PDA

Zobacz pełną wersję : Doradzcie mi proszĂŞ :)



Pola
21-07-2008, 12:11
Witajcie Chustofanki :)))))
Potrzebuje Waszej porady.... Bardzo bym chciała nośić moją córcie w chuście, i żałuje, że dopiero teraz zainteresowałam się wiązanymi :( Zosia ma już 9 miesięcy i stąd moje pytanie - czy da radę ją chustować? Bardzo lubi być na łapkach i dlatego pomyślałam o chuście wiązanej.
Jak Zosia sie urodziła kupiłam jej kieszonke z chusta.pl ale nie podobało jej się noszenie w niej i po kilku próbach zniechęciłam się.
Jeżeli się zdecyduje to wybrałam storchenwiegen'a leo turkus, czy to dobry wybór na pierwszą chuste dla 9 mies. dziecka ?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi :)
Pozdrawiam

buns
21-07-2008, 12:16
Świetny wybór:) Piękna jest ta chusta (wiem bo mam Storcza Leo Natur) I zobaczysz - córka pokocha chusty:) A w kieszonce z chuście.pl możesz teraz na biodrze nosić:) Moja 17 miesięczna Aga to lubi:)

Mag
21-07-2008, 12:18
bardzo dobry wybór :D
ale co do chusty,to ja bym jakoś najpierw poszła na warsztaty,czy spotkanko mam w okoloicach,wsadziłabym córkę fachowo i dopiero decydowała.mamy zawsze mają też mei taje,jakby co,spróbujesz też nosidła miękkiego.
Moja też ma 9 miesięcy i w sumie to nie wiem,czy bym kupowała chustę będąc na Twoim miejscu.
może Nati bym wzięła,bo tańsza i ze względu na opinie zawsze łatwo sprzedać na allegro.a nosi też dobrze.
albo kupiłabym taniej używkę.
nie skakałabym na głęboką wodę od razu,bo tak najłatwiej się zrazić.

bprusek
21-07-2008, 12:18
Storchenwiege Leo Turkus to wg znakomity wybór (noszę moją roczną w leo rouge). Co do tego czy polubi to przekonasz się dopiero jak zaczniesz nosić, w razie czego napewno znajdą się chętni na odkupienie od Ciebie tej chusty, np ja :). Pomyśl jeszcze nad długością, mam 4,2m ale następną chyba kupiłabym 4,6m - wszystko zależy od rozmiarów noszącego.

Pola
21-07-2008, 13:10
Dzięki Dziewzyny za tak szybką odpowiedz :)
Jednak se zdecyduje na chustę pomimo wieku :)
Jak się nie przyjmie to nic sie nie stanie...a jak się uda to dużo dobrego z noszenia w chście przyjdzie:)
Ciesze się z pozytywnych opinii storchen'a którego wybrałam, przynajmniej to mam z glowy :)
Jeżeli chodzi o to co zrobie z chusta jakby się nie spisała z Zosią - to zostawiam dla drugiej dzidzi która jest w planach, ewentualnie odsprzedam, zresztą widze że nie bedzie z tym problemów - będe o Tobie pamiętać bprusek ;)
Jeszcze raz dziękuje za pomoc, i ide zamawiać chuste!!!

Dagmara
21-07-2008, 14:05
Witam ja zaczęłam nosić mojego synka jak miał 11 m-cy i póki co jest zadowolony i my także. Specjalnie na chustach się nie znam (jeszcze Twisted Evil ) ale mam już trzy - kieszonkę z chusta.pl, kółkową Kangoogoo, oraz wiązaną Nati Smile Nosimy się we wszystkich i przymierzamy się do zakupu MT Smile

Pola
21-07-2008, 15:10
Już zamówiłam i nie mogę się doczekać!!

kasiulka1975
21-07-2008, 15:23
To powodzenia:)))

kamilcia.xt
21-07-2008, 16:04
Leo to świetny wybór na pierwszą chustę a nawet ostatnio stwierdziłam że mogłaby to być moja jedyna chusta!
w razie jakby nie polubiła chusty to ja sie równiez ustawiam w kolejce do turkusowego leo :D ale z całego serca zyczę żeby się udało!!
aha i na początek wkładaj do chusty jak mała będzie w dobrym humorze i przy pierwszych oznakach niezadowolenia wyjmuj,żeby się nie zraziła. Ja stosowałam taką taktykę z moją wtedy czteromiesięczną, mialyśmy trochę trudności przy pierwszych próbach ale po dwóch tygodniach pokochała chustowanie!

Pola
21-07-2008, 18:33
Dzięki jeszcze raz za wsparcie :) :)

kiribati
21-07-2008, 22:49
Życzę powodzenia! My kupiliśmy pierwszą wiązankę, jak młody miał prawie 13 miesięcy i udało się :)

a-linka
22-07-2008, 01:21
macie duże szanse a wybór świetny :D
ostatnio zachustowałam mamę z ponad roczną córeczką, już chodzącą i ... obie pokochały chustę od pierwszego wejrzenia :lol: :love:
a więc powodzenia :D
i witaj :D :welcome:

Arwena8
31-07-2008, 15:22
Witam Bardzo serdecznie. Mam prośbę, chciałabym kupić chustę wiązaną dla moich dzieciaczków. Przede wszystkim dla mojej 2 miesięcznej córci. Teraz mam nosidełko typu chusta z Red Castle, jednak cały czas mam wrażenie że muszę podtrzymywać ją jedną ręką co nie jest zbyt wygodne gdy pcham wózek ze starszym. Starszego wynosiłam w tej chuście, był to świetny wybór gdyż mały był ciekawski świata i nie zbyt chętny do wożenia się w wózku :) :D. Bardzo proszę o pomoc, obecnie mam na oku 4 rodzaje firm: NATIBABY, Hoppediz, Storchenwiege, Didymos. Zastanawiam się najbardziej nad Nati gdyż to polska firma, ale nie jestem pewna - byłabym wdzięczna za pomoc.

31-07-2008, 15:26
astanawiam się najbardziej nad Nati gdyż to polska firma, ale nie jestem pewna - byłabym wdzięczna za pomoc.

i bardzo dobrze się zastanawiasz. to świetna, polska chusta. :)

Zuzia
31-07-2008, 15:35
Arwena - Nati to świetny wybór - doskonała cena i genialna jakość. No i jeszcze Storche, szczególnie Leo (nowe paski są dość sztywne) , trochę droższe ale też super, jeśli chodzi o nośność i materiał to Leosie sa moje ulubione. Wybierz tylko, które podobają Ci się wizualnie, na pewno będziesz zadowolona.

Co do hoppedizów i didymosów to są tak różne że trudno o jednoznaczną opinię.

Arwena8
31-07-2008, 17:01
czytałam teraz posty z wątku recenzje, zauważyłam że bardzo chwalona jest właśnie chusta leo. Myślałam, że chusty danej firmy różnią się tylko kolorami. Czy każdy kolor to również różnica w materiale?? Czym różnią się tak zwane "pasiaki" od tych drugich?? (wybaczcie ale naprawdę jestem zielona)

Arwena8
31-07-2008, 17:56
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Już zastanawiam się tylko nad Nati i Leosiami :) :D Dam znać co wyborę :)

Zuzia
31-07-2008, 23:09
Pasiaki i Leo są inaczej tkane, przez co materiał ma nieco inne właściwości. Skąd jesteś? Bo najlepiej by było gdybyś mogła je sama zobaczyć i porównać.

Arwena8
01-08-2008, 07:22
Byłabym bardzo chętna. Jestem z Zabrza.

Arwena8
04-08-2008, 15:57
Zuzia a ty skąd jesteś??

pulcheria
06-08-2008, 22:23
Arwena, ja jestem z Zabrza i mam Leo rouge. Jeśli chcesz pooglądać i zamotać malucha, możemy się spotkać.