PDA

Zobacz pełną wersję : kto lubi PAWIE ;) i dlaczego...



Ania
22-07-2008, 23:32
bo przyznam się, że przeglądałam je wirtualnie kilka miesięcy na prawo i lewo i ani czarne ani fioletowe w ogóle mi się nie spodobały (wizualnie oczywiście)- miałam wrażenie, że ta chusta jest zaciapana tymi wzorami a te pawiszcze to już istny koszmar :?
Później na TBW wszyscy permanentnie je farbowali.......niektóre efekty były bardzo przyjemne dla oka 8))
Ogólnie zachwalano walory nośne (parametr techniczny obiektywny i nie podlegający dyskusji) czyli duży PLUS, co bardzo ważne (pomijając walory estetyczne), gdyż jest to z reguły czynnik decydujący przynajmniej u mnie o tym czy wejść w posiadanie rzeczonej szmaty :wink:
No i kupiłam- czarne- z myślą o zafarbieniu ich...farbę też kupiłam... Pawie przyleciały do mnie od Agaty (Petisu) i co?! SPODOBAŁY MI SIĘ :shock: do tego stopnia, że codziennie w nich noszę i o farbowaniu ich ani myślę :twisted: SĄ PO PROSTU PIĘKNE i tak naprawdę to w ogóle żadne zdjęcie nie oddaje ich uroku!!! Cieniutkie, mięciutkie, mało-mnące, szerokość akurat... i te wzory :love: niesamowite w rzeczywistości.
O noszeniu nie będę się rozdrabniać, bo to przyjemność sama w sobie...

I jak to kobieta zmienną bywa... :oops:

kto tam jeszcze zapawiony :wink: :?:

Ania
22-07-2008, 23:35
acha- przypomniało mi się jeszcze jak Agata ładnie mi napisała o noszeniu w pawiach:- "że to jakby owinąć się w komiks..."

hanti
22-07-2008, 23:40
Ania ja Cię błagam nie mąć mi w głowie :wink: ja już i tak mam problem: chcę mieć wszystko a zdrowy rozsądek sie sprzeciwia 8))

petisu
22-07-2008, 23:40
Oplułam ekran. :D
Zaczarowały Cię pawie, zaczarowały. :D

Ania
22-07-2008, 23:47
najgorsze jest to, że mi resztka zdrowego rozsądku mówi, że trzeba by coś opchnąć zanim zagalopuję się na coś nowego :wink: a tu taki ból........ uwiązany człowiek do szmaty :wink: emocjonalnie :twisted:

jakbym miała taki portfel bez dna (nie dziurawy) to bym sobie jeszcze fioletowe kupiła........ oj kupila bym......... coś bym do farby wtrąciła........ oj korci......
PAWIE POLECAM nawet jak się komuś na obrazku nie spodobały bo po pierwszym sam na sam w realu :wink: już trzeba sobie zadawać pytanie " gdzie ja miałam oczy?! "

Ania
22-07-2008, 23:52
i dziękuję w skrytości serca, że mi się jeszcze elipsy nie spodobały :twisted: chociaż te zielono-niebieskie coś tam do mnie przebąkują :wink: :twisted: , ale zupełnie nie w moim rozmiarze (wiec proszę nie sprowadzać krótszych :!: :twisted: )

a teraz czekam na indio silka ze Szwajcarii :hide: Agato- TWOJA WINA TWOJA WINA TWOJA BARDZO WIELKA WINA :hide:

kamilcia.xt
22-07-2008, 23:53
a czy cienkość pawi jest zblizona do cienkości didkowych żakardów?

Ania
22-07-2008, 23:57
no nie wiem, bo jedwabne fale tez zakardy a to zupelnie inna chusta jeśli chodzi o materiał w dotyku.......
pawie jak zakardowe vatanaie :lol: tyle ze nie takie płaskie w dotyku... i brzegi mają konkretnie podłożone nie na płasko


(co ja tak z tym płasko i płasko :?: ) ale wiecie o co chodzi, nie?

petisu
23-07-2008, 00:03
Pawie to żakardy. :) Cieniutkie są, prześwitują pod światło. Gdzieś zdjęcie nawet było. :)

Ania
23-07-2008, 00:06
niekwestionowane żakardy :lol:

a-linka
23-07-2008, 00:17
ja swoje kocham :love:
zieloniutkie :beat: cieniutkie :beat: mięciutkie :beat:
po prostu boskie :beat:

Mag
23-07-2008, 00:19
Ania-stuknij zdjęcie,takie z bliska w akcji,dobij człowieka,co się ciągle miota i wie,że są fajne,ale się boi 8))

Ania
23-07-2008, 00:27
skoro tylko zadnieje cyknę pawiki :wink:

monjan
23-07-2008, 08:57
ja tez lubie pawie, co prawda nie mam a szkoda...
macałam , motałam i baardzo są miłe

kasia_b
23-07-2008, 11:27
i dziękuję w skrytości serca, że mi się jeszcze elipsy nie spodobały :twisted: chociaż te zielono-niebieskie coś tam do mnie przebąkują :wink: :twisted: , ale zupełnie nie w moim rozmiarze (wiec proszę nie sprowadzać krótszych :!: :twisted: )


Na elipsy bede namawiać ;) Zamówiłam elipsy (czarne) bez przekonania (jedyny argument był taki ze będzie pasowac do rzeczy ;-)) i musze powiedziec, że chusta dla mnie idealna, bardzije mi podchodzi niż indio i cokolwiek innego, więc polecam :D Pawie mi sie podobają... chociaż troche dziwne są i troche kiczowate... ;-) Zastanawiam się nad krótkimi (a raczej czy coś mogę sprzedać żeby na krótkie wystarczyło ;-))

landa
23-07-2008, 11:36
Dziewczyny, trzeba nie mieć sumienia żeby taką reklamę chuscie robić :wink:
Ania też czekam na fotki :D

monjan
23-07-2008, 12:06
kiczowate??
to zobacz tutaj, ślicznie

http://podushkowiec.blox.pl/2008/05/ind ... rwiec.html (http://podushkowiec.blox.pl/2008/05/indywidualne-konsultacje-wiazania-czerwiec.html)

Ania
23-07-2008, 13:28
http://images34.fotosik.pl/322/22f0759b0c8079e3.jpg (http://www.fotosik.pl)

petisu
23-07-2008, 13:32
Wygladacie na zadowolone. :D
Fajne zdjecie, te pawie takie neutralne sie na nim wydaja.

Ania
23-07-2008, 13:37
wyprzedaje się :twisted:

petisu
23-07-2008, 13:49
No widze wlasnie. Na co zbierasz?

Ania
23-07-2008, 14:03
latam dziure po silku :hide:
a jak zostanie kasy to ladnie sie usmiechne o towarzysza podrozy dla pieluch :twisted:

landa
23-07-2008, 14:36
Bardzo Wam te pawiki pasują. Śliczne są :D
Zaczynam się slinić :wink: a nie planowałam zakupów 8))

kasia_b
23-07-2008, 16:07
pięknie się pawiki prezentują :)
a pisałam że kiczowate - bo deseń godny dywanika pod telewizor z lat 70 ;-) no takie mam w każdym razie wyobrażenie o dywanikach pod telewizory ;-)