PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień Dobry



olgap
08-12-2007, 23:21
Witam wszystkich. Mam na imię Olga, jestem mamą 7 miesięcznej Marty. Mieszkam we Wrocławiu.
Moja przygoda z chusta zaczęła się w czerwcu br-najpierw nosiłysmy się w samoróbce i to głównie po domu, potem kupiłam Hoppa Dehli, który pojechał z nami na wakacje nad morze - no i chustowanie wciągneło mnie na całego. Moja córka była poczatkowo sceptycznie nastawiona:), ale szybko ją przekonałam i teraz kocha chustowanie tak mocno jak ja. A że nałóg wciaga to dorobiłam się już kolejnych chust-mam uzywaną NATI (BTW kupioną na allegro od Vegi- nosi się świetnie), i dwa didki-Irisa 5 i indio czarno-białe 6 -oba dzięki Donkaczce. A teraz czekam na storcha Annę, którą też wylicytowała mi Donkaczka. A i mam jeszcze MT i poucha by moja mama, kółkową własnej produkcji i czekam w kolejce do Ani Wroby( mój MT miał się zacząć szyć w przyszłym tygodniu ale Ania pojechała rodzić więc się trochę opóźni:). Pozdrawiam wszystkie chustomamy. Smile

bonsai
08-12-2007, 23:23
Witam kolejną chustomamę :bliss:

Vega
08-12-2007, 23:24
Witamy serdecznie :)

Cieszę się, że chusta dobrze się sprawuje! Nati są naprawdę świetne - co zresztą widać po opiniacha na forum :)
Ja obecnie przymierzam się do zielonej...

Widzę, że Koleżanka już niezły stosik sobie zbudowała :) WITAMY :)

hanti
08-12-2007, 23:34
witam :)
piękny stosik :)

olgap
08-12-2007, 23:45
Bo jak same dobrze wiecie TO wciąga-a ja taka podatna na nałogi:)

kajkasz1
09-12-2007, 00:44
Super, kolejna "opętana" do grona pozytywnie omotanych. Witam współnoszącą Irisa!

Jazzoo
09-12-2007, 08:44
Witaj! :welcome:

Rzeczywiscie masz fajny juz stosik uzbierany! :D