PDA

Zobacz pełną wersję : video/dvd



Mag
02-08-2008, 13:06
mam dziewczyny,prośbę,możecie mi napisać,gdzie w necie mogę zamieścić swoje dvd,żeby inni mogli je oglądać?wiem,że na chomikuj.pl jest taka możliwość,ale gdzie więcej?

02-08-2008, 13:20
mam dziewczyny,prośbę,możecie mi napisać,gdzie w necie mogę zamieścić swoje dvd,żeby inni mogli je oglądać?wiem,że na chomikuj.pl jest taka możliwość,ale gdzie więcej?

a wrzuta.pl?

Mag
02-08-2008, 14:59
o, sprawdzę :D

marmez
05-08-2008, 19:50
Youtube.com i video.google.com - ogrniczenie do 10 min na filmik :( i do 1GB na jeden filmik.

Humyo.com - razem dają 30GB i oglądać mogą tylko osoby zalogowane na humyo, można udostępniać wybranym osobom, lub wszyskim. trzeba się logować co ileś tam miesięcy.

pewno jest jeszcze dużo innych serwisów ale nie znam. Nawet nie wiedziełem że na chomikuj można video oglądać, myślałem że tylko dzwięk... a inne rzeczy trzeba ściagać. no i płacić :(

Mag
06-08-2008, 00:53
Youtube.com i video.google.com - ogrniczenie do 10 min na filmik :( i do 1GB na jeden filmik.

Humyo.com - razem dają 30GB i oglądać mogą tylko osoby zalogowane na humyo, można udostępniać wybranym osobom, lub wszyskim. trzeba się logować co ileś tam miesięcy.

pewno jest jeszcze dużo innych serwisów ale nie znam. Nawet nie wiedziełem że na chomikuj można video oglądać, myślałem że tylko dzwięk... a inne rzeczy trzeba ściagać. no i płacić :(
no racja,bo w sumie co zmieścisz w 50 MB :lol:

petisu
06-08-2008, 01:23
Na flickr.com tez można filmiki umieszczac.

Jazzoo
14-08-2008, 10:59
Mozesz zripowac dvd na divx i podzielic na kilka kawalkow.

Meczace i pracochlonne, naogol gra niewarta swieczki niestety.

Mag
14-08-2008, 11:15
no właśnie już się poorientowałam,że to bez sensu,bo film jest sporaśny,ewentualnie go podzielę,bo nic innego chyba nie mogę :cry: