PDA

Zobacz pełną wersję : Jasnie Pani :)



masia
02-09-2010, 16:04
zeby jej nie bylo smutno ;) ;) ;)

Wymiana chust. Bardzo mily kontakt, szybka wysylka. Chusta na moja prosbe zostala nawet skrocona. Tylko polecac :D

martajotka
25-10-2010, 13:57
to ja się podpiszę. MIły i szybki kontakt! no i piękna chusta u mnie :)

dirk5
12-04-2011, 20:31
To ja się jeszcze bardziej tu wykażę, tak by Jaśnie Pani uśmiech szeroooki się pojawił:wink:.

Poza sezonem, na szybkiego, zamówiłam od Niej towar nieobecny w katalogu. I o ważne- jedyny taki na rynku!- absolutny hit, body do karmienia:thumbs up:! Tak świetna rzecz, ze dziwię się ze nie ma tu osobnego wątku gdzieś jako obowiązkowa garderoba dla karmiącej chustonoszki. Nic ze spodni nie wyłazi przy dociąganiu, Dzieć zachwycony, bo karmiony błyskawicznie (zawsze po chuście, jak się zgrzeje, straaaasznie mu się chce pic, co głosi wielkim wrzaskiem)- rewelacja:love:!

No i mimo ze poza sezonem to moje zamówienie- pełen profesjonalizm i życzliwość dla klienta, body zostało uszyte błyskawicznie, specjalnie dla mnie i dostarczone błyskawicznie.

Biję czołem, Jaśnie Pani:mighty: (ten emoticon stworzony dla takiego nicka i jak adekwatnie :lol:!)!

ekotata
14-05-2012, 16:14
I ja się wypowiem- bluzki szyte na wymiar dla żonki mej w tempie ekstremalnie szybkim i to przed samymi świętami- idealnie odszyte, trafione bezbłędnie!
:high::high::high::high::high::high::high::high::h igh::high::high::high::high::high::high::high::hig h: i jeszcze raz :high: