wkładka u Ciebie się sprawdza? Kupiłam jedną PUL-ową pieluszkę na próbę (wybrałam zwyklą przesyłkę - doszła po 6-dniach :omg:) i ta wkładka bardzo mnie zdziwiła. Pieluszka (rozmiar M) dzięki niej jest super zgrabna na moim 5kg synku, ale chłonność to porażka. Kuszą mnie jeszcze te autka i zastanawiam się, czy nie zamówić jeszcze dwóch takich wkładek. Prałam dopiero 3-4 razy, jest szansa, że będzie tak chłonna, że wystrczy jedna szt. w kieszonce?

demona
09-10-2010, 08:35
Aniu, ja kupowałam dla Malgorozzy, więc musisz jej spytać. Osobiście uwielbiam ich formowanki, nt. kieszonek się nie wypowiem, bo ich nie znam. Z przesyłką miałaś sczęście, standardowo zwykła paczka idzie z USA ok. miesiąca.

AMK
16-11-2010, 21:58
dżizas, a już myślałam, że osiągnęłam pieluchowy constans; baby :twisted:

jul
03-12-2011, 23:03
Recenzji na razie nie dam, bo jeszcze nie używałam (no, mogę napisać że są super super miękkie i milusie), więc tylko zdjęcia pieluch z zamówienia zbiorowego (no nie mogłam się powstrzymać mając je wszystkie w domu :wink:)

http://images35.fotosik.pl/1061/ef21f01935b4c25c.jpg

http://images45.fotosik.pl/1249/d7e5714fe8ac2a41.jpg

schiselle
18-01-2012, 13:51
ja mam wisienki po demonie a później po atelce, wrażenia--- super, choć zapięcie narazie dla mnie czasochlonne, bo dużo napek, ale trza się przyzwyczaić :)

jul
19-01-2012, 23:41
też mnie to zapinanie męczyło, więc zapinam po dwie napki - pierwszą i ostatnią i wychodzi tyle zapinania, co w innych pieluchach ;) A dużo napek to lepsza możliwość dopasowania do dziecka o większych gabarytach :thumbs up:

A tak w ogóle to świetne są te formowanki - mam nowy typ, czyli z jednym wkładem składanym na 3, a nie z jednym/dwoma podwójnymi, i używam na noce - zwłaszcza wersja z welurem na zewnątrz jest super chłonna.

Jedno, co mi się nie podoba, to nierówność dzianin na zewnętrz - od cieniuteńkiej delikatnej materii po niemal dresową (welur i tkaniny wydają się mniej więcej do siebie podobne pod względem jakościowym/grubościowym).

MamaDi
01-02-2012, 23:44
Ja podobnie problem z zapięciem miałam i zaczęłam zapinać też na dwa napki. Teraz już jakoś mi to idzie:) Ale ogólnie zachwycona jestem . Pieluszki bardzo chłonne i miłe dla pupy. Jedyny minus jak dla mnie to to, że przy zmniejszonym rozmiarze pieluszki wpięty wkład wystaje z przodu. Ale ogólnie to jestem bardzo zadowolona :)

KaiDo
21-05-2012, 19:39
Dołączam do pochwał - rewelacyjna pieluszka.
Kiedy do nas przyszła (mamy formowankę welurową) nie sądziłam że nada się na noce - a tu miła niespodzianka, jest baardzo chłonna. To jedna z naszych ulubionych nocnych pieluszek. Nie zesztywniała też, jak to się zdarza czasem z welurem.
Wkład składany na trzy świetnie się sprawdza, można go wpiąć w różnych pozycjach, dla chłopców bardziej z przodu.
Chętnie nabyłabym więcej, tylko z dostępnością ciężko.

Kasia.234
21-05-2012, 19:50
Ja przy Grzesiu miałam jedną, za chłonna na dzień, za ładna na noc ;)
Teraz dokupiłam dwie kolejne, używamy póki co bez żadnej wkładki wpinanej, sama pieluszka wytrzymuje nawet całą noc u czteromiesięczniaka.

petruska
08-06-2012, 01:36
kocham te pieluszki! :)

aginia
10-06-2012, 20:50
W jakiej temperaturze maksymalnie pierzecie te formowanki? Ja 50st ale chciałbym mocniej je potraktować:roll:

Kasia.234
10-06-2012, 20:54
W jakiej temperaturze maksymalnie pierzecie te formowanki? Ja 50st ale chciałbym mocniej je potraktować:roll:

90

aginia
10-06-2012, 20:59
Konkretnie:) I co nic - zero kurczenia itp?

Kasia.234
10-06-2012, 21:00
wszystko ok, wyglądają jak przed, w sensie intensywności koloru i rozmiaru, już chyba ze 3 razy je tak potraktowałam

Magda&Franio
10-06-2012, 22:12
Ja swoją wygotowałam w pralce w 90 i nie odniosła żadnych obrażeń. W całości gotowałam ją raz po tym jak dowiedziałąm się, że dzieć rotawirusa załapał. Natomiast wpinane wkładki chłonne kilkakrotnie gotowałam i to z dodatkiem kwasku, też bez uszczerbku.

gilese
28-06-2013, 22:10
Ze smutkiem donoszę, że Monkey snuggles właśnie na facebooku ogłosiło zakończenie produkcji i zamknięcie interesu :(

Mamy cztery te pieluszki i to są najchłonniejsze i najwygodniejsze formowanki jakie mamy. Idealne na noce, nic nie przecieka. W dzień idealne na upały, puszczam małego w samej pieluszce bez otulacza i biega 2-3 godziny i nic, żadnego przecieku :) Bardzo żałuję, że Rachel zakończyła produkcję :(

Pat
28-06-2013, 22:19
O kurczę... :( Szkoda.

Ale wiesz co? Spróbuj bambusowe formowanki Ecodidi, szczególnie te z welurem bambusowym. Według mnie to jest podobna, fenomenalna klasa.

jul
28-06-2013, 22:27
szkoda, to bardzo dobre pieluchy są.
Fajnie, że mam swoje - ostatnio wyciągnęłam z szafki MS po starszym tak na próbę raczej, niż żeby używać, tymczasem okazało się, że z podwiniętym przodem nieźle pasuje dla mojego długiego czteromiesięczniaka (ok. 7500, ale długi bardzo, udka niespecjalnie grube), nawet nie robi mu przesadnie wielkiego odwłoka (jak na tak chłonną rzecz), na pleckach stosunkowo płaska :thumbs up:

ewaibartek
28-06-2013, 22:28
teraz to dopiero używki będę wysoko stały....fiu fiu

szast.prast
28-06-2013, 23:16
szkoda. jedne z moich ulubionych formowanek.

kamilam
30-06-2013, 20:27
Mi się wydają bardzo podobne do formowanek Anavy krój praktycznie tan sam i chłonność też super.

jul
09-01-2014, 23:33
Właśnie zdałam sobie sprawę, że używam ich przez mniej więcej rok (pół roku starszy, rok przerwy, teraz pół roku młodszy). O ile w czasie użytkowania przez starszego nic się nie działo, no wkładki trochę się zbiegły, o tyle teraz - porażka. W jednej, której wierzchnia bawełenka od początku mnie zawiodła delikatnością - cienka jak marny podkoszulek z supermarketu, i teraz materiał wierzchni jest poprzecierany/podziurawiony, a że takie zagięcia materiału między napkami się porobiły, to i tam najwięcej dziurek, ale w drugiej, z grubej, mięsistej dzianiny też materiał się przeciera, gumki dogorywają, najlepiej trzyma się pieluszka welurowa. Zdaję sobie sprawę, że ich przez ten w sumie rok nie oszczędzam (gotowanie co jakiś czas, suszarka mechaniczna, b. częste używanie), że większość ubrań by już poległa, ale od pieluch wymagam nieco więcej, a tu ino bambus i napki się mocno trzymają - jak na mój gust rok użytkowania to nieco za krótko jak na takie spustoszenia, zwłaszcza jak na mityczną niemal pieluszkę, zazwyczaj dziecku więcej czasu zajmuje dojście od wejścia w rozmiar OS do odpieluchowania.

Czy ja wiem, czy one podobne do anavy? Jedne i drugie ładne, ale wkład inny, inny bambus w środku; MS wydają mi się chłonniejsze, ale może to złudzenie, za to anavy miększe (w każdym razie moje, materiał od MS bardziej zesztywniał, ale mam dłużej)

len_a
07-05-2014, 10:38
mamy różne formowanki, ale chyba MS wygrywa :) nie ma szans żeby przeciekła, jest spora i można dobrze dopasować :)