PDA

Zobacz pełną wersję : Florka doszła



martu
07-12-2007, 17:54
i sie suszy:))Dziewczyna sprzedawała na kawałku szmaty za 100 zł nowiutką.Jest piękna i jest moja:)Mężowi tez sie podoba,choć On nie jest takim entuzjastą.tzn mi każe nosic szczególnie jak jedziemy na zakupy albo Bartek dostaje ataku kolki ,ale sam sie nie chce motać.Zdjęcia pokażę wieczorem jak mi trohę małżonek ulepszy jakość.Hehe mam juz dwie chusty,a jutro może będe miała kurtke jak w coś wejdę.

martu
07-12-2007, 18:05
oczywisćie troChe i nie każe;).

DonKaczka
07-12-2007, 20:31
Marta masz taki guzik edit :) nawet stare posty mozna poprawiac :)
to milego uzywania

Ruda
07-12-2007, 21:18
to rzeczywiscie okazja cenowa :) milego noszenia:)

Milosznik
08-12-2007, 21:06
Okazja jak nic , a Florencja cuda jest :)
sama tez ja mam :)

tulipowna
09-12-2007, 00:25
wow! no to juz nie moge sie doczekac zdjec. ja mam wlasnie pomysl na kolczyki do florki. jak zrobie to wrzuce do petisu'owego sklepu :)

Ruda
09-12-2007, 14:53
w ogole to wam bardzo zazdroszcze, ze mozecie takie sliczne kolczyki do chust nosic - mi hanka nawte wkrety probuje wyciagnac, a co dopiero by bylo, gdybym wiszace miala :)

jujama
09-01-2008, 11:48
A teraz pytanie dokształcającego się laika:
Co to jest florka/frorencja? kolor? czy jakaś firma, która jeszcze mi się w mojej łepetynie nie kojarzy?
Z góry proszę o wyrozumiałość :D

monjan
09-01-2008, 12:17
alez oczywiscie:)
pomocne chustofanki za wsze odpowiedza
florencja to kolr chusty marki hoppediz
http://www.chustomania.pl/online/chusto ... e_hoppediz (http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/chusty_tkane_hoppediz)

La Loba
25-01-2008, 18:29
a ja też mam florenz!
kupiłam apre miesiecy temu będąc w ciąży (zresztą nadal jestem w ciąży... tylko już dużo bardziej zaawansowanej)

dziś pierwszy raz ćwiczyłam wiązanie wg broszury - spodobało mi się wiązanie koala. mam nadzieję, ze Staś podzieli mój zachwyt nad chustpnoszeniem, kiedy już się pojawi na świecie.
jeju, nie moge sie doczekać, zeby go móc już do tej chusty włożyc! :slingbaby:

ithilhin
25-01-2008, 18:42
ech.
ach.
och.

a ja Florencje sprzedalam bo maz zachorowal ciezko na Lime i chcial Lime i tylko Lime i w ogole czy sa inne chusty niz Lima?
no i sprzedalam Florke, zeby mu kupic te Lime. Medal mi za to dac powinni, nie?

a teraz czasem mnie taka tesknota ogarnia za jej czarno-biala elegancja.....

ps. Lime tez kocham :-)