PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego mnie "wywala"



sylviontko
27-08-2010, 08:12
Mam problem :(
Będąc zalogowana na forum i wchodząc na niektóre wątki, linki, proszona jestem o zalogowanie, więc próbuję ponownie się zalogować, a tam dalej jestem nieznana, skutkiem czego nie mogę korzystać z zasobów forum.
Co mam zrobić??

Meta
27-08-2010, 08:16
A powiedz mi - kiedy się logujesz na forum, czy zaznaczasz ten kwadracik obok "Zapamiętaj mnie"? To powinno rozwiązać problem.
Wiem też, że niektórych wywalało POMIMO zahaczonego zapamiętywania - wtedy zazwyczaj pomagało czyszczenie przeglądarki (ciasteczka, historia przeglądania, dane formularzy itp. - w Firefoxie to wszystko do znalezienia w Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania, i tutaj trzeba zaznaczyć u góry Okres do wyczyszczenia:Wszystko)

Nymphadora
27-08-2010, 08:19
Mnie wywala od ponad roku. Co piec minut. Nie pomoglo nic.
Powodzenia :)

Jazzoo
27-08-2010, 08:25
W linki w ktore wchodzisz sa umieszczone w czesci forum kora jest dla ciebie jeszcze nie dostepna.
Po przekroczeniu magicznych granic dostaniesz z czasem tam dostep. :)

Meta
27-08-2010, 08:25
Heh...
Niektórym jeszcze zmiana przeglądarki pomogła... Ale to taki hardcore już jest, żeby dla jednego forum wszystkie przeglądarkowe przyzwyczajenia zmieniać :roll:

Nymphadora
27-08-2010, 08:30
Heh...
Niektórym jeszcze zmiana przeglądarki pomogła... Ale to taki hardcore już jest, żeby dla jednego forum wszystkie przeglądarkowe przyzwyczajenia zmieniać :roll:

Dlatego sie pogodzilam z losem. Przegladarki zmieniac nie bede, a poza tym juz za chwile bedziemy miec iMaca wiec problemy znikna :)
U mnie to jest kwestia kobminacji - komputer, nieszczesne WindowsVista plus IE.
Moze pomoglaby reinstalacja systemu, ale na to za leniwa jestem ;)

sylviontko
27-08-2010, 10:23
W linki w ktore wchodzisz sa umieszczone w czesci forum kora jest dla ciebie jeszcze nie dostepna.
Po przekroczeniu magicznych granic dostaniesz z czasem tam dostep. :)

To kiedy te granice przekroczę?? i to znaczy, że mam się więcej udzielać ?? ;)

Jazzoo
27-08-2010, 11:12
To znaczy ze masz sie wiecej udzialac, to taka marchewka. ;)

Pierwsza granica jest po 100 postach a druga po 200 postach, wiec poprzeczki nie sa takie wysokie. :)