PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o Lana MT



sylwik
22-07-2010, 15:34
Witam!
Czytalam recenzje, ale mam jeszcze takie pytanie:
Czy to nosidlo zlozone jest duze/ ciezkie? Czy bedzie lzejsze i bardziej kompaktowe od nubigo/7panel w duzych rozmiarach?
I czy nadawaloby sie do okazonalnego noszenia trzylatki (100cm, 14kg)? Na podstawie zdjec wydaje mi sie, ze rozlozone poly pasow naramiennych przedluzylyby panel i byloby od kolanka do kolanka (wygodniej).
Pomozecie?

Mag
22-07-2010, 16:06
na pewno jest lżejsze i bardziej kompaktowe niż wszelkie nosidła ergo,bo nie ma wypełnień choćby pasa biodrowego,łatwo je zwinąć w tobołek i wrzucić w dołączoną torbę.składam panel,łapię wszystkie pasy na raz i owijam nimi rulon z panelu,jest naprawdę mały.
tak naprawdę jedyną kwestią do rozważenia jest to,czy niewypełnione pasy nie będą uciskać Ci ramion,wg. mojego noszenia to od właśnie jakichś 14 kg na to trzeba zwrócić uwagę,ale okazjonalnie?to masz jeszcze sporo kilo noszenia przed Wami:)
no i też Krzysia może nosić bez problemu (Marylę też mam z lipca 2009,a Maję z października 2007)

aniakom
25-07-2010, 21:51
Potwierdzam słowa Magdy - nosidło jest mniejsze niż nubigo czy 7Panel, ma swoją torbę i używam go do noszenia trzylatki - szerokie pasy rozkładam od kolanka do kolanka i nosi mi się świetnie (np: w czerwcu 2 godziny na Paradzie Smoków na zatłoczonym Rynku).