PDA

Zobacz pełną wersję : ProszĂŞ o radĂŞ



pabla28
02-08-2008, 09:06
Witam, jestem tu nowa, strasznie mnie ciagną tematy chustowe i będę wdzieczna za rady jaką kupić na początek. Jestem mamą 5-tyg córeczki, jeszcze nie mam doświadczenia z chustami. Chciałabym sie wybrać na spotkanie chustowe ale juz z jakąś chustą, dlatego proszę o porady co najlepiej kupić na początek, skłaniam sie ku elastycznej wiazanej, ale jaką wybrać?? :?

hexi
02-08-2008, 09:14
Witaj :)
niedawno jedna z dziewczyn napisala ze nie ma zlych chust :) a kazdy musi znalezc ta najlepsza dla siebie :)
jesli chcesz isc na spotkanie chustowe, to najlepiej wlasnie przed zakupem, bedziesz mogla pomacac, zawiazac, zobaczyc na wlasne oczy wiele rodzajow, marek i kolorow chust, latwiej bedzie ci podjac decyzje

Eyja
02-08-2008, 09:18
Hexi dobrze pisze :D najlepiej najpierw spotkanie i rozeznanie w chustach, a potem kupuj :P powodzenia!

Goska Sucharska
02-08-2008, 09:19
Na spotkanie chustowe możesz wybrać się, właśnie po to aby przekonać się czym się chusty różnią i co Ci będzie bliższe, jeszcze przed zakupem.

Najważniejsze, by chusta odpowiadała Twemu gustowi. Min. dla tego mężczyźni na ogół nie dają przekonać się do ich zdaniem "babskich szmat" ale wystarczy, że nosidło jest w panterkę albo ma ergonomiczne kształty, sportowy styl i zmieniają zdanie :)

Ciekawe czy długa, tkana w panterkę miałaby powodzenie :lol:

Jaka chusta wpadła Tobie w oko?

pabla28
02-08-2008, 13:19
Tak naprawdę to nie wiem jaką bym chciała, jestem kompletnie niezdecydowana. Zorientowałam sie że 21 sierpnia jest spot w parku skaryszewskim, w którym miejscu sie spotykacie? Przyjdę z wózkiem i moją księżniczką i byśmy chętnie wypróbowały jakieś chusty. Mam teraz bebelulu lulu - prezent od znajomych, ale jakoś nie mogę sie do niej przekonać i moja Lenka też średnio zadowolona z pobytu w tej chuście.