PDA

Zobacz pełną wersję : Krosno/Libiąż



joasiek
01-08-2008, 13:52
Witam. Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce wiązań chętnie pomogę, pokażę. Mam chustę długą Neobulle, podegi, MT, kółkową i kieszonkę (samoróbki). W styczniu będzie nowy Człowiek i nowa chusta elastyczna.

W Krośnie mieszkam i jeszcze nie spotkałam innej chustomamy (szkoda). Do Libiąża jeździmy do rodziców a tu już są 4 chustonoszki spotykające się na spacerach i nie tylko.

sili
09-08-2008, 22:29
jedną z tych spotykających się na spacerach i nie tylko jestem ja :D dysponuje długą Nati, kieszonką z chusta.pl i krótką samoróbką do biodrowania :wink:
i testuję aktualnie Asiowego mei taja

annj
19-05-2009, 10:59
Czy mowa o Libiążu niedaleko Oświęcimia? Razem z mężem zastanawiamy się nad zachustowaniem. Nie mamy o tym zielonego pojęcia, chcielibyśmy trochę po testować. Mamy na razie prawie roczną córkę ale w październiku urodzi się nam kolejne Dzieciątko więc chusta wiele by mi ułatwiła :-)

Pozdrawiam,
Ania
annjanosz@gmail.com

lavia78
24-05-2009, 21:45
Witam,
ja pochodzę z Libiąża-teraz odwiedzam tam zazwyczaj w weekendy rodziców i rodzinkę....na razie zastanawiam się nad zachustowaniem i szukam co by tu kupic-bo mętlik mam :roll:
jednak chętnie pooglądam zachustowanego maluszka, jak i co, może się przekonam bo myślę nad MT lub kółkową :mrgreen: moje gg 5196922 jak coś proszę o kontakt, dzięki i pozdrawiam

27-05-2009, 22:08
Chętnie pomożemy i pokażemy :)