PDA

Zobacz pełną wersję : czy to już...



McBaby
31-07-2008, 15:51
Sama nie wiem co począć... z jednej strony chciałabym odpieluchować Franka ale z drugiej zajmują się teraz nim w zasadzie wszyscy domownicy bo ja jeszczę leżę w powodu ciąży i sama nie wiem...

Mój Franio to typ któremu kupa nie przeszkadzała do tej pory w niczym... jeśli nie wyczułam to był ostatnią osobą, która by powiedziała, że zrobiła coś do pieluchy.
Od poniedziałku zwrot akcji bo Franio zaraz po zrobieniu kupy czy puszczeniu bączka mnie woła: Mama pupa... dzisiaj zawołał zanim zrobił... pytam się zrobiłeś? Nie! Po kilku minutach kupa była w majtkach...

chyba od poniedziałku zacznę puszczać go bez pampka... skoro daje znać to chyba dobra pora żeby podjąć pierwszą próbę? I tak większość czasu spędza na dworze więc nawet jak się zesika to majtki w 5 minut będą suche...

kurcze... nie wiem co zrobić...

wiecie jakie są moje przemyślenia: To rodzice boją się odpieluchować dzieci hi hi hi :D

kiribati
31-07-2008, 16:35
chyba mamy synków w podobnym wieku :) I podobne rozterki. Filipek na nocnik załatwia się już od jakiegoś czasu, ale w pieluchę też dużo robi, więc zastanawiam się, czy po prostu nie spróbować bez pieluchy.

McBaby
31-07-2008, 17:50
no właśnie :D

Franio sobie zrobił z Mama Pupa świetną zabawę przed drzemką... ogólnie zawsze go kładłam do łóżeczka i wychodziłam... ale jak woła że kupa to zawsze wchodzę... i dziś tak latałam 1,5 godziny... aż bardzo stanowczo powiedziałam, że przez godzinę nie wchodzę i ma spać...
spał... równiutką godzinę he he :D

ProzacVodka
31-07-2008, 22:05
Ja się zawzięłam i puszczam Lene od trzech dni bez gaci. Wczesniej na nocnik było sporadycznie i często z płaczem, prawdopodobnie nie rozumiała po kiego grzyba ma siedzieć nad tą dziurą.

Bez gaci dzień pierwszy: większość ubrań olana, jak latała z gołym tyłkiem to było kilka razy do nocnika, kilka razy na panele.

Bez gaci dzień drugi: jak latała z gołym tyłkiem to wołała "pupa" przed i udawało się w 100% na nocnik sprawe załatwić, kiedy zakładałam jej takie materiałowe majtki chyba myliła je z pampersem bo lała do nich az miło.

Bez gaci dzień trzeci (dziś): w majtki tylko raz chociaż cały dzień latała w gatkach, w pampku na spacerze.

Wiadomo, komedia nad pełnym nocnikiem, jak ładnie, jak brawo i cudownie, komisyjne wylewanie do toalety i spuszczanie wody. Super zabawa jednym słowem :roll:

Dacie rade dziewczyny.

McBaby
03-08-2008, 17:04
no ja zaczynam jutro :D
Będę zdawać raporty :D

polaquinha
03-08-2008, 18:28
powodzenia :D
tak to chyba faktycznie juz -a przynajmniej chyba dobzre zareagowac na taka zmiane u dziecka.
Manuel zanim sie rozchorowal to tez popoludniami juz buiegal w samych gaciach ale teraz od polowy lipca dalam spokoj bo nie chcialam zeby mial mokro chocby na krotko.
Uczulilam tez panie ze zlobka, ze wydaje mi sie ze to juz (faktycznie jakis miesiac temu zaczal sygnalizowac dosc otwarcie, ze ma kupke czy zbyt mokrego pampka) no ale teraz odpuscilam calkowicie.
Trudno,jak ma sie odpieluchowac - to to zrobi i juz.
(poza tym nasze panie ze zlobka czynia prawdziwe cuda w tej materii :D
i to cuda przyjazne dziecku - to najwazniejsze!)