PDA

Zobacz pełną wersję : Mile zaskoczona..



Dagmara
02-08-2008, 00:26
Przyznam że jestem w szoku.. Noszę Synka od miesiąca, Kacperek ma już rok, gdy zaczynaliśmy miał 11 m-cy. Bałam się że nic z tego nie będzie a tu taka niespodzianka.. Nie dość, że lubi się wiązać to jeszcze chętnie śpi w chuście na spacerach!!! Nosimy się w 2X bo tylko to umiemy.. Na ostatnim warszawskim spotkaniu Linda pokazała nam plecaczek i przy jej pomocy wyszło i zakochałam się i ja i mały ale sama nie umiem :( Jednak ciągle próbuję :) Mamy też kieszonkę, w której chodzimy po domu, do sklepu i do lekarza oraz kółkową na podobne okazje ;) Kacper lubi wszystkie :)Dziś byliśmy z chustą w ZOO - rewelacja. Drugim zaskoczeniem było podejście mojego przyszłego męża - zakochał się w wiązance i robi nieśmiałe podejścia do kółkowej.. Nasza wiązanka była pożyczona na próbę, ale na pewno kupimy własną, resztę kupiliśmy sami - obecnie oczekujemy na MT!!!!!!!

yerba
02-08-2008, 00:33
Super! Fajnie żeście się zachustowali :-)

Plecaczek to naprawdę kwestia treningów - ja trenuję i trenuje i widzę postępy.:wink:

MT tez jest rewelacyjny na pewno cała wasza trójka go pokocha.

Genowefa
02-08-2008, 10:22
ja próbowałam plecaczka... mordęga :lol: :D

Budzik
02-08-2008, 10:48
Trening czyni mistrza, z czasem staniecie się mistrzami plecaczków :-) Fajnie, że polubiliście chustowanie :thumbs up:

polah
02-08-2008, 11:37
Dagmara! Trenuj, bo na ostatnim spotkaniu Kacperkowi dobrze było u Ciebie na plecach, tak słodko usnął...
Mnie też plecaki spędzają sen z powiek...

Linda
02-08-2008, 11:52
Kiedy Orlando mial 9 miesiecy przerzucilam sie wylacznie na MT i nosidla ergonomiczne. Wtedy umialam tylko prosty plecaczek, a mlody wyginal sie w tym plecaczku.... MT nadal kocham, duzo w nich nosze, ale w zeszlym tygodniu oswiecilo mnie :) A raczej Hanti plecaczek okazal sie objawieniem i teraz nosze tez w chuscie :) Upaly sa straszne, wiec troche ciezko trenowac, ale plecaczki robie poznym popoludniem i musze przyznac, ze coraz lepiej nam ten plecaczek wychodzi. Na szybkie wyjscia nadal MT u nas rzadzi :wink:

Dagmara
02-08-2008, 13:38
Lindo ja z bólem serca rozwiązywałam Kacperka z plecaczka, który właściwie Ty zawiązałaś na mnie bo mojego udziału było niewiele ;)

marynamaj
02-08-2008, 14:07
Szalej Dagmara z Kacperkiem i trenuj. Cieszę się, że złapałaś bakcyla i wam wszystkim się to podoba :D
Potrenujesz jeszcze na innych spotkaniach i na pewno ci wyjdzie. Całuski dla Kacperka