PDA

Zobacz pełną wersję : Mio unico



darijah
11-08-2010, 02:42
To dzięki Wam zaistniały pieluszki Mio unico. Dziękuję :-)
Aby firma mogła się rozwijać a pieluszki udoskonalać niezbędne są Wasze opinie. Każda krytyka , sugestia i pochwała są niezmiernie dla mnie ważne. Dlatego zachęcam do recenzowania; zarówno posiadających pieluszki jak i nie posiadających ;-) Gdyby się wkradła też jakaś opinia o samym sklepie byłabym podwójnie zadowolona :D

mamuśka
18-08-2010, 12:59
Dzisiaj do mnie przyszła kieszonka z dwoma wkładami :-)

Teraz jest w praniu więc nie wiem jak się będzie spisywać na małej, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne:

Kieszonka jest mięciutka i bardzo delikatna z zewnątrz - super milutki i rozciągliwy materiał. Bardzo dokładnie odszyta, ma milutki polarek o właściwościach antybakteryjnych. Napki dosyć mocno trzymają (trzeba uważać przy odpinaniu aby nie rozciągnąć delikatnego PUL'a) ale to dobrze im wróży na przyszłość - z czasem się wyrobią, a nie będą za luźne.
Krój pieluszki wydaje się być bardzo przemyślany - pieluszka jest maksymalnie węższa z przodu (aby niepotrzebnie nie powiększać) a zarazem wystarczająco szeroka z tyłu (aby wszystko łapać ;-) )
Wkłady są dosyć cieniutkie i super mięciutkie, a mimo to wyglądają na chłonne - sprawdzimy "w praniu" ;-)

Jeszcze słówko o obsłudze sklepu, pieluszka przyszła do mnie dosyć szybko po dokonaniu przelewu, starannie i jednocześnie ślicznie opakowana :-) Z (chyba) odręcznie malowanym logo firmy.

darijah
19-08-2010, 00:49
Bardzo dziękuję za pierwszą recenzję :-D

Logo wprawdzie nie jest odręcznie malowane ale prawie , prawie ;-) . Drukuje je moja osobista, domowa drukarka. Etykietki sklejam , przyklejam i opisuję już ręcznie

mamuśka
24-08-2010, 21:37
Po kilku używaniach/praniach/używaniach ;-) mogę powiedzieć, że znalazłam dwie wady pieluszek:
1) napki mogłyby być wszywane trochę niżej, ponieważ przy blisko spiętych skrzydełkach bocznych (duży zapas) środek przedniej części pieluszki się wysuwa (ale w sumie też można temu zaradzić zapinając na dwoje bocznych napek w skrzydełkach)
2) cena ;-) , jak zwykle .... ;-)

Poza tym same plusy:
rozmiarówka dla mnie super, to chyba pierwsza pieluszka, w której mojej córeczce (10 kg) "nachodzą" na siebie boczne skrzydełka - co świadczy o tym, że wystarczy na długo.
Chłonność (oba wkłady na raz) całkiem przyzwoita, oczywiście nie tak jak w formowankach (ale formowanki to formowanki, a mówimy przecież o kieszonce ;-) ) Jeśli wziąć pod uwagę "małość" pupy w pieluszce (wkłady są cienkie i delikatne) i szybki czas schnięcia, to można wręcz być zaskoczonym, że naprawdę sporo pochłoną.

darijah
26-08-2010, 00:11
Jeszcze raz ogromnie dziękuję za opinię. Wszystkie uwagi są bardzo cenne.
Czy mogłabym Cię prosić o zrobienie zdjęcia przedstawiającego w jaki sposób część pieluszki się wysuwa? Bardzo by mi to pomogło.

Aby cena nie przerażała wprowadziłam zniżki za zakupy powyżej:

250 zł - 2% rabatu
500 zł - 5 % rabatu
1000 zł - 10 % rabatu

i jeśli ktoś kupi cały zestaw pieluszkowy czyli 20 szt pieluszek/otulaczy - 15 % rabatu


Przy następnej dostawie pieluszek , pojawią się też wkłady z bawełnianego weluru. Także świetnie chłoną i są milusie. Będzie można wybrać jakie rodzaje wkładów mają być dodane do pieluszki.

darijah
10-09-2010, 00:40
Wiele pieluszek znalazło już swoich właścicieli dlatego proszę i zachęcam do recenzowania. Tylko z Wami i z Waszymi opiniami mogą powstać idealne pieluszki polskiej produkcji :-)

Już niebawem poślę zestaw testowy.

morepig
10-09-2010, 00:51
Wiele pieluszek znalazło już swoich właścicieli dlatego proszę i zachęcam do recenzowania. Tylko z Wami i z Waszymi opiniami mogą powstać idealne pieluszki polskiej produkcji :-)

Już niebawem poślę zestaw testowy.

jutro skrobnę pw, ale mam nadzieję że pamiętasz o co pytałam na targach? :)

morepig
10-09-2010, 00:52
btw pamiętasz taką pieluszkę?
http://morepig.pl/wp-content/uploads/2010/09/IMG_7326-Small.JPG

:D :D :D

darijah
10-09-2010, 01:21
jutro skrobnę pw, ale mam nadzieję że pamiętasz o co pytałam na targach? :)

Pamiętam :-)

mamuśka
11-09-2010, 18:51
Hej.
zamieszczam zdjęcie z tym zapięciem, o którym pisałam:

http://lh5.ggpht.com/_D5RBI08yhBY/TIs4qxV6D0I/AAAAAAAAAVw/x2eVTP7x1Tc/s144/DSC00673.JPG (http://picasaweb.google.pl/lh/photo/lfAT0seLDRPZzr-Yw9NX2PN9nKCVBBuw2-TAGgSMjUg?feat=embedwebsite)


Celowo trochę na wyrost wyciągnęłam tę część pieluszki (skrzydełko) aby było wiadomo o co mi chodzi. Ona się wysuwa gdy dzidzia jest jeszcze na tyle "wąska", że zapina się na mini. Samoistnie nie wysuwa się aż tak bardzo, ale jednak się wysuwa i zwija, zwłaszcza gdy maluch raczkuje.
Może rozwiązaniem byłyby dwa rzędy nap, albo wpinanie nap trochę niżej (?).

Przy tej "wadzie", zaletą jest to, że pieluszka wystarczy naprawdę na długo, również dla pulchnych dzieci (duży zapas w talii) tylko fajnie by było przemyśleć co zrobić z tym zapasem "skrzydełek" pieluszki gdy maluch jest jeszcze mały.

darijah
11-09-2010, 19:12
Dziękuję

już wiem jak temu zaradzić.

Mamuśko a jak oceniasz polarowy tunelik na gumkę przy nóżkach?

morepig
11-09-2010, 19:47
tak samo sie dzieje w wonderoosach chyba, tych starszych. i czyms jeszcze ale nie pamietak, pt'dessous?

Malina
12-09-2010, 00:09
jak tez i w itti bitti. Ba, w kazdej prawie pieluszce, jesli ma tylko po dwie napy z kazdej strony, albo zbyt blisko siebie, zwlaszcza przy ruszajacym sie juz dziecku. To sie nazywa tzw opad skrzydelek;)
Wielu producentow sobie poradzilo z tym dorabiajac trzecia napke na skrzydelkach, co mi sie bardzo przydaje. Ale, no wlasnie, jest jedno ale, jak dziec bedzie wiekszy, i wystarczy zapiecie na dwie napki to sie ta trzecia moze w cialko wbijac..

Sorry za wtret, ale zajrzalam, a ze opad skrzydelkowy;) troche nam uprzykrzyl zycie, to sie podzielilam przemysleniami.

darijah
12-09-2010, 01:25
Dzięki za pokrzepienie i przemyślenia


Nad trzecią napką też dzisiaj myślałam i właśnie boje się , że bedzie się wbijać w ciało. Z drugiej strony moje pieluszki mają dosyć długie uszy więc maksymalnie szerokie zapięcie byłoby możliwe przy mega pulchniaczku ;-)

Póki co skróciłam trochę uszy i będę mocować niżej napki i rzep...zobaczymy .

kulka37
26-09-2010, 20:45
Nie testowałam pieluszek na delikwencie,bo chłopina już odpieluchowany:-) Ale na targach w Opolu widziałam i macałam.Zachwyciła mnie miękkość i wzornictwo.Pieluszki wyglądają tak,jakby każda była wyjątkowa.System napków wydaje się bardzo przemyślany.Wkładki mięciuchne i bardzo zgrabne.( W najbliższym czasie będę na nie namawiać moją zaciążoną przyjaciółkę:-))
O fachowej poradzie na stoisku nie wspomnę:-)
Dziękuję darijah i trzyma kciuki!

brikola
28-09-2010, 23:37
ja się podpiszę pod kulka, pieluchy na prawdę cudowne, pobiły w mojej głowie ukochane PD, więc teraz tylko czekam na 3 dziecko ;)

ewaibartek
04-10-2010, 15:07
Mogę już coś napisać na temat kieszonki i formowanki. Formowanka milutka,mięciutka,bardzo ładnie się układa na moim 5 kilowcu.Ogólnie udany produkt i bardzo mi się podoba,chociaż formowanki to nie jest to co lubię najbardziej :) Co do kieszonki to trochę się zawiodlam,ale nie wiem czy z winy pieluszki,czy ja coś zle ją założylam. 2 razy mi przemokła po tej samej stronie,a za drugim razem juz sie starałam ja założyć dokładnie. Z Pula to można było wiciskać.Poza tym myśle,że ściągacze tez powinny być pokryte Pulem,a nie polarkiem,bo jak maly moczy pieluche to boki tez ma mokre,co za tym idzie ubranko. Wkłady super,fajnie ze jeden grubszy,drugi szczuplejszy,bo sobie go czasami do tetry instaluję. A swoją drogą z czego są wkłady zrobione,bo nie za bardzo wiem?
Jeszcze jedno Pul kieszonkowy juz po 3 praniach kulkowaty,lekko,ale zawsze.
Obie pieluszki polecam dla malutkich dzieci,nawet od 3 kg,za ich elastyczność w formowaniu. Pozdro :)


Ano i brawo za ściągacze tu i tam :)

darijah
05-10-2010, 13:33
Dziękuję za recenzję
Te cienkie wkłady to antybakteryjne mikrowłókno a te grubsze, bielsze to welur bawełniany , taki sam jak w formowance.

Z tunelikami na gumki pomyślę. Mam jeszcze jeden pomysł jak je zrobić by nadal były miękkie i żeby można było regulować gumkę.

Najbardziej martwi mie PUL, Wyjaśniam właśnie sprawę z producentem bo coś mi tu nie pasuje. Kupuję od niego już od 1,5 roku i nigdy nie było problemu z przeciekaniem a teraz mam wrażenie , że jest inny. Inaczej się też zachowuje po praniu. Mam nadzieję, że przecieki to nie wina PUL'a . Ewo spróbuj jeszcze odtłuścić pieluszki w płynie do mycia naczyń.

ewaibartek
05-10-2010, 16:09
kurcze,znowu przeciek :( odtłuszcze ją i się zobaczy,mam nadzieję,ze to pomoże bo ją uwielbiam :)

darijah
05-10-2010, 16:40
U mnie odtłuszczenie zawsze pomaga. Milena ma pieluszkę jeszcze w nocy. Moje trzy oryginalne wkładki z mikrowłókna nie dają rady ale trzy z weluru już tak i nic nie przecieka. Piorę w 60 stopniach. Już wiem , że przy następnym zamówieniu będę miała lepszy PUL. Teraz producent dał mi jednak tańszy zamiennik mimo , iż go nie prosiłam. Powiedziałam tylko , że chcę trochę zaoszczędzić i teraz nie będę szaleć z ilością , dodatkowo chciałam ciut tańszą dzianinę do zalaminowania a on poleciał po całości i membranę też zastosował tańszą. Nie powiem, że zaskoczyła mnie cena i byłam zadowolona, teraz jednak wiem dlaczego i już mi mina zrzedła :-( Ech człowiek uczy się na błędach .

ewaibartek
07-10-2010, 09:52
masakra,zabieg przeprowadzony i nic się nie zmieniło,mały cały do przebrania
może ja mam jakąś wadliwą ta pieluchę?

Aniamama
15-10-2010, 22:35
Witam ja właśnie puściłam dalej zestaw pieluszkowy i takie są moje przemyślenia
estetycznie i rozmiarowo po prostu bomba ,wszystko milutkie i mięciutkie.
Kieszonka niestety przeciekła przy nóżkach ubranko zamoczone ale to nie problem
formowanka dla mnie bomba super chłonna wkłady szybko schną jak na tą grubość i tak samo sama formowanka.
otulacz świetna regulacją , troche męczące wkładanie gumek ale to nic , niestety zawiódł mnie zewnętrzny materiał strasznie się po praniu jakby pochaczył jeśli wiesz o co mi chodzi po wyjęciu z pralki wyglądał jakby był używany już długo i rzepy się nie odpieły i nie prałam z innymi pieluszkami n rzepy bo już przed praniem wyglądał mi tak licho i dlatego specjalnie inych rzepów nie wkładałam. Ale nie przeciekai wszystko ładnie opina.
No nie wiem co jeszcze mogłabym dodaćmoże jak coś się komuś nasunie to niech pyta.

darijah
18-10-2010, 23:11
Dzięki za recenzję . Powiedz jeszcze jak Ci się podobał woreczek na pieluchy i wkładki sucha pieluszka , czy rozmiarowo też wszystko dobrze?

Tym przeciekom może być winny sposób szycia tunelika na gumkę. W tym tygodniu zrobię pieluszkę z nowym sposobem i doślę do zestawu.

Gumki w otulaczu faktycznie mogą wkurzać , polecam zatem (jeśli się ma swój otulacz ) wyregulowanie rozmiaru , włożenie nadmiaru gumki w tuneliki i delikatne ich przeszycie. Kiedy trzeba będzie zmienić rozmiar to po prostu odpruć nitkę.

Dzianina "wierzchnia" jest cudowna w dotyku i świetnie się układa ale właśnie ma tą małą wadę, że łatwo się mechaci. Muszę ją niestety zmienić.

hoyabella
22-10-2010, 12:11
U nas od miesiąca w użyciu jest kieszonka na rzep i formowanka welurkowa z "pionierskiej" serii Minki :)
Obie są śliczne i uszyte z widoczną troską o każdy szczegół, to sie ceni;)

Przemyślenia na temat tych pieluszek mam podobne jak przedmówczynie:
Kieszonka jest najmilsza w dotyku z naszego stosiku, polarek nadal wygląda jak nowy. Jest zdecydowanie cieńszy niż ten yettowy i z włóknem antybakteryjnym.
Świetnie jest rozwiązana sprawa gumki na plecach. to jedyna kieszonka, z testowanych przeze mnie, która IMO nie będzie sie odciskała na plecach u leżącego dziecka.
Pielucha ładnie leży na pupce mojego 10 kilowca.
Niestety pul jest zawodny, i zewnętrzna warstwa trochę sie niszczy (ale nie jakoś strasznie), ale ta sprawa została juz wyjaśniona i nastepne serie będą perfekcyjne.
Ja uznałam, że to po prostu kieszonka, w której Młody siedzi krótko, wkładam więcej wkładki i jest git!
Pieluszka jest dosyć duża, więcej materiału na pupie niż w większości kieszonek, ale możliwości dopasowania sa naprawde spore.
W kolejnych seriach podobno wykroj troche się zmienił a pieluszki sa jeszcze zgrabniejsze.

Do formowanki nie mam za to żadnych zastrzeżeń.
Ładnie wygląda, dobrze leży, welurek wciąż miękki.
Polecam!

darijah
26-10-2010, 09:15
dzięki za recenzję :-)

ewaibartek
29-10-2010, 12:55
wszyscy lubimy zdjęcia,więc proszę ( sorki za jakość ale to komórką ;)
http://images49.fotosik.pl/359/3ce049e87c35aaefmed.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images49.fotosik.pl/359/2094467c7a9222e6med.jpg (http://www.fotosik.pl)

darijah
29-10-2010, 23:17
Ach cudownie , dziękuję :-)

ani.fa
30-10-2010, 12:18
To ja poczekam na perfekcyjnie idealna kolekcje Mio unico i wtedy sobie zamowie:twisted:

Vena
26-11-2010, 13:04
otulacz świetna regulacją , troche męczące wkładanie gumek ale to nic , niestety zawiódł mnie zewnętrzny materiał strasznie się po praniu jakby pochaczył jeśli wiesz o co mi chodzi po wyjęciu z pralki wyglądał jakby był używany już długo i rzepy się nie odpieły i nie prałam z innymi pieluszkami n rzepy bo już przed praniem wyglądał mi tak licho i dlatego specjalnie inych rzepów nie wkładałam. Ale nie przeciekai wszystko ładnie opina.
No nie wiem co jeszcze mogłabym dodaćmoże jak coś się komuś nasunie to niech pyta.
Aniamama, czy piszesz o otulaczu PUL czy polarkowym?
Mam apetyt na polarkowy na napy i byłabym wdzięczna za opinie użytkowniczek.

Ajka
29-11-2010, 21:33
przepraszam za opóźnienie:oops:
miałam przyjemność gościć u siebie testowe pieluszki i jestem pełna zachwytu, pieluszki rewelacyjne ( po za tym mankamentem o którym juz była mowa że sie zaciąga materiał z otulacza)
otulacz rewelacyjny u nas sprawdzał sie super , nawet zaryzykowałam i założyłam na noc małemu formowanke z otulaczem + 2 wkłady i nic mi nie przeciekło przez całą noc choć mały mega dużo pije w nocy tyle ze jednak za dużą pupę miał mały i ciężko się było mu ruszać, kieszonka super , wkłady sucha pieluszka milutkie w dotyku choć moim zdaniem troszkę małe , no i woreczek to jest rewelacja ; ja osobiście mam do całości tylko jedno zastrzeżenie bo ja nie przepadam za białymi pieluszkami ( chodzi mi o "warstwę " zewnętrzną ) wolę kolorowe
Bardzo dziękuje za mozliwość testowania , dzięki temu zdecydowałam się już na poważnie że w miarę możliwości finansowych zwiększę ilość pieluszek posiadanych i przechodzimy na poważnie na wielo :)

mamru
13-02-2011, 22:19
już od jakiegoś czasu mamy formowanki mio unico i jeszcze nic o nich nie napisałam ;)
Materiały bardzo mi przypadły do gustu, pieluszki są starannie uszyte i miłe dotyku, jeśli chodzi o rozmiar to podoba mi się to, że są duże, bo pasują zarówno na mojego 8-miesięczniaka i prawie 2latkę. Trochę się zdziwiłam, że mają i napy do zmniejszania i gumki ale to fajne jest i bardzo pomysłowe :D a no i aplikacje są super!
aa i jeszcze wkładki, na razie przyznaję że jeszcze ich nie użyłam, jakoś nie mogę się przekonać do tego materiału, jest inny niż wszystko co do tej pory widziałam/dotykałam i mam problem (pewnie zupełnie niesłusznie) że to nie ma szans chłonąć:roll: ale poleżą tak trochę, aż je wreszcie założę i wtedy się wypowiem w temacie chłonności.
Ceny przyjemne ;)

I tak ogólnie, brawo Daria:applause:

ewaibartek
14-02-2011, 08:40
przyznam,ze ja tez miałam opory przed tymi wkladkami,tzn przed gruba,bo małej uzywam jako dodatek do mikrofibrowej
az w koncu zalozyłam obie do pieluchy i swietnie dały rade :)
fajnie ze sa takie cienkie i waskie :)

darijah
21-02-2011, 07:03
dziękuję za recenzje :-)
uch..... mam okropnie mało czasu i możliwości na szycie. Praca mi się trochę skomplikowała. Jednak nie tracę nadziei i wierzę, że już niedługo pojawią się w sklepie kolorowe pieluszki. Póki co intensywnie myślę co by tu udoskonalić :-)

Pentla
05-04-2011, 16:28
Właśnie skończyłam testy nowego zestawu.
Po pierwsze, szacun dla Darii, że chce jej się bawić przy wszywaniu tych regulowanych gumek :) Regulacja ta na pewno przyda się mamom chudzielców albo "pulpecików", które mają problemy z luzami przy nóżkach albo odciskającymi się gumkami.
Otulacz podszyty materiałem - wsio ok ;)
Otulacz obszyty lamówką - jedyne czego mogę się czepić to, że nie musiałoby być marszczenia z przodu.
Kieszonka - urzekły mnie tęczowe napki. Bardzo zgrabna (młody wyglądał jakby był w jednorazówce) i bardzo wąska w kroku (pewnie wygodniejsza dla dziecka, ale ciężko upchnąć wkładki).
Formowanka - zgrabna, wąska w kroku, chłonna, szybkoschnąca.
Wkładki - chłonne, szybkoschnące.
W porównaniu z wcześniejszym zestawem testowym duży +.

Edit: przypomniało mi się, że strzeliłam młodemu fotę w kieszonce :)

http://images35.fotosik.pl/597/b7a5739d30cb5f52med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Mało reprezentacyjne, ale widać jaka jest zgrabna.

darijah
05-04-2011, 17:15
dziękuję :-)

peluche
29-04-2011, 21:13
i do nas zawitał zestaw testowy.
dziekuję za możliwość testowania, teraz zastanawaim sie nad zakupem, tylko jeszcze nie wiem czego bardziej kieszonki czy otulacza :mrgreen:

ale do rzeczy.
formowanka zapinana na rzep - generalnie wolimy napy, ale ten zapiety jak przymurowany, pierwszy raz widziałam taki rzep, trzyma jak nie wiem co, wyglada tez tak jakby nie szarzał. rewelacja! oczywiście wytrzymała całą noc, co wclae nie jest oczywistością u nas (zdarzały sie noce gdzie flexi tots przemokła).

kieszonka słodka, leży świetnie, mięciutki pul. wkłady super, nie są za szerokie (troche węższe od standardowych mikrofibrowych).

otulacze leżą dość zgrabnie, nic nam z formowanki nie przeciekło. aczkolwiek jakis taki przód kanciasty, flip jest jednak zgrabniejszy. poza tą estetyką, otulacze są rewelacyjne!

Myjki nie używaliśmy, wkładów sucha pielucha też nie. Woreczek ok, ale mógły być jakiś weselszy niż biały, a może z napisem?

Ogólnie pieluszki są super! Jestem baaaardzo mile zaskoczona.

peluche
15-05-2011, 13:41
Nie chciałam edytować poprzedniego postu, ale tylko dopisać:

NIE POLECAM, czerwona kieszonka zafarbowała mi wszystkie wkładki, AIO i ubranka na różowo.

daga
20-05-2011, 12:00
Dziękuję za możliwość testowania.

Pieluszki bardzo mi się podobały. Materiały przyjemne i milutkie w dotyku, pieluszki świetnie odszyte. Gumeczki regulowane - świetne rozwiązanie.
Pieluszek używaliśmy tylko na noc, gdyż Kuba w dzień już prawie odpieluchowany.

Formowanka spisała się na medal, nic nie przeciekło ( a było duużo)! Rzepy trzymały bardzo mocno.

Kieszonka bardzo zgrabna, tylko rzeczywiści ciężko włożyć wkłady.

Otulacze spisały się i z tetrą i z wkładami.

Pieluszki i wkłady chłonne i szybkoschnące.

Wkładek sucha pielucha, myjki i woreczka nie używałam.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

ela84
26-05-2011, 20:04
NIE POLECAM, czerwona kieszonka zafarbowała mi wszystkie wkładki, AIO i ubranka na różowo.
W jakiej temperaturze prałaś?

darijah
26-05-2011, 23:52
Pieluszka farbuje w 60 stopniach. Najlepiej prać w 40 albo osobno. Właśnie całą belę czerwonego materiału przygotowuję tak by nie farbował i żeby problem się nie pojawiał. Aż nie uzyskam pożądanego efektu nie uszyję czerwonej pieluszki.

Marti
27-05-2011, 09:58
Darijah, to farbuje czerwony PUL :?: Pytam, bo kupiłam taki u Ciebie do uszycia pieluszki i zastanawiam się, czy nie będzie mi farbować :?:

panthera
01-06-2011, 15:02
moja recenzja na gorąco:
najbardziej urzekł mnie otulacz czarny. jest milutki mięciutki, ładnie otula wszystkie nasze formowanki, nic nie uciska, możliwość regulacji gumki przy nóżkach -rewelacja. no pokochałam go, i chętnie bym nabyła, nawet z tym napisem "testowy" :D
dużym plusem w tym otulaczu są dodatkowo podszyte skrzydełka i szeroka guma na plecach.
cały jest z dwóch warstw co powoduje minimalnie dłuższy czas schnięcia w porównaniu do tych cieniutkich, ale za to wydaje się niezniszczalny.
Biały otulacz
cieniutki, tez podszyte skrzydełka i przód,pod napki do regulacji rozmiaru podłożony dodatkowy pul. ładnie naszyta czarna gumka-lamówka (ślicznie z ta czerwoną nitką wygląda)
to taki mniejszy one size, nie mieścił wszystkich formowanek niestety, bardziej do tetry lub wkładów.
Kieszonka czerwona - poza tym ze nieco farbuje - ok bardzo wąska w kroczku, zgrabna na pupie, nie przeszkadza w bieganiu. Dobra szeroka guma na plecach, nic nie odciska. szybko schnie. mikropolar ładnie odciąga wilgoć od pupy, bardzo szerokie wejście do kieszonki- łatwo umieścić wkład. wkłady pasują tylko oryginalne lub zwężane w środku.
no i patent z gumkami regulowanymi - świetna sprawa.
Formowanka
też wąska w kroczku, a co fajne z tyłu szersza- nie widać pośladków, jak w niektórych wąskich pieluchach. z dwoma wkładkami wytrzymała 3 godzinna drzemkę z megasikiem ząbkującego Maćka. to duża zaleta :)
w środku welur - do spania podłożyłam jeszcze wkładkę mikropolarową.
z minusów - ślepe rzepy nie do końca trzymają w praniu - dobrze że prałam w woreczku.
ale o dziwo cały czas wyglądają jak nowe.
WKŁADKI:
welurowe dobrze chłoną, dość długo schną. są wąskie - pasuja do wszystkich pieluszek, i długie dla mniejszego dziecka można zawinąć. no imiekkie w miarę - co wazne bo welur czasem sztywnieje w praniu
mikrowłókno - super mięciutkie i szybko schnące, dość cienkie a jednaj jak na takie cienkie zaskakująco chłonne. najlepiej mi się sprawdził mieszany zestaw wkładek :)
jeszcze mikropolarkowe, cieniutkie i świetnie odprowadzające wilgoć, ale za wąskie jak na mój gust, i dodatkowo się zwijają :( , nie da się ich użyć zamaist papierka jako zabezpieczenie przed kupką bo wszystko i tak bokami wyjdzie. trudno je ułożyć na pieluszce (przez to zwijanie właśnie)
myjka, mięciutka, nie używałam, bo Maciek myje się sam i tylko swoja gąbką :)
Woreczek -podoba mi się, idealny na krótki wypad tak do 3 pieluch myślę. jednak nie miałam okazji użyć.

na koniec napiszę że wszystko bardzo estetyczne, starannie uszyte.
nic nam nie przeciekło.

darijah
01-06-2011, 22:16
bardzo dziękuję za dokładną recenzję :-)
Nie pamiętam tylko czy w świat poszła wkładka sucha pieluszka obszyta czy nie? Bo ta obszyta właśnie może się zawijać a od dłuższego czasu ich nie obszywam.

panthera
02-06-2011, 14:06
obszyte były.

mamaslon
10-11-2011, 19:11
moj zestaw dolecial do mnie bez zarzutu:)
na oko pieluszki wygladały na dobrze skrojone i trwałe:)
były tez fajne w dotyku...i ładne(ale to juz jest subiektywna ocena)
niestety, nie doczytałam wątku testowego i załadowałam wszystkie moje brudne pieluszki oraz ta slynna czerwona do bembna i dawaj-pranko...:ninja:wiadomo co bylo dalej...
zniechecona tą wpadką przerwałam test oddając pieluszki do os. nastepnej:cool:

Dominiqueee
10-11-2011, 20:29
Posiadam zestaw kilku wkładek z frotki bawelnianej od Mio unico - są mega grube, mega chlonne - moje ulubione wkladki. Polecam serdecznie.

madzia.witkowska
16-11-2011, 17:05
wywołana do napisania recenzji stawiam się :mrgreen:
ale moja recenzja będzie krótka - nie założyłam ani razu pieluchy na pupę bo nawet jak je dostałam i poczytałam co i jak to stwierdziłam ze się nie łapie i nie wiem co gdzie wkładać, otulać... strasznie chciałam spróbować tym razem z pieluszkami, ale wydaje mi się że ktoś musi mi to pokazać na żywo i wyjaśnić na spokojnie - może wtedy załapię...
ale mogę powiedzieć ze wizualnie wyglądają bosko.....
może przy kolejnym dziecku się uda....hi hi hi...
nie mniej dziękuję za "testowanie" bo chociaż na żywo widziałam pieluchy....

sharkah
21-01-2012, 18:31
Mam otulacz serii Bello.

Otulacz używany na dużym noworodku 5 kg :D

Ładnie się dopasowuje i nie powiększa niepotrzebnie pupy, ale jednocześnie wydaje się dosyć "pojemny" - wydaje mi się, że sporą formowankę też zmieści, ale nie mierzyłam. Wykrój i regulacja są bardzo dobrze przemyślane i powinny zdać egzamin zarówno na szczupłych dzieciach jak i na kluskach :)

Materiały i jakość wykonania super, nie ma się do czego przyczepić.

Jedyne co mi trochę przeszkadza, ale nie wymyśliłam jak się z tym uporać, to te guziczki do regulacji, które są na wierzchu i mogą uwierać w nóżki - może dałoby się je bliżej tunelika albo w tuneliku wszywać, to by się tam chowały, chociaż wtedy na pewno trudniej byłoby regulować długość gumek :roll:

Yucami
09-02-2012, 19:23
przepraszam, że tak późno pisze recenzję

- wiek i „gabaryty” dziecka testującego, jaki nosi rozmiar ubrań
synek jak testował miał 5 m-cy, jest z górnych gabarytów wagowych (75 centyl) rozmiar ubrenek 68, waga ok. 8 kg
- krój pieluszek m.in. : szerokość na pupie i w kroczku, wysokość, czy gumki się odciskają oraz jak ogólnie leży na pupie,
błękitna, polarowa formowanka jakby zbyt rozlazła (mimo regulacji napami) - miałam wrażenie że jak mocniej pociagne za nap, to go wyrwę razem z materiałem
kieszonka w kwiatki zbyt wąska w kroku
-elementy techniczne m.in.: łatwość regulacji rozmiaru,
bez problemu z wyjatkiem błekitnej polarowej formowanki
- miękkość rzepu
dość twardy, ale ładnie trzyma, w sumie twardosc w niczym nie przeszkadza
- rozstawienie/ilość napek ,
ok
- szerokość gumek,
ok
- jakość materiałów m.in.: ich grubość, wytrzymałość , przeciekalność (czy ręczniczki z Ikei to wystarczające wkładki na dzień?)
no i tu jest podstawowy problem - generalnie nie zaprzyjazbiłam sie z pieluchami wielo gdyż one mi wszystkie po max 3 godz. przeciekają i musze z zegarkiem w reku przewijac zeby potem nie miec do przebierania całego dziecka
w przypadku zestawu było dokładnie tak:
a) żółta kieszonka + wkład z mikrofibry + wkładka mam sucho
założona na 30 min - bez przecieku, odciśnięcia na nóżkach
b) żółta kieszonka + wkład z mikrofibry + wkładka mam sucho
założona na 50 min - bez przecieku, bez odciśnięc na nóżkach
c) otulacz błekitny polarowy + wkładka mam sucho + recznik IKEA + 1 wkład z mikrofibry
założona na 2 godz 40 min
przeciek wokół nóżek, brak odcisnień, skóra ładna
d) otulacz biały + wkład z mikrofibry + tetra
założona na 2 godz., bez przecieku, odcisnięcia na nóżkach
e) żólta kieszonka + wkład bambusowy
założona na 1 godz. 40 min
bez przecieków, bez odcisków
f) otulacz biały + 2 wkłady z mikrofibry
zalozona na 1 godz.
be zprzecieków, małe odcisnięcie wokół nóżek i brzuszka
g) otulacz czarny + ręcznik IKEA + wkład z mikrofibry
założony na 1,5 godz.
bez przecieku, odciśnięcie na nóżkach i duże na brzuchu
h) otulacz FLIP + formowanka polarowa błękitna + wkład z mikrofibry + wkładka mams sucho (ta bardziej twarda)
załozona na 2 godz i 5 min
bez przecieku, odciśnięcie nap na brzuszku i odciśnięcie wokół nóżek
-estetyka m.in. : jakość wyhaftowanego wzoru, jakość futerka minkee i innych materiałów , ogólny look J ( w sumie można to podciągnąć pod punkt wyżej)

hafty bardzo ładne, w czarnym futerkowym otulaczu nie podobały mi się żółte napy

-szybkość schnięcia

ok

-informacje zawarte w ulotce
przeszkadzała mi dziewczynka pozująca w ulotce - co na nią spojrzalam, to miałam taką pierwszą odruchową myśl "taka duża a jeszcze w pieluszce" i poza tym, jakos tak "lolitkowo" mi sie kojarzyła

ok

-wkładki sucha pieluszka: ich wielkość, różnice pomiędzy welurkiem a mikropolarem
nie potrafię tego ocenić a dziecko nie mówiło, czy mu sucho czy nie :)
-stosunek jakości do ceny pieluszek
ok
Dziękuję za możliwość testowania. Zdjęcia wyślę mailem

darijah
09-02-2012, 20:22
Dziękuję za recenzje :-)

Pozwolicie, że się do nich odniosę :ninja: ? Dopytam szczegółowo bo jak widzicie same, recenzji jest jak na lekarstwo a jeszcze raz napiszę, że Wasze uwagi są niezwykle cenne.


(...)
Jedyne co mi trochę przeszkadza, ale nie wymyśliłam jak się z tym uporać, to te guziczki do regulacji, które są na wierzchu i mogą uwierać w nóżki - może dałoby się je bliżej tunelika albo w tuneliku wszywać, to by się tam chowały, chociaż wtedy na pewno trudniej byłoby regulować długość gumek :roll:

Chciałabym by otulacze szczególnie wyróżniały się w ofercie Mio unico. Wykrój, sposób szycia , funkcje (dwie możliwości regulacji rozmiaru) zmieniały się kilka razy od początku istnienia marki. Szczególnie zależy mi na tej regulacji i staram się właśnie by otulacz był bardzo wygodny i by nic nie uwierało :-) Z aktualnego efektu jestem zadowolona ale nie ukrywam, że często "majstruję" przy otulaczach i być może wpadnę jeszcze na pomysł by guziczki schować. Mimo to chyba teraz i tak nie są jakoś bardzo kłopotliwe. Są na tyle małe i płaskie oraz wszyte w takim miejscu, że nie powinny uwierać. Nie zauważyłam dotąd odcisków u Olafa. Gdyby jednak większości przeszkadzały, proszę o info a będę kombinować by to zmienić :-)
Ewentualnym sposobem na to aby trochę je zakryć jest wyregulowanie rozmiaru a następnie pozostałą część gumki założyć jakby w drugą stronę tak aby nakładała się na guzik.
Najlepiej zrobię zdjęcie :-) (proszę o cierpliwość )

Yucami trudno mi zrobić multicytat z Twojej recenzji dlatego postaram się inaczej....


błękitna, polarowa formowanka jakby zbyt rozlazła (mimo regulacji napami) - miałam wrażenie że jak mocniej pociagne za nap, to go wyrwę razem z materiałem

Masz na myśli błękitny, polarowy otulacz :ninja:?
To była trochę próbna seria. Teraz będą inaczej uszyte(tak jak pulowe) ale z tego samego materiału.

kieszonka w kwiatki zbyt wąska w kroku

W kwiatki jest formowanka. Według mnie w przypadku formowanek zgrabność jest zaletą ;-) Zbyt wąskie kieszonki (pulowe) mogą przeciekać a w formowankach to nie ma znaczenia. No chyba, że jest za wąska by wkładać wkłady ?

g) (...)odciśnięcie na nóżkach i duże na brzuchu
h) (...)odciśnięcie nap na brzuszku i odciśnięcie wokół nóżek

Czy regulowałaś rozmiar za pomocą gumek ?

-informacje zawarte w ulotce
przeszkadzała mi dziewczynka pozująca w ulotce - co na nią spojrzalam, to miałam taką pierwszą odruchową myśl "taka duża a jeszcze w pieluszce" i poza tym, jakos tak "lolitkowo" mi sie kojarzyła

Spotkałam się już z tą uwagą. Miluszka na zdjęciach ma niecałe 2,5 roku. Wprawdzie była już odpieluchowana ale wszak czasem dzieci jeszcze oszą pieluszki w tym wieku. Mimo to , te długaśne włosy ją "postarzają" :roll: a młodszego modela nie miałam pod ręką ;-) Dodatkowo ona właśnie zachowuje się jak mała modelka... te pozy itp :-) W przygotowaniu są nowe ulotki i nowa sesja z bardziej dzidziusiowym modelem.
Prosiłabym jednak o głosy czy treść ulotki jest ok ? Ona ma tak ogólnie zachęcać do wielo... zachęca?

Jeszcze raz dzięki i czekam na więcej :D

Bellydancer
09-02-2012, 21:48
To i ja się dopiszę!

:: Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
http://miounico.home.pl/Pieluszka_ki...aniem-410.html (http://miounico.home.pl/Pieluszka_kieszonka_Bello_punkowa_z_napelnianiem-410.html)

Dla mnie to świetna kieszonka - idealnie dopasowana, wąska w kroku, przez co też fajnie trzyma wkład w środku. Chłonność jak dla nas akurat. Na prawdę godna polecenia

:: Otulacz PUL z serii Bello :
http://miounico.home.pl/Otulacz_Bell...inkee-409.html (http://miounico.home.pl/Otulacz_Bello_czarne_minkee-409.html)

Dla nas bez szału, wydawał mi się bardzo duży, ale koniec końców działał dobrze :) podobają mi się zakładki na wkład.

http://miounico.home.pl/Wzor_na_serie_Bello_delikatna-439.html

Świetna! Pięknie skrojona, wąziutka w kroku - chłonność w sam raz na dzień, w końcu sama sobie tam wsadziłam co chciałam. Napy świetnie rozmieszczone, akurat dla nas :)

:: Pieluszka kieszonka PUL z serii Economico:
http://miounico.home.pl/Pieluszka_ki..._rzep-400.html (http://miounico.home.pl/Pieluszka_kieszonka_PUL_economico_na_rzep-400.html)

ta kieszonka też bardzo fajna w użytkowaniu, nic nie przeciekło, dopasowanie dzięki rzepom bardzo dobre. nie do końca wykonanie trafia w moja estetykę. W sumie nie wiem, co mi nie gra - chyba kształt języków.

:: Otulacz PUL z serii Economico:
http://miounico.home.pl/otulacze_PUL...3-default.html (http://miounico.home.pl/otulacze_PUL-k130-0-3-default.html)

ten otulacz cieniutki, leciutki - przeciekł nam przy nóżkach. miałam wrażenie, że mogę mu zrobić 'krzywdę' odpinając napy - wysadzam małą, napy odpinam jedną reką - tu się bałam, że wyrwę.

:: Otulacz polarowy z serii Economico:
http://miounico.home.pl/Otulacz_pola...omico-401.html (http://miounico.home.pl/Otulacz_polarowy_economico-401.html)

to dla mnie zupełnie nietrafiony otulacz, wyciąga się niesamowicie przy odpinaniu nap, też się bałam, że porwę. Przeciekł nam zupełnie. Tego bym nie zakupiła.

Dario - pisałam do Ciebie PW - proszę odpisz, bo to ja jestem tą sierotą, która nie odesłała wkładek mam sucho. Nie wiem komu je teraz odesłać!

Jak ściągnę fotki z aparatu, chętnie coś dorzucę.

darijah
17-02-2012, 21:59
Sympatyczny, testujący model :-)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/419854_367384703271600_163508896992516_1482459_154 0867601_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/403270_367384749938262_163508896992516_1482460_149 1563096_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/431676_367384756604928_163508896992516_1482461_747 011424_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/422771_367384769938260_163508896992516_1482462_141 6849772_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424092_367384799938257_163508896992516_1482463_256 586482_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/420028_367384813271589_163508896992516_1482464_170 9637631_n.jpg

Marti
18-02-2012, 21:11
Ta przedostatnia ma boski napis:high:

I zapomniałam napisać - model cudny :)

holica_1630
27-02-2012, 11:10
Teraz ja:)
Testujący 6 m, Pola.
Zacznę od tego co mi się podobało:)
Podobało mi się w tych pieluszkach jak są skrojone zwłaszcza formowanka oraz bawełniana kieszonka, są bardzo zgrane, bardzo dobrze leżą. Ogromny + za rzepy w formowance, bardzo mocne, widać, że już używane (poszarzałe), ale moc pozostała :) Minus bawełna na kieszonce się już sprała, byłam 16 osobą, która testowała ten zestaw.
Otulacz czarny działał bez zarzuty, białego otulacza i żółtej kieszonki nie przetestowaliśmy bo młoda ma od razu czerwoną pupę (używamy teraz wełny). Otulacz polarowy jak dla mnie za bardzo się naciąga, ciężko dopasować, poza tym obawiałam się czy napów nie powyrywam.

Jeżeli miała bym zakupić którąś z testowanych pieluszek, to na pewno formowankę na rzepy. Według mojej opinie, w zestawie jednak powinien być jakiś wkład chłonny do tej formowanki:)

darijah
27-02-2012, 13:14
Dziękuję za recenzję :-) A używałaś może ręcznika Ikeowskiego razem z formowanką? Wg mnie jest to dobre i ekonomiczne rozwiązanie do dziennej pieluszki i takowy zawsze dodaję. Oryginalne wkłady Mio unico są w przygotowaniu ;-)

Bawełna na Bello jest różna. Ta akurat jest polskiej produkcji i jest ciut grubsza niż made in USA. Blaknięcie i spieranie się kolorów dużo zależy też od sposobu prania. Ja mam dwie pieluszki z tą bawełną używane dłużej niż testowe i kolory są dalej całkiem intensywne. Piorę kieszonki i otulacze w max. 40 stopniach razem z ubraniami; wkłady i formowanki piorę w min. 60 stopniach z kwaskiem i większą ilością sody niż do codziennego prania.

A jak oceniasz jakość i grubość futerka minkee ?

MJs_mum
04-03-2012, 18:21
Osoba testująca: 6-miesięczny MJ, waga ok. 9 kg.

1. Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
Chyba najlepsza z zestawu, zwłaszcza po włożeniu naszych wkładów. B. dobrze skrojona, bez efektu dużej pupy, dobrze trzyma i przyjemnie wykonana

2. Otulacz PUL seria Bello:
Bardzo dobry otulacz, wchodziły prawie wszystkie formowanki (poza nocnymi od Sylviontko), nie przeciekał, b. porządnie wykonany.

3. Formowanka seria Bello:
Elegancka, jedna z lepszych formowanek jakie miałam, bo bardzo zgrabna, nie wyłaziła z otulacza (patrz uwaga dot. otulacza powyżej) i chłonna, zwłaszcza po wzmocnieniu jej cienkim bambusem.

4. Kieszonka PUL seria Economico:
Pieluszka przeciekała przy nogach i nie wygląda najlepiej; wiem, że od tego jest seria Bello, ale mimo to nawet jako pieluszka podstawowa mogłaby być ładniejsza.

5. Otulacz PUL seria Economico:
B. mały, prawie nic mi się w niego nie mieściło, zatem nie testowałam go zbyt wiele. Nie za ładny.

6. Otulacz polarowy seria Economico:
Przeciekał b. szybko więc założyłam tylko raz i więcej nie testowałam. Leżał b. ładnie

7. Wkłady sucha pielucha: nie testowałam, bo dotarły osobną przesyłką, kiedy pieluszki czekały juz spakowane.

Podsumowując: chętnie kupiłabym otulacz minkee, formowankę i kieszonkę z serii Bello. Wydaje mi się, że wraz z ciekawszym wyglądem lepsza jest też jakość, ale może się sugeruję? Ogólnie podział na ładne i niedrogie b. mi się podoba, ale poprawiłabym nieco wygląd tych niedrogich, bo takie jakieś siermiężne mi się wydają.

Zdjęcia wyślę na maila.

Dziękuję za możliwość testowania i gratuluję produktów dobrej jakości. Trzymam kciuki za dalszy rozwój firmy!

schiselle
16-03-2012, 10:07
Tester: Jonatan 9 m-cy, ok 7.5kg

1. Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
Fajna pieluszka, niestety już była mocno sprana i kolory były mało..kolorowe ;) napis na pupce fajny, ładnie leży, napy nabijane na odwrót (płaskie na skrzydełkach) nie przeszkadzają, a przynajmniej wyrzucać napek nie trzeba- więc plus, zgrabna, szkoda tylko, że już nie taka efektowna jeśli chodzi o wygląd.
2. Otulacz PUL seria Bello:
Nie testowany przez nas, jakoś mało zgrabny mi się wydawał, nie bardzo mi się podoba obszywanie pula, i lamówka biała nie mi nie pasowała. Były plamy.
3. Formowanka seria Bello:
Nie testowana, mimo, że dość wąska w kroku to jakaś toporna, chyba przy brzegach za dużo tego materiału zostaje po wywróceniu na prawą stronę, baaardzo sprana bawełna. Były plamy.
4. Kieszonka PUL seria Economico:
Testowana, fajna, mimo, że nie najładniejsza, to najlepiej leżała, nie było przecieku, ale używałam własnych wkładów, bo dla nas ręcznik to za mało, minus, za prujące się rzepy (choć super mocne), przy brzegach wychodzą nitki z pętelek. Tę bym kupiła, jesteśmy sprawcami plamek na polarku, nie z kupki, bo kupki nie było, nie pamiętam nawet czy te plamki już tam były, więc wydaje mi się, że coś w praniu może...:hide: próbowałam mydełkiem i nic.
5. Otulacz PUL seria Economico:
Mały i raczej nie ładny, bałam się o napki. Nie testowany.
6. Otulacz polarowy seria Economico:
Się skulkował i porozciągał, też się bałam o napki. Nie testowany.
7. Wkłady sucha pielucha:
Używałam swoich, te się nie różnią niczym, więc myślę, że są tak samo dobre, bardziej jedank przepadam za welurkiem, polarek się zwija.
8. Ręczniczki jako wkłady:
Nie testowane, leżały w pudełku, dla nas to za mało, na jednym jakieś cienie.
9. Miała być ponoć jakaś ulotka czy broszurka, nie było.

Dziękuję za testy, kroje na pieluszki kieszonki super, młody jest chudy i nie było problemu, że mu gdzieś odstaje czy coś tam, nie wiem jak na pupkach dzieci okrąglutkich, bo to one size mi się małe wydawało, ale dla nas było fajne. Fajny pomysł z regulacją gumek, już to gdzieś widziałam, ale nie pamiętam gdzie...tak czy siak, Dziekuję i pozdrawiam.

darijah
16-03-2012, 10:28
również dziękuję :-)

Agis
16-03-2012, 15:03
Zestawu nie testuje ale mam kilka pieluszek Mio unico, więc podzielę się spostrzezeniami.
Z serii Economico:
1. Biała kieszonka PUL - ja ją bardzo lubie, jest bardzo cieniutka, dobrze się układa na pupie i w sumie jest jedną z bardziej niezawodnych jeśli chodzi o przecieki. Nie jest piękna ale skuteczna.
2. Welurowa formowanka - fajna, miękka, kolorowa
Z serii Bello:
1. Kieszonki PUL - są piękne wizualnie, wąskie w kroku ( nie wszystkie wkłady wchodzą), można je idealnie dopasować do dziecka, ze względu na to że PUL jest obszywany bawełną są grubsze. Czasami przeciekają mi przy nóżkach, a wydaje mi się że dobrze dopasowałam do małego...
2. Formowanki - piękne, dobre dopasowanie, wąskie w kroku, szkoda zasłaniać otulaczem ;)

Używam ręczniczków jako wkłady chłonne tyle że dokładam coś jeszcze.

bansza
01-04-2012, 21:16
Tester: 15 m-cy, ok 11.5kg

1. Pieluszka kieszonka PUL z serii Bello:
dostałam już mocno spraną, ale wzór na pupie obłędny. Wygląda na dosyć małą, ale spokojnie starczyła na dużą pupę. tylko otwór na wkład się rozchylał notorycznie - potrzebne dłuższe zakładki lub przeniesienie bliżej górnej gumki.
2. Otulacz PUL seria Bello:
całkiem dobrze trzyma i bardzo miękki; spokojnie zakrywa różne formowanki; ciekawy pomysł z obszyciem pula, ale trochę powiększa pupę. Ogólnie polecam!
3. Formowanka seria Bello:
Nie testowana chłonność. dosyć mała, niby wąska w kroku, ale za dużo materiału się wywijało.
4. Kieszonka PUL seria Economico:
nie testowana-była już w kiepskim stanie
5. Otulacz PUL seria Economico:
bałam się o napki(brak wzmocnień pod nimi). Nie testowany.
6. Otulacz polarowy seria Economico:
bałam o napki. Nie testowany.
7. Wkłady sucha pielucha:
nie używałam, jeden strasznie się zawijał, drugi całkiem fajne wrażenie robi.
8. Ręczniczki jako wkłady:
Nie testowane, bo to trochę za mało dla mojego sikacza i wolę gotowe wkłady niż składanie ręcznika.

darijah
02-04-2012, 08:10
dziękuję za recenzję :-)

Otulacze Pul economico mają wzmocnienia pod napkami.

bansza
02-04-2012, 09:13
aj to przepraszam bardzo. Tak to jest, jak się nie pisze mając rzecz przed sobą :/ pamiętałam, że wydał mi się cieniutki i bałam się na uciekających chłopaku zapinać, żeby nie zepsuć, bo akurat Szymon miał gorsze dni, a ja z nim.

Aaa i zapomniałam dopisać, że dziękuję za testy!
Generalnie haft na pupie wymiata, nawet mój mąż był zachwycony ;)