PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie nosidło dla drobnego dziecka?



aurora
28-07-2010, 17:45
Koleżanka, która ma 9 miesięczną córkę, prosiła mnie o radę. Myślałam o Madnuce lub Tuli. Potem przyszło mi jeszcze na myśl Babycarrier Storcha.

Co będzie najprostsze w obsłudze dla niechustowych rodziców?

myszowata
29-07-2010, 07:19
Jeżeli w ramach bycia niechustowymi chcieliby jeszcze wydać nie za dużo pieniędzy to ONO. Kupiłam mojemu niechustowemu mężowi, jest zadowolony i super sobie radzi:)

demona
29-07-2010, 10:12
Rose&rebelion, jest boskie. Nosilismy w nim całe wakacje, szybkie w obsłudze i zajmyje tyle miejsca co kosmetyczka!

m.m.
29-07-2010, 10:21
dużo zależy od tego co kryje się pod pojęciem "drobne" . dla mojej Kluski ono było za duże nawet jak miała 14 mcy. może Angel Pack, on jest rozmiarowo ok dla drobniejszych dzieci.

Gertruda
29-07-2010, 10:23
Ja pomyślałam o ONO bo małe jest, ale to właśnie zależy jak drobne jest dziecko...

paskowka
29-07-2010, 10:24
Moim zdaniem musza sie przymierzyć - rzeczywiście Rose&rebellion jest bardzo małe - na moją niespełna wtedy roczną Lidkę o niewielkich w sumie gabarytach, było za małe (panel był za wąski).

nemhain
29-07-2010, 10:38
Liliputi są na mniejsze dzieci, panel ma szerokość 30cm a wysokość 37cm.

demona
29-07-2010, 11:07
Moim zdaniem musza sie przymierzyć - rzeczywiście Rose&rebellion jest bardzo małe - na moją niespełna wtedy roczną Lidkę o niewielkich w sumie gabarytach, było za małe (panel był za wąski).
Na Wicia tez panel był za wąski ok 3cm, ale nie przeszkadzało to w noszeniu.

aurora
29-07-2010, 11:21
Jeżeli w ramach bycia niechustowymi chcieliby jeszcze wydać nie za dużo pieniędzy to ONO. Kupiłam mojemu niechustowemu mężowi, jest zadowolony i super sobie radzi:)


A o tym nie pomyslałam. Dzięki za sugestię i idę czytać.

deidre
29-07-2010, 11:59
Jakbyś się zdecydowała na rose&rebellion to mam jedno na bazarku. I moim zdaniem lepiej kupić najpierw nosidło uznawane za dobre na mniejsze dzieci a potem dla nieco starszego dziecka nosidło odpowiedniejsze dla starszych. Np. Tuli wydaje mi się takim nosidłem dla raczej większych dzieci, mam je ale jeszcze nie używam bo wolę w tej chwili nosidła w typie r&r, aplx, beco (moje dziecko ma 10 miesięcy i 10kg)

morepig
29-07-2010, 12:12
Koleżanka, która ma 9 miesięczną córkę, prosiła mnie o radę. Myślałam o Madnuce lub Tuli. Potem przyszło mi jeszcze na myśl Babycarrier Storcha.

Co będzie najprostsze w obsłudze dla niechustowych rodziców?

jezeli do tego rodzice tez w rozmiarze s/xs to rose&rebellion. jezeli w normalnym m/l- zdecydowanie bondolino :)

edit- zapomnialam o ONO, ono tez jest fajne dla malych dzieci.

morepig
29-07-2010, 12:23
Liliputi są na mniejsze dzieci, panel ma szerokość 30cm a wysokość 37cm.

manduka ma raptem 2cm wiecej, bondolino ma podobnie, ONO tez :) to jest standard. pytanie- czy można zwęzić panel i jeśli tak to duży plus przy malym dziecku, IMO

myszowata
29-07-2010, 12:42
ONO ma coś ok. 33:) I da się zwęzić dla krasnoludka;)

Leika
29-07-2010, 13:28
Też obstawiałabym ONO - dla drobnego dziecka jak najbardziej, a do tego jest tanie (jak nie podpasuje im noszenie, to mniej będzie im szkoda wydanych pieniędzy) i proste w obsłudze :)