PDA

Zobacz pełną wersję : Uwolnić matkę - oliwkowa kółkowa



kammik
15-08-2010, 19:46
I śliczna wielorazowa pieluszka na pupie dziecia :)

ladidadi
16-08-2010, 10:18
że co, że jak, że może my ??? ;D
a czy dzieć takich sporych gabarytów w pieluszcze w kółeczka ( sie znaczy picasso ) ? :)
a ja żadnej chusty wczoraj nie widziałam bo bym doniosła :/ Może dlatego że koleżankę po 15 latach spotkałam i byłam zajęta namawianiem jej do noszenia i do wielo haha

kammik
16-08-2010, 10:24
Ta, wiem, podsłuchiwałam :D O tym, jak tata nosił Zuzę na plecach, a Zuza 24 kilo waży :D Ano byli my z chustą, ale faktycznie zagadana byłaś strasznie :)

ladidadi
16-08-2010, 10:37
haha no to jak nic my ! Nie no bo ja zawsze tak dużo gadam, boszzzzzzzz tragedia, buzia mi się nie zamyka !
Ale fakt, poniósł Zuze w plecaku ;D

Ciotka kammik, to co żeś się nie pucowała że jesteś ? Trzeba było podejśc, rzucić : " YO matka, my też się nosimy. No chustoforum bejbe zerkasz ? " buhaha
A czesto wpadacie do UM ? My z Pragi jesteśmy i pomimo że na wieś się wyprowadziliśmy to ciągnie nas na stare śmieci ;)

kammik
16-08-2010, 11:04
Yo, yo, zawsze jest ryzyko, że byś mię zdzieliła przez pysk naleśnikiem, drąc się "jakie forum, ludzie, zboczeniec!". Chociaż w sumie no risk no fun :) Pierwszy raz byliśmy, czaiłam się od jakiegoś czasu, żeby zajrzeć, ale w końcu sytuacja deszczogrożąca niejako przymusiła. Będziem bywać :)

ladidadi
16-08-2010, 11:14
buhahaha dobre !!!
My od września robimy nalot na "Figa z makiem" . Blisko, na Walecznych. Dać znać ziomala jak bedziemy robić ustawkę ????
A Ty ( Wy ? ) byłaś z Jakubem czy tylko z Ewą ? Bo mi sie wydawało że chyba Zuza to tam najstarsza była, nie zarejestrowałam dużego dziecia rocznik' 95

kammik
16-08-2010, 11:17
Pan Jakub obecnie na wywczasach przebywa, z młodą żeśmy byli, ja to głównie polegałam na kanapie, a ojciec latał za dzieckiem. Ustawka wery macz chętnie :)

pabla28
16-08-2010, 18:38
Uwielbiam UM!!
I też tam często bywam, ale z reguly autem.
Ladidadi - co to Figa z Makiem? też jakiś fajny klubik?

edit - znalazłam
http://www.facebook.com/pages/Warszawa-Poland/Figa-z-makiem/115775068467430?v=photos#!/pages/Warszawa-Poland/Figa-z-makiem/115775068467430?v=info&__a=3&ajaxpipe=1

Monique76
16-08-2010, 23:28
Dlacego ja nie wiedziałam, że niedaleko mnie coś takiego fajnego jest?? :) W środę idę na Walecznych po buty, to może i do UM się wybiorę:) Dzięki dziewczyny za namiary na takie sympatyczne miejsce:)

ladidadi
16-08-2010, 23:41
Pabla mieszkałam kiedyś na Kamionku ;)

Figa z makiem to następna dzieciowa kawiarnia po słusznej stronie Wisły ! Na Walecznych 64. Ruszają od września. Nie ma jeszcze strony internetowej ale szukajcie na fb ;) Jak zaczniemy to dam Wam cynk że możemy sie umawiać nba kawę ;)

Monique ja znam sporo takich miejsc w Warszawie. Jak sie dobrze poszuka to codziennie coś ciekawego sie dzieje, gdzieś moożna iść z dzieciakami i nikt mi nie zwróci uwagi że mam cycka na wierzchu ;D Na fb prowadzę nawet coś w rodzaju newslettera dla znajomych z warsztatami, imprezami itd haha

julinkowa
16-08-2010, 23:46
oooooo... koleżanki drogie, to i ja sie na ustawke piszę! :D Dzieci mi niedługo od dziadków wracja - to bedzie z kim ;)
ladidadi - wpadniesz do mnie po dodze z J. i smykniemy dalej razem :)

Monique76
16-08-2010, 23:52
Pabla mieszkałam kiedyś na Kamionku ;)

Figa z makiem to następna dzieciowa kawiarnia po słusznej stronie Wisły ! Na Walecznych 64. Ruszają od września. Nie ma jeszcze strony internetowej ale szukajcie na fb ;) Jak zaczniemy to dam Wam cynk że możemy sie umawiać nba kawę ;)

Monique ja znam sporo takich miejsc w Warszawie. Jak sie dobrze poszuka to codziennie coś ciekawego sie dzieje, gdzieś moożna iść z dzieciakami i nikt mi nie zwróci uwagi że mam cycka na wierzchu ;D Na fb prowadzę nawet coś w rodzaju newslettera dla znajomych z warsztatami, imprezami itd haha

Do figi z makiem będę miała jeszcze blizej:) Moze zanim w październiku wrócę do pracy to uda mi się tam wybrać:)
A co do miejsc przyjaznych dzieciakom w Wawie - wiem, że jest ich sporo, ale teraz w takie upały nie ruszam się z okolic domu (znaczy się nie ruszam się w zasadzie ze Skaryszaka:)).. Autko po wypadku się właśnie dziś zezłomowało, a jeżdżenie komunikacją miejską w taki upał jest jak dla mnie zbyt hardcorowe;) A tu się okazuje, że obok mnie takie fajne miejsce.. Kurcze, nawet niedawno byłam ze 200 metrów od UM a tak mi było potrzeba odpoczynku posacerowego;)

ladidadi
17-08-2010, 00:19
julinkowa spoko-loko ;) My to sie spiknąć musimy u Nas w okolicach jak Ci tylko dzieciaki wrócą ;) Kiedy wracają ? A wogóle w jakim one wieku są ? Bo mała jest starsza od mojej ( sadząc po rozmiarze ubranek ) ;)

Ja automobilem nie jeżdze bom debil samochodowy jest i boje sie że kogoś zabije a na motocykl dzieciaków nie wsadzę ;) ale jak są wypady weekendowe to od tego mam przefantasycznego męża swego co to mi wozi dupine i nie protestuje ;)

Matki jak tylko Figę z makiem otworzą to daję Wam cynk w tym watku na ustawke oki ?

Monique76
17-08-2010, 00:36
Zupełny OT:)


Ja automobilem nie jeżdze bom debil samochodowy jest i boje sie że kogoś zabije a na motocykl dzieciaków nie wsadzę ;)

oo nie dosc ze da cynk o fajnym miejscu to jeszcze motocyklem jezdzi:) Chustomama - motonitka:) Ja tam swoje na motockl wsadzam;) Tylko kasków takich małych nie produkują;)
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/xb/nc/wxb7/cAGPD2lbcTh7GRzu0B.jpg
A może znamy się z motocyklowego forum? bywasz na gazetewym forum Motocykl i Dziewczyna? :)

ladidadi
17-08-2010, 00:59
hihi Monika, produkują, produkują tylko strach to to na głowę dzieciowi włożyć ;)
To Zosina jak mniemam ? Ja swoją wsadzałam a i owszem na FZ6 ;) ale któregoś pieknego dnia położyłam Fazia i rozbiłam mu twarz ...