PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja do wiązania plecaka



julcia87
31-08-2010, 10:33
Dziewczyny, wiem, że wiele wątków już na ten temat było, przeglądałam je, ale jakoś nie mogę znaleźć na nich instrukcji wiązania plecaka krok po kroku na zdjęciach. Muszą to być zdjęcia, nie filmik, bo mój kulawy internet filmu nie otworzy :( Szukam wiązania plecaka prostego, ale też ciekawi mnie jak wygląda wykończenie tybeteńskie, bo coś takiego gdzieś widziałam. No i jakie jest to "wrzucanie z tobołka", też wyczytałam, że tak się małe dzieci wrzuca na plecy, ale nie mogę nigdzie fotek znaleźć krok po kroku :( znalazłam jedynie na stronie lennylamb plecak chest belt, ale chciałam wiązać plecak prosty. Proszę poratujcie linkiem do jakiejś instrukcji w zdjęciach!

Wika
31-08-2010, 10:40
ja mam na pdf instrukcje babylonii ze wszystkimi wiązaniami, jak mi się uda (bo technicznie jestem lewa), to mogę Ci na maila przesłac

julcia87
31-08-2010, 10:54
ja mam na pdf instrukcje babylonii ze wszystkimi wiązaniami, jak mi się uda (bo technicznie jestem lewa), to mogę Ci na maila przesłac
Ok, pisze pw z adresem :) a jakby kto miał linka to poproszę :)

Kasia
31-08-2010, 17:37
Julciu, a wiazalas juz kiedys plecak? Masz trojmiesieczniaka...Moze spotkaj sie z kims z okolicy, kto ma wprawe i moze Ci pokazac co i jak?

julcia87
31-08-2010, 19:24
Julciu, a wiazalas juz kiedys plecak? Masz trojmiesieczniaka...Moze spotkaj sie z kims z okolicy, kto ma wprawe i moze Ci pokazac co i jak?
jasne, nie myślałam na razie wiązać plecaka, ale chciałam wiedzieć, jak to krok po kroku wygląda :) a spotkać się z bardziej doświadczonymi mam w planach. Na razie nie, ale może za miesiąc lub dwa bym spróbowała... tylko jak się to kurka siwa robi nigdzie nie mogę znaleźć :(