PDA

Zobacz pełną wersję : Ergonomik - pytanie



shilo
23-08-2010, 09:57
Czy możliwe jest takie uszycie ergonomicznego nosidełka, typu NubiGo, Doux-Doux, żeby posłużyło dziecku w wieku 2 - 3 lat, które będzie noszone przez mamę filigranową o wzroście 160cm i tatę o słusznych 2m, ale szczupłego raczej? Bardzo mnie ta kwestia interesuje :)

Jasnie Pani :)
23-08-2010, 10:12
Mysle, ze niepowinno byc problemów, bo pas biodrowy i pasy naramienne dopasowywuje sie do noszacego. Jesli dziecko bedzie caly czas to samo, to tylko na niego sie dopasowywuje panel, a nosic moze kto chce :)
Inna sprawa, ze podobno filigranowym kobitkom z waskimi ramionami zle sie nosi w ergonomikach. Pisze PODOBNO, bo tak tylko slyszalam, a ja do takich nienaleze:P

shilo
23-08-2010, 12:05
Hm, być może dlatego nie za bardzo dogaduję się z MT...? Muszę to wszystko solidnie przemyśleć. Tata też by chciał nosić, ale się sam nie zachustuje, w MT przez niego noszonym mała siedzieć nie chce. Ot, dylematy.

Basik11
23-08-2010, 18:29
mam takie doux-doux własnie samam mam160 cm mąż prawie 2 m a synek teraz już 3 latka skończył:)

hexi
23-08-2010, 18:45
ja mam dwa nubigo szyte na mnie (165 i 55) i meza (185 i 100) ;)
daje rade tylko ja musze miec gumki do zbierania zwisajacego nadmiaru pasa biodrowego :lol:
edit: przy za szerokich pasach naramiennych rzeczywiscie moze byc niewygodnie ale wystarczy zamowic wezsze pasy i bedzie ok (mezowi to zbytniej roznicy nie sprawi)
przy duzej roznicy wzrostu wazne tez jest zeby chestbelt mial regulowana wysokosc

shilo
23-08-2010, 20:16
Dzięki! Chwilowo chyba stanie jednak na hybrydzie ch-mt od Biedronki :) Zobaczymy, czy kompromis taki między chustą (laną właśnie) a ergo się sprawdzi...