PDA

Zobacz pełną wersję : zmienilam nicka, od dzisiaj jestem KOBRA :)



kobra
28-07-2008, 23:43
Do dzisiaj bylam mamusia kajtusia,ale jakos mi ten nick nie lezal.
Po pierwsze kobra to moja ksywka od zawsze, a po drugie planuje miec wiecej dzieci i troche nie w porzadku wobec przyszlych latorosli miec takiego nicka. Jeszcze by sie obrazily :)

Wiec przedstawiam sie wszystkim, zwa mnie KOBRA

sssssssssssss :D

a-linka
29-07-2008, 00:06
witaj gadzino ;) :lol: :lol: :lol:

Zelda
29-07-2008, 06:37
;) witaj

kiribati
29-07-2008, 08:02
jak od razu groźniej brzmi :wink:

anette27
29-07-2008, 10:13
a wiecie,że kobra potrafic zabić słonia :shock: taka z niej bestia :wink:

Agnen
29-07-2008, 10:33
No to znacznie groźniejszy i IMO ciekawszy nick. Dobrze zrobiłaś
:)

Mag
29-07-2008, 12:18
mi się też podoba,bo tamten nie podobał 8))
po tamtym nicku od razu kojarzyłaś mi się z przesłodzoną mamusią :lol:
a tu,no proszę :D
od razu jakiś pazur :D :high:

polaquinha
29-07-2008, 12:23
no nareszcie! :D

a tamten nick nie byl brzydki tylko troszke z tym od "mamusi cudownego misia" mi sie kojarzyl :oops: 8)) Oczywiscie -bez obrazy, Kobro! :lol:

kobra
29-07-2008, 15:51
ciesze sie,ze Wam moj nowy nick przypadl do gustu :)

z mamusia kajtusia to bylo takie chwilowe uniesienie, wiecie jak to jest na poczatku, czlowiek ma sie ochote wszystkim chwalic :oops:

i nie bojcie sie, nie gryze, ja tylko duzo gadam, sycze znaczy sie :D

sssssssssssssssssss :P

martyna
29-07-2008, 17:58
witaj kobra :lol:

29-07-2008, 18:10
Do dzisiaj bylam mamusia kajtusia,ale jakos mi ten nick nie lezal.


znaczy się wężousta jesteś :)
szkoda mi mamusi kajtusia. troszkę.
witaj raz jeszcze :)

Budzik
29-07-2008, 23:22
A ja, ciemna masa, nie skojarzyłam, że Ty to Ty :duh: Teraz dopiero wiem, kto zacz ;-)

kobra
30-07-2008, 00:00
A ja, ciemna masa, nie skojarzyłam, że Ty to Ty :duh: Teraz dopiero wiem, kto zacz ;-)

Tutaj sobie pogadamy czasami, bo doszly mnie wiesci,ze z pazdziernika sie wypisalas. Szkoda, bo nuda juz tam wieje,ze az sie czytac nie chce :zzz: :zzz: :zzz:

Budzik
30-07-2008, 09:31
A ja, ciemna masa, nie skojarzyłam, że Ty to Ty :duh: Teraz dopiero wiem, kto zacz ;-)

Tutaj sobie pogadamy czasami, bo doszly mnie wiesci,ze z pazdziernika sie wypisalas. Szkoda, bo nuda juz tam wieje,ze az sie czytac nie chce :zzz: :zzz: :zzz:
A no się wypisałam, nie ma tam z kim pogadać, ale nie straciłam nic, bo fajne laski z października można spotkać na forach chustowych, nie? :lol:

martyna
30-07-2008, 13:45
A ja, ciemna masa, nie skojarzyłam, że Ty to Ty :duh: Teraz dopiero wiem, kto zacz ;-)

Tutaj sobie pogadamy czasami, bo doszly mnie wiesci,ze z pazdziernika sie wypisalas. Szkoda, bo nuda juz tam wieje,ze az sie czytac nie chce :zzz: :zzz: :zzz:
A no się wypisałam, nie ma tam z kim pogadać, ale nie straciłam nic, bo fajne laski z października można spotkać na forach chustowych, nie? :lol:

trochę przykre to co piszecie, ale w sumie co mnie to...
IMO uważam, że jednak jest z kim pogadać na forum październikowym

pozdrawiam październikowo :D

Jasnie Pani :)
30-07-2008, 14:54
a wiecie,że kobra potrafic zabić słonia :shock: taka z niej bestia :wink:
a potem go zjeśc i wyglądać jak kapelusz :lol: :lol: :lol:

Z wężowym pozdrowieniem.... :wink:

kobra
30-07-2008, 19:26
A ja, ciemna masa, nie skojarzyłam, że Ty to Ty :duh: Teraz dopiero wiem, kto zacz ;-)

Tutaj sobie pogadamy czasami, bo doszly mnie wiesci,ze z pazdziernika sie wypisalas. Szkoda, bo nuda juz tam wieje,ze az sie czytac nie chce :zzz: :zzz: :zzz:
A no się wypisałam, nie ma tam z kim pogadać, ale nie straciłam nic, bo fajne laski z października można spotkać na forach chustowych, nie? :lol:

trochę przykre to co piszecie, ale w sumie co mnie to...
IMO uważam, że jednak jest z kim pogadać na forum październikowym

pozdrawiam październikowo :D

O prosze, jeszcze jedna pazdziernikowka sie na chustach znalazla, fajnie :D

Martyna,nie zamierzalam nikogo urazic. Nie wiem od kiedy tam piszesz, ale odkad ja zaczelam duzo dziewczyn, z ktorymi lubilam pogadac zniknelo. Dochodza ciagle nowe,ale juz jakos nie czuje tego samego bluesa, nie ma tylu ciekawych dyskusji co kiedys, a jak juz sie trafia czesto przeradzaja sie w klotnie i konczy sie obrazaniem ludzi :?

martyna
30-07-2008, 21:11
O prosze, jeszcze jedna pazdziernikowka sie na chustach znalazla, fajnie :D

Martyna,nie zamierzalam nikogo urazic. Nie wiem od kiedy tam piszesz, ale odkad ja zaczelam duzo dziewczyn, z ktorymi lubilam pogadac zniknelo. Dochodza ciagle nowe,ale juz jakos nie czuje tego samego bluesa, nie ma tylu ciekawych dyskusji co kiedys, a jak juz sie trafia czesto przeradzaja sie w klotnie i konczy sie obrazaniem ludzi :?


ano październikówa!
a piszę na październiku od (aż sprawdziłam, żeby nie skłamać) marca 2007 więc od dawna...
forum ewoluuje cały czas, raz się coś dzieje, a raz nie...
nie uderzyło mnie specjalnie to co napisałyście (ja nie z tych) ale jakoś nieswojo się poczułam czytając Waszą wymianę zdań...
no ale nieważne