PDA

Zobacz pełną wersję : Dziś, KRAKÓW, park JORDANA, widziane jasne peniski :) i zielony elastyk



yanettee
12-08-2010, 22:21
Jesteście tu ???

Widziałam mame i tate, tata motał dziecko w jasne peniski :) w plecaczek

A potem jeszcze z daleka wypatrzyłam mame w zielonym elastyku, tate i dwoje dzieciaczków.

dziobak
12-08-2010, 23:05
Jesteśmy, jesteśmy :) trza było zagadać coś, bo wydaje mi się, że peniski to mocno forumowe są tzn. jak ktoś ma peniska, to na pewno na forum też działa ;)

yanettee
12-08-2010, 23:08
o jak fajnie :D :D

może nas pamiętacie, byliśmy we trójkę, potem weszliśmy do sklepiku jak kupowaliście lody :D
ech... no mogłam zagadać, ale jakoś mi tak zawsze głupio hehe
często bywacie w jordanie ?

dziobak
12-08-2010, 23:44
Rzeczywiście ktoś wszedł, jak my wychodziliśmy ze sklepiku, ale nie zwróciłam uwagi w ogóle. Trzeba było chustą zamachać albo jakąś inną szmatą, to byśmy zwrócili uwagę :) Ostatnio często jesteśmy w jordanie, najczęściej w łikendy, ale nie na tym placu zabaw, tylko na tym malutkim który jest przy kawiarni (jordanówce).

yanettee
12-08-2010, 23:47
buuu my bez chusty/szamaty

Kuba już całkiem samodzielny, nie daje sie motać, jedynie bardzooo zmęczony na górskich wędrówkach
a tak to wszędzie już na swoich nogach maszeruje, więc nawet chusty nie zabieramy ze sobą.
Na tym przy Kawiarni też byliśmy. My z Huty wiec troche daleko mamy, no ale bywamy czasem, bo u nas placów zabaw za dużo nie ma w okolicy.