PDA

Zobacz pełną wersję : wkładka CP mi sie rozpadła !? - co to moze być?



panthera
20-07-2010, 14:15
mam pieluszki pop-in i dokupiłam do nich wkładki na noc bambusowe - składane na napki.
do tej pory sprawowały sie bez zarzutu a teraz przezyłam szok :omg:
dziecię mi zabrudziło wkładkę, się zdarza - wyprałam od reki po bieżącą wodą (żeby nie zostały ślady) wycisnęłam i do wiaderka do innych zasikanych pieluch. następnego rana nastawiłam wszystkie na 60 st w proszku lovela z dodatkiem nappy fresh antybakt - czyli wszystko jak zwykle.
i jak wyciągałam pieluchy - szczęka mi opadła - wkładka CP była cała w dziury i zabrązowiałe zacieki czy slady (ale kolor taki brązowo-różowawy). jak strzepnęłam poczułam ze rozłazi sie w rekach...
no nie wiem co to może być? zdarzyło się wam? może coś zaczęło zżerać bambusa - jakaś bakteria?
może pralka zniszczyła, ale tylko ta jedna była zniszczona. fakt innych bambusowych wkładek nie prałam wtedy.
zacieków na innych pieluszkach brak...
a może ta kupka była jakaś super żrąca...bo materiał wygląda trochę jakby przeżarty był...

panthera
20-07-2010, 15:18
dubl..

neverendingstory
20-07-2010, 16:39
:omg:

też mam te bambusowe wkłady, ale sprawują się na razie świetnie....

panthera
20-07-2010, 22:20
porobię fotki i wstawię jako ciekawostkę.... :/

peluche
20-07-2010, 22:23
porobię fotki i wstawię jako ciekawostkę.... :/
też mam bambusowe wkładki i jestem bardzo ciekawa jak to sie mogło stać.... ?

klusiecka
20-07-2010, 22:56
wstaw zdjęcie. Nie wiem co się mogło stać, mam CP i uzywam dość często wkładek bambusowych, piore na 60 stopni i jest ok.
Moze w pralce coś było; kamyk, drut, spinacz czy cus?

mama-donna
21-07-2010, 14:00
Ja też używam CP i sprawują się bez zarzutów. Dziwne...tylko jedną pieluchę tak zjadło :omg:

Malina
25-07-2010, 18:05
Panthera, i jak?
Padla Ci jeszcze jakas inna? Skoro dodatkowa w takim stanie, to jak sie spisaly te glowne wkladki? Im nic nei bylo?
No troche w szoku jestem.
CHyba, ze to jakas mega zraca kupa byla;)
Slyszalam juz o dziwnych ciemnych plamach na pieluchach jak dziecie bylo na paracetamolu, ale nawet wtedy wkladki i pieluchy sie nie rozlatywaly!

panthera
31-07-2010, 19:09
żadna inna mi sie nie rozpadła a mam takie 4 w sumie (teraz to juz 3 :( ) jutro foty wkleję- bo małż mi aparat zabrał :(

aladw
31-07-2010, 21:51
dziwne
mi sie nic nie rozpadlo a mam 5 pieluch i chyba 12 wkladow na noc
moze jakis rzep sie rozpial i tak haczył ze podarł
a moze miałaś fabrycznie wade ukrytą