PDA

Zobacz pełną wersję : Didymos czy Nati, a może Storch?



miranda
04-12-2007, 23:45
Poradźcie coś drogie kobiety. Mam 170 cm, coś około 60 kg, bobania 6 tygodni i drugiego 5 lat, ciężki jak diabli wózek i kładkę do przystanku autobusowego skutecznie odcinającą mnie od komunikacji miejskiej. Marzy mi się noszenie, ale nie bardzo mam ochotę wydać fortunę na chustę. Niemniej jednak po zniknięciu z oferty Nati Sunset mam problem... Wydam chyba, bo muszę :( Niestety oblatana w temacie nie jestem więc liczę na oświecenie z waszej strony.
Jaki rozmiar chusty jest OK dla osoby mojego gabarytu?
Czym różnią się od siebie w komforcie/grubości/sposobie noszenia Didymosy Indio, żakardowe i te śliczne w paski?
Które z chust najłatwiej się wiąże, węzeł jest mały, a bobanio nie osiada?
Co z karmieniem piersią, jak sobie radzicie bez rozbierania się z całego "zawoju", nie ukrywam, że wstrętem napawa mnie myśl o obnażaniu się do karmienia w jakimś miejścu publicznym?
Z góry dzięki za pomoc:)

DonKaczka
05-12-2007, 00:01
Didymosy sa rozne, nawet zakardy miedzy soba sie roznia. Indio, nino, chusty z dodatkami, poemat mozna by napisac.
Pomimo ze indio sa niby najgrubsze, kocham je bardziej niz paski, choc od tych moja milosc do didkow sie zaczela. Nino tez maja rzesze zwolennikow, ja na swoje czekam, wiec poki co nie poradze.
Storczyki sa tez super (leo maja swietny splot).
Wlasnosci podtrzymujaca maja zblizone, roznice sa minimalne, wiec tym sobie wyboru nie komplikuj.
Mały węzeł. Hm, to nie indio raczej.

Długość 4,6 styknie na wszystkie wiazania, choc chyba szczupla jestes to i 4,2 da rade. Hanti chyba z didkowej 5 w kieszonce ogony zostaja ;).
Co do fortuny to ja mam w komisie didki duzo taniej, ale chwilowo nie mam czasu na update, do konca tygodnia sie postaram bo mam kilkanascie chust do opstrykania.

Okresl budzet, wybierz kolor i kupuj, naprawde nie ma co kombinowac.

hanti
05-12-2007, 00:09
ja mam na to jedną radę :)
wpadnij do Św Anny w czwartek, a wszystko zobaczysz na własne oczy :)

DonKaczka
05-12-2007, 00:49
Wiewiórko wesolutka jesteś, czyli już w domu a Kina zdrowa?
A ja się cieszę że do stycznia już niedaleko :)

jujama
09-01-2008, 11:53
No i kolejne pytanie o Św.Annę. Przewija się co rusz. Gdzie mogę o tym więcej poczytać? Bo chyba o Św.Annę w Warszawie chodzi?

DonKaczka
09-01-2008, 12:11
zapraszam nizej do forum warsztaty/spotkania
tam jest wszystko :)