PDA

Zobacz pełną wersję : BumGenius AIO rozmiarowe



mamru
31-07-2010, 21:35
już dawno miałam napisać o tych AIO ale jakoś nie miałam czasu;
znacie, lubicie? Ja uwielbiam! Szkoda że nie ma ich dostępnych u nas, tzn jeszcze nie ma bo być może pojawią się u marzy w zachustowanych :D
Ale do rzeczy, uszyte bardzo podobnie jak kieszonka V3 z tym że jest to pieluszka rozmiarowa a nie one size. Od pupki polarek i to główna różnica z BG AIO organic, w środku wszyta wkładka z mikrofibry i kieszonka do której można włożyć dodatkowy wkład. Ostatnio to nasze ulubione AIO na nocki (piszę o najmłodszym pieluchowcu, bo starsza musi mieć mega wkład ;) )
a i jeszcze fotki zrobiłam żeby zobaczyć jak to wygląda ;)
http://images35.fotosik.pl/107/979b013a3d6c580fmed.jpg

http://images45.fotosik.pl/253/99bb3ca19f05dd7bmed.jpg

http://images43.fotosik.pl/253/545e18eae6b5c333med.jpg

ewaibartek
01-01-2011, 13:06
ja kupiłam i ...sie nie zawiodłam :) właśnie tak wygląda dla mnie prawdziwe dobre AIO
-miękka,dobrze się dopasowuje
-duży otwór na dodatkowy wkład i na wywijanie do schnięcia,lepszy niz w BBH
-ładny kolorek,mam taka jak na zdjeciu wyżej
-szybko schnie
-no i to co dla mnie odgrywa b.dużą role,fajna cienka(nie to co BBH) nieprzeszkadzajaca gumka na plecach dla dzieci leżacych szczegolnie,a moj jeszcze taki jest :)
Polecam,jak AIO to TA!!!!

busia
10-02-2011, 17:21
A czy dla 4,5kg dziecka rozmiar M bedzie jeszcze duzo za duzy?

fioletka
19-03-2011, 17:35
Jestem w trakcie testowania pieluszek i kompletowania stosiku i zakochałam sie w Bumgenius AIO rozmiarowej, choć wczesniej nie brałam jej zupełnie pod uwagę bo niezbyt ładna, na rzepy i do tego aio (długo schnie).
A przetestowałam już trochę: IttiBitti SIO rozmiarowe, formowanki tots'a flipa, minilalę, close parent, apple cheeks.
A teraz się zauroczyłam tym Bumgeniusem i tak myślę czy to tylko zauroczenie będzie?
Lubicie te pieluszki?
Zastanawiam czy nie kupić 10 Emek i 10 Lek na cały okres pieluchowy. Wystarczy?

ewaibartek
24-03-2011, 18:19
ja osobiscie uwazam ze te AIO to najlepsze jakie sa,dla mnie ideał :) zreszta pisałam w recenzjach
mam tylko 1 szt ale tylko dlatego ze lubie miec różne pieluszki
jesli chodzi o liczbe nie wiem sama,bo skoro najpierw bedziesz uzywac eMek to troche mało 10 szt,no chyba ze masz inne jeszcze pieluszki to bedzie ok.

aser
25-03-2011, 16:10
ja ma jedną AIO L i jestem z niej zadowolona używam na noc i dokładam jeszcze jedną wkładkę i nic nie przecieka, super leży, ale jest malutki minus dłużej schnie i muszę ją wywijać, po za tym POLECAM :lol:

ewaibartek
25-03-2011, 17:36
no tak,wywijki to standard w AIO :)

aser
27-03-2011, 14:03
ja też mam BG L , jest super, leży idealnie ,fajny pomysł z kieszonką, ja do środka wkładam jeszcze jeden wkład i mam zestaw na noc, nic nie przecieka, gorąco polecam

ekomummy
28-03-2011, 17:14
A czy dla 4,5kg dziecka rozmiar M bedzie jeszcze duzo za duzy?

Tutaj raczej trzeba wybrać jeszcze rozmiar S. A jak szybko dziecko przybiera na wadze?

ewaibartek
28-03-2011, 20:41
za duzy ale chyba nie tak strasznie
ja chyba eMke uzywałam od 6kg,teraz dziec ponad 8 i jest fajnie
wydaje mi sie ze do 10 bedzie chodził :)

IwonaKM
28-05-2011, 17:22
Bardzo fajna pieluszka wielorazowa formą przypominająca jednorazowke, dzieki czemu jest bardzo prosta w obsludze.
Zgrabna, miekka, nie robi dużej pupy.

Dzieki kieszonce można ją uzupelniac dodatkowym wkładem.

morla1
22-06-2011, 10:45
To była pierwsza pielucha która założylam mojemu smykowi po przyjściu ze szpitala po porodzie.Mamy rozmiar s. Pielucha jest super, jest jedną z naszych ulubionych, przede wszystkim niezawodna, super dopasowana. Polecam gorąco.

livada
22-06-2011, 11:45
Ja też bardzo lubię te pieluszki, to jedne z naszych niezawodnych, nigdy nic nie wyciekło ani nie przemokło. Schną dość długo, nawet wywinięte na drugą stronę, ale poza tym są naprawdę dobre - bardzo zgrabne, miękkie, nie robią wielkiej pupy, w chuście jest wygodnie... Dla mnie na minus tylko strona estetyczna - kolorki jakieś takie mdłe i zdechłe, mam butternut i blossom i żadna mi się tak naprawdę nie podoba - ale używam baaardzo często, bo inne zalety przeważają:)

kawiareczka
22-06-2011, 21:04
a czy wkład się wyjmuje do suszenia? jak długo schnie całość?

livada
22-06-2011, 21:09
Wkład jest wszyty na stałe,nie wyjmuje się- ale można wywinąć pieluszkę na lewą stronę, przez kieszonkę. Schnie, hm, w taki upał jak teraz kilkanaście godzin.

kawiareczka
22-06-2011, 21:11
dzięki:-)

annagdynia
30-05-2012, 12:13
za duzy ale chyba nie tak strasznie
ja chyba eMke uzywałam od 6kg,teraz dziec ponad 8 i jest fajnie
wydaje mi sie ze do 10 bedzie chodził :)

a jak wagowo wychodzi M?