PDA

Zobacz pełną wersję : Lenya



Wiewiórka
28-08-2010, 22:28
Ma ktoś produkty firmy Lenya? Wiem, że produkuje tetrę, pieluszkę frotową i otulacze z mikrowłókna. Co sądzicie o tych produktach? Warto kupić?

Wiewiórka
29-08-2010, 07:56
Nikt nie ma?

mamuśka
29-08-2010, 13:22
Ja mam frotową kwadratową... w sumie nie wiem co z nią robić ...dawno już jej nie używałam, jako pielucha wydawała mi się za gruba (chociaż chłonna to ona jest), a jako ręczniczek już za mała na moją długaśną pannę.

zagatka
29-08-2010, 13:29
Ja też mam jedną frotkę i bardzo ją lubię. Składam w prostokąt i upycham w kieszonce (trudna sztuka) - dobre na nocki. Chętnie bym taką przygarnęła jeszcze:)

Vena
26-11-2010, 14:18
Podbijam temat i proszę o opinie zarówno na temat frotki jak i tetry - mam ambitne plany, żeby je składać w origami dla noworodka (tetra na dzien, frotka na noc).
Dobry pomysł?

maminkastasinka
26-11-2010, 14:24
Ja mam frotke. Zaczynałam wielo-pieluchowanie jak Staś mial 7 msc. W origami wydawała mi się za gruba. Przecięłam na pół, składam w prostokąt i używam jak o dodatek na tetre w czasie drzemki.
Jestem zadowolona

magnolia
26-11-2010, 21:46
Podbijam temat i proszę o opinie zarówno na temat frotki jak i tetry - mam ambitne plany, żeby je składać w origami dla noworodka (tetra na dzien, frotka na noc).
Dobry pomysł?

frota na noworodka się nie nada niestety, bo jest wielka... nawet jak zechcesz w origami, a w prostokąt to już na pewno zrobi mega pupę... poza tym szybko bardzo robi się twarda i niezbyt przyjemna w dotyku.
plusy - bardzo szybko schnie, porównywalnie do tetry i jest mega chłonna, ale to już dla dużo starszego dziecka

Vena
04-12-2010, 18:24
Hmm, no to z frotką trochę poczekamy. A doświadczenia z tetrą lenya macie?

annka
18-12-2010, 23:11
Frotową lenyę używalam dla noworodka zamiast ręcznika i kocyka w lato, tak polubiłam,że kupiłam 2szt. Można pociąć i zszyć albo nie na wklady. Można używać jako ręcznika do rąk, twarzy, bo to bardzo milutka bawełna. Za 15zł? warto spróbować. Zawsze do czegoś się przyda.

mamru
18-12-2010, 23:23
tetry lenya nie mam, ale frotkę wkładam do kieszonek i to niezawodny sposób na przespaną noc i nieprzesikany poranek ;)