PDA

Zobacz pełną wersję : Kamila i Gaia witają siĂŞ



kappala
23-07-2008, 15:47
witamy, jestem Kamila a moja córa nazywa się Gaia i ma niecałe 3 mies. Trafiłyśmy tutaj ponieważ od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu chusty a tutaj na pewno dowiem się paru niezbędnych rzeczy co ułatwi mi decyzję jaką chustę kupić. 8))

Na początku używałyśmy kołyskę Bebelulu, w której mała natychmiast się uspokajała, ale niestety kołyska zaczęła się robić za ciasna dla Gaiki, a mnie zaczęło boleć ramię, bo szelka wbijała się niemiłosiernie w trakcie noszenia ponad 6- kilogramowego klocka :|

Teraz zastanawiam się nad wiązaną i mam nadzieję że wyczytam na tym forum nieocenione rady :) i że noszenie w chuście przypadnie nam do gustu :oops: :P

kiribati
23-07-2008, 16:27
Witamy i życzymy miłych doświadczeń z wiązankami. My poznaliśmy chustę dopiero jak Filip miał ponad rok, więc nie miałam przyjemności noszenia takiego małego szkraba w wiązanej...

hanti
23-07-2008, 16:31
witaj, czytaj i pytaj :lol:

23-07-2008, 16:34
Witajcie :D myślę,że wiązana jak najbardziej dla Twojej Gai, u nas się sprawdziła i polecam komu mogę.

kappala
23-07-2008, 16:41
Dziękuję za przywitanie :P

A czy mogłybyście mi, dobre kobiety :) , polecić coś fajnego na teraz? Czyli nie za grubą chustę, nie za ciężką do wiązania, z przejrzystą instrukcją? Ja sobie ubzdurałam czytając ankiety że najlepsza to didymos, storczyk i vatanai, ale czy jest też najlepsza dla początkujących??

Na chustobazarku, taka piękna czerwona żakardowa Vatanai jest do sprzedania :love: ale może porywam się na zbyt wiele? Zresztą na razie i tak bez kasy jestem :evil: (do tej pory becikowego nie dostaliśmy :evil: )

pinaska
23-07-2008, 17:30
taka piękna czerwona żakardowa Vatanai jest do sprzedania :love: ale może porywam się na zbyt wiele? Zresztą na razie i tak bez kasy jestem :evil: (do tej pory becikowego nie dostaliśmy :evil: )

witaj :)
jak Ci się podoba, to bierz :D. Wszystkie wymienione przez Ciebie chusty są bardzo dobre, na lato rzeczywiście vatanaie leciutkie boskie są. Jak Ci się nie spodoba, to sprzedasz i kupisz inną :D ( a potem to już mogiła, bo nałóg....:))

kappala
23-07-2008, 17:51
Oj kusisz :wink: a mnie tak łatwo namówić..

Biedronka
23-07-2008, 18:37
witamy, jestem Kamila a moja córa nazywa się Gaia


witamy .....eh mam sentyment do imienia Gaja :oops:
Moja córko- synek miał tak sie nazywać :roll:
..ale wersja Tymek tez jest okey :lol:

kappala
23-07-2008, 19:11
Dziękujemy pięknie :oops: :P

P.S. Wersja Tymek jest nawet bardziej niż okey 8))

kamilcia.xt
23-07-2008, 19:16
Witam imienniczkę :D
Twoja córeczka ma przepiękne imię!

Mam żakardowego Vatanaia, na lato super ale odkąd mam Leo i Indio i upały trochę zelżały zastanawiam sie czy go nie sprzedać... To fantastyczna chusta, cieniutka, przewiewna, ale nie kupuj jeśli ma to być twoja jedyna wiązanka, w takim wypadku lepszym (IMO) wyborem będzie storch lub didek. W Vatanai'u początkująca motaczka musi się bardziej przyłożyć do wiązania no i przy cięższych dzieciach, tak od 9-10 kg trochę się wpija w ramiona.
z drugiej strony twoja córa jeszcze jest lekka, upały na pewno wrócą a jak zapragniesz innej to Vatanai'a na pewno sprzedasz więc ... miłego wybierania życzę!

Zelda
23-07-2008, 20:15
witaj :)

kappala
23-07-2008, 20:25
kam.xt bardzo Ci dziękuję za poradę!
No właśnie przede wszystkim chciałam coś prostego na początek, aby się nie zniechęcić... i niestety na razie chciałabym zainwestować w jedną chustę, może kiedyś w Mei Taika 8)) Tak więc Vatanai odpuszczę (trochę szkoda bo piękny, ale kiedyś to sobie może odbiję :) )
No i chyba zdecyduję się na Storche, bo troszkę taniej chyba, a i kolory ma przepiękne :)

A swoją drogą ważyłyłam dziś moją pociechę i waży już 6700 w zaokrągleniu, a więc jak tak będzie przybierać na wadze to za 4 miesiące będzie już ważyć 10 kg, więc nasepne lato z Vatanai'em cienko widzę :roll:

Kamila, dzięki raz jeszcze za radę, no i za komplement :oops: :)

[/b]

kappala
23-07-2008, 20:30
kam.xt bardzo Ci dziękuję za poradę!
No właśnie przede wszystkim chciałam coś prostego na początek, aby się nie zniechęcić... i niestety na razie chciałabym zainwestować w jedną chustę, może kiedyś w Mei Taika 8)) Tak więc Vatanai odpuszczę (trochę szkoda bo piękny, ale kiedyś to sobie może odbiję :) )
No i chyba zdecyduję się na Storche, bo troszkę taniej chyba, a i kolory ma przepiękne :)

A swoją drogą ważyłyłam dziś moją pociechę i waży już 6700 w zaokrągleniu, a więc jak tak będzie przybierać na wadze to za 4 miesiące będzie już ważyć 10 kg, więc nasepne lato z Vatanai'em cienko widzę :roll:

Kamila, dzięki raz jeszcze za radę, no i za komplement :oops: :)

kappala
23-07-2008, 20:31
kam.xt bardzo Ci dziękuję za poradę!
No właśnie przede wszystkim chciałam coś prostego na początek, aby się nie zniechęcić... i niestety na razie chciałabym zainwestować w jedną chustę, może kiedyś w Mei Taika 8)) Tak więc Vatanai odpuszczę (trochę szkoda bo piękny, ale kiedyś to sobie może odbiję :) )
No i chyba zdecyduję się na Storche, bo troszkę taniej chyba, a i kolory ma przepiękne :)

A swoją drogą ważyłyłam dziś moją pociechę i waży już 6700 w zaokrągleniu, a więc jak tak będzie przybierać na wadze to za 4 miesiące będzie już ważyć 10 kg, więc nasepne lato z Vatanai'em cienko widzę :roll:

Kamila, dzięki raz jeszcze za radę, no i za komplement :oops: :)

kappala
23-07-2008, 20:34
O kurczę, miałam jakiś problem z połączeniem.. Przepraszam! :ups:

kappala
23-07-2008, 20:35
witaj :)

witam witam :)

Zelda
23-07-2008, 20:54
no widzisz, tak Cie witam, ze az dwa razy ;)

kappala
23-07-2008, 21:27
hihhi :lol:

alhana
23-07-2008, 22:21
witaj, moge polecic ci i didka i storcza, ja zaczynalam od pasiastego storcza i jezt z nami do tej pory:)

meryl 72
23-07-2008, 22:30
Witajcie :hello: Ja też polecam storcha Leo Natur świetnie się mota (kieszonka robi się praktycznie sama :D ) i ma bardzo dobrą nośność a jasny kolorek pasuje na lato. życzę udanego noszenia.

Eyja
23-07-2008, 22:44
Hej Kappala :-)
dopiero teraz znalazłam ten watek :) witajcie dziewczyny serdecznie!
dołączam do polecajacych storche :)

kappala
23-07-2008, 23:39
witajcie i dziekuję wszystkim za rady:)
I niech storche będzie :lol: Ogłoszenie już wisi, mam nadzieję że wkrótce znajdzie się ktoś chętny odsprzedać swojego :applause:

Meryl, słyszałam że Leo jest łatwiejszy do wiązania, ale ja po prostu nie mogę się oprzeć paseczkom :lol: (glupol ze mnie) :hmm: :whistle:

lola_22
23-07-2008, 23:48
WITAMY NA FORUM I W GRONIE NOSICIELEK ;-) :D a wielopostami się nie martw - wszystkie tutaj raz na jakis czas sie powtarzamy - ot taki system ... ale z drugiej strony im wiecej postow o chustach tym lepiej :lol: :lol: :lol:

aniagry
23-07-2008, 23:55
witaj :D

miedziana
23-07-2008, 23:55
Witaj, witaj:) Fajnie że się na storcha zdecydowałaś:) Nam się w nim dobrze nosi! Dużo dobrego i miłego chustowania i czytania i pisania:)

kappala
24-07-2008, 13:44
Też się cieszę :) Żeby tylko udało mi się go wkrótce nabyć 8))

anette27
28-07-2008, 09:43
witamy serdecznie :D
powodzenia w szybkim zakupie chusty,a później kolejnej i kolejnej.... :lol: :lol: :lol:

kappala
28-07-2008, 22:39
Już zakupiona :) Póki co pierwsza :D
Jutro do mnie wyrusza :bliss: :high:

reina
30-07-2008, 21:07
Witaj Kamilo. Pięknie się obie z córcią nazywacie.
Gaja to takie niespełnione marzenie imionowe dla mojej córki. Mąż z "nienormalnych" imion zgodził się tylko na Jagodę :? .
Życzymy miłego noszenia. W storczu twojej szybko przybierającej dziecinie na pewno znikną kilogramy.

kappala
31-07-2008, 14:43
Witaj Kamilo. Pięknie się obie z córcią nazywacie.
Gaja to takie niespełnione marzenie imionowe dla mojej córki. Mąż z "nienormalnych" imion zgodził się tylko na Jagodę :? .
Życzymy miłego noszenia. W storczu twojej szybko przybierającej dziecinie na pewno znikną kilogramy.

Hej, fajnie że Cię dziś poznałam :)
No i Jagódkę oczywiście :P

P.S. W końcu kupiłyśmy Indio, ale Storcza, to może kiedyś też bym sobie zafundowała, bo są piękne! :oops: