PDA

Zobacz pełną wersję : KOLEJNA zachustowana mama na moim sumieniu:)



monjan
01-08-2008, 09:42
wczoraj spotkałam koleżankę, przypadkiem w sklepie
dziewczyna jest z Warszawy, ale ma rodzinę w Lublinie, wiec czasem przyjeżdża, ostatnio próbowałam ją zaprosić na spotkanie chustowe w Saskim, ale miała inne plany
a wczoraj-wychodzz ze sklepu a tu czerwona chusta!!i jakaś mama-nieznajoma(bo w kapeluszu)
a tu moja koleżanka!!w Rapalu
bardzo sie ucieszyłam, tylko trochę jej podociągałam luzy i poszłam do domu:))

kamaal
01-08-2008, 09:46
Gratulacje!



bardzo sie ucieszyłam, tylko trochę jej podociągałam luzy i poszłam do domu:)) - też tak robiłam koleżance zachustowanej przeze mnie ;)

kamilcia.xt
01-08-2008, 16:26
Gratuluję! :high: :high: :high:

To ja tez się pochwalę :jump: :jump: :jump:

Odwiedziłam dzis koleżankę, której lada chwila urodzi się synek. Oczywiście zabrałam Karinę w chuście, już w progu usłyszałam "ooo chusta! widziałam w telewizji! Fajnie się w tym nosi?" No i opowiedziałam jak to fajnie się nam nosi. Okazało sie ze mojej koleżance spodobały się chusty już jak je zobaczyła w programie śniadaniowym w TVP ale położna ze szkoły rodzenia odradziła jej :evil: Bo są niezdrowe dla stawów biodrowych :duh: więc jej powiedziałam ze w pozycji kołyski, owszem dobrze byłoby mieć zgodę ortopedy ale pozostałe są jak najbardziej bezpieczne. I jeszcze rozwiałam jej obawy w kwestii przyzwyczajania do noszenia.
Umówiłyśmy się na pierwsze motanie jak się już synek będzie miał miesiąc. Z mniejszym noworodkiem nie odważę się, brak mi doświadczenia, sama zaczęłam późno nosić. I pożyczę jej na początek mojego Vatanai'a, nie będzie mi się biedak kurzył w szafie w oczekiwaniu na mojego drugiego chuścioszka.
Vatanai chyba dobry będzie dla noworodka, co?

Biedronka
01-08-2008, 17:22
a ja sie tez pochwale 8))

zaraziłam chustowaniem pare dziewczyn z babyboom .pl :jump:
i...juz pokupywały chusty :twisted:
..i są szczęśliwe :high:


p.s oczywiście w załączniku podałam link do forum :twisted: :twisted: