PDA

Zobacz pełną wersję : sukces za sukcesem :)



Ruda
28-07-2008, 09:42
Od paru dni Hania od cyca odstawiona (właściwie tak jakby sama po 19 m-cach karmienia przestała sie domagać), i do tego tak naprawdę w ciągu tygodnia zaczęła mi sie załatwiać TYLKO do nocnika :) Mogę z nią iść na spacer i na zakupy i wiem, ze nie narobi mi w majtki :) na noc jeszcze zakładam jej pampersa i tu podejrzewam trochę potrwa zanim sie nauczy, ale w dzien - pełen sukces :) Jak chce sie załatwic wola "siii", przy czym to "siii" to jest do wyboru: siku, kupa lub...bąk po prostu - taka wychowana jest :wink:

kasiulka1975
28-07-2008, 11:28
To rewelacja,my od 2 dni uczymy sie na nocnik,jest pol na pol wpadek i zwyciestw,mam nadzieje,ze za niedlugo bedzie podobnie.

kasiulka1975
28-07-2008, 11:32
To rewelacja,my od 2 dni uczymy sie na nocnik,jest pol na pol wpadek i zwyciestw,mam nadzieje,ze za niedlugo bedzie podobnie.

monjan
28-07-2008, 11:48
bana jej!!!nie mozan pisac takich postow!!!
jak ty to zrobilas????moj cycoholik uparcie wali w pieluche i ostetntacyjnie ignoruje nocnik i mokre majty...
zazdraszczam... :twisted:

Agnen
28-07-2008, 11:54
gratuluje zdolnej córki!! 8))

Ruda
28-07-2008, 11:55
hehhe :) Puszczalam ja z gołym tyłkiem po domu i nic nie robiłam sobie z tego, że podsikiwała mi różne kąty :)

monjan
28-07-2008, 12:02
no to moje juz 2 tyg tak lata po domu i zasikuje kąty...chyba mu to zajmiej dluzej...

Ruda
28-07-2008, 12:11
W kazdym razie trzymam za was kciuki :) i podejrzewam, ze czy jak zaskoczy o co cho z nocnikiem po tygodniu czy po miesiacu to duma mamy bedzie dokladnie taka sama :)

ProzacVodka
02-08-2008, 15:16
[quote="kachna2001":2fxnkfv5]hehhe :) Puszczalam ja z gołym tyłkiem po domu i nic nie robiłam sobie z tego, że podsikiwała mi różne kąty :)

buns
08-08-2008, 08:37
Zazdroszczę:) Aga lata w majtkach, i woła si albo bubu (to też do wyboru, siku lub kupa) ale zwykle jak już robi;) Czasem uda się złapać coś do nocnika, kupę 2 razy do tej pory...

scharon
08-08-2008, 09:28
Gratuluje :))

U nas mimo ,ze Filip puszczany w dzien z gola pupa i sadzany na nocnik dosc czesto na chwilke -nic do niego nie robi ,ale na podloge owszem -potem przychodzi i mowi co zrobil .....
Postep tylko taki ,ze jak ma cos zrobione do pieluchy i ja sie go zapytam czy zrobil sisiu to kreci glowa tak czy nie :)

Mam nadzieje ze przyjdzie taki czas ,ze zalapie ....
A mokara pielucha nie robi mu roznicy-z nia czy bez -wszystko jedno :?

agata_t
08-08-2008, 09:58
Kasia, Twoja Hania to naprawdę super dziecko. Moja Haneczka jak na razie też jest takim nieskomplikowanym dzieckiem i po cichu liczę, że tak zostanie:) Może po prostu Haneczki tak mają:)))

Lovrita Bornita Rokita
10-08-2008, 13:52
Kasiu, gratuluje zdolnej Corki. Moj Maly mimo latania z gola pupa lub z pieluszka wielorazowa nadal nocnikowi mowi zdecydowane NIE :?

Araminta
10-08-2008, 21:53
Jak sie puszcza dziecia z gołą pupa albo w samych majtkach, to trzeba za nim chodzić krok w krok i patrzeć, czy nie nasikał, bo może na śliskiej podłodze orła wywinąć :twisted: No chyba, że się ma wykładzinę albo dywany wszędzie :wink:

Lovrita Bornita Rokita
10-08-2008, 22:08
Jak sie puszcza dziecia z gołą pupa albo w samych majtkach, to trzeba za nim chodzić krok w krok i patrzeć, czy nie nasikał, bo może na śliskiej podłodze orła wywinąć :twisted: No chyba, że się ma wykładzinę albo dywany wszędzie :wink:
Moj orlow nie wywija :P

Ruda
12-08-2008, 21:28
Jak sie puszcza dziecia z gołą pupa albo w samych majtkach, to trzeba za nim chodzić krok w krok i patrzeć, czy nie nasikał, bo może na śliskiej podłodze orła wywinąć :twisted: No chyba, że się ma wykładzinę albo dywany wszędzie :wink:
Hehe, wykladziny dywanowe góra :) Początki nocnikowania Hani to podsikana każda część naszego mieszkania :lol: