PDA

Zobacz pełną wersję : Chusta 2,6



czuppi
13-08-2010, 16:23
Ostatnio polubiłam krótkie chusty co prawda jak na razie posiadam jedną vatanai nagliki 3,5, ale zastanawiam się nad Girasolem 2,6. Ale co mogę z niej zawiązać? Wiem na pewno, że kangurka bo w vatku zostaje mi dużo wiszącej szmaty między nogami :DDziewczyny poradźcie noszę rozmiar 34 mam trzymiesięcznego synka, który trzyma już główkę ! Warto mieć tak krótką chustę?

kasia
13-08-2010, 17:03
popełniłam podobny wątek w innym dziale, więc popatrze też na Twój;) tyle, że ja już w plecakach jeno noszę, ew. w kangurku z przodu, a to spokojnie z 2,6 wychodzi.

Kasia
16-08-2010, 20:19
Miej, genialnie Ci sie przyda do szybkiego noszenia na biodrze, do plecaczka prostego, do kangurka. To taka chusta do bagaznika w samochodzie czy do torebki - a przy okazji zawsze mozesz ja wykorzystac do innych celow :)

czuppi
17-08-2010, 17:49
Dziękuje za odzew.Już się czułam trochę zignorowana:comp: Och te chusty, chciałoby się mieć ich tak wiele...

Kasia
17-08-2010, 23:43
Dziękuje za odzew.Już się czułam trochę zignorowana:comp:

Czasem tak jest, ze nikt nie ma czasu zagladac w watki...ja sie przyznam, ze patrze tylko na te na gorze...


Och te chusty, chciałoby się mieć ich tak wiele...

hihi - ale PO CO ? ;)
moje drugie donasza dwie chusty po pierwszym, jedynie nosidla ma nowki sztuki, ale to bardziej dla malza i do testow :)
Jedna chusta na grzbiecie, druga w pralce. W razie awarii zawsze jakis obrus pod reka sie znajdzie. Grunt to technike poznac, szmata zawsze bedzie.

czuppi
18-08-2010, 20:20
Tak, ale te kolory i te wzory...:ninja: