PDA

Zobacz pełną wersję : didkowe chmurki - szrokość 34 cm ?



MartaS
19-07-2010, 21:10
No właśnie. Już miałam licytować na eBayu, ale doczytałam, że mają 34 cm szerokości.

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220638045559&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Czy chmurki faktycznie tak wąskie były, czy ktoś się pomylił? A może były z wełną i są sfilcowane? Choć nigdy nie słyszałam o wełnianych chmurkach niebieskich.

No chyba że ktoś je sobie samodzielnie zwężał - bez sensu :duh: po co zwężać chustę?

Niech ktoś mnie oświeci proszę :)

Mayka1981
19-07-2010, 21:20
Das Didymos Tuch ist nur halb so breit, wie ein normales.

dopisek w aukcj,i że faktycznie to połowa normalnej szerokości...
Pewnie dlatego
Das Tragetuch wurde noch nie benutzt:twisted:

(czytaj: nie były JESZCZE używane:ninja:)

po co komu taka chusta?
na szaliczek?

sylvetta
19-07-2010, 21:25
nie czaje......ze co? ze na tej aukcji jest otwarcie powiedziane , ze to połowa tradycyjnej szerokosci tak?
Hmmm...to węzsze niz mojej ś.p. peniski szafranowe po praniu, hahaha!;)

Meta
19-07-2010, 21:32
A mi pierwsze,co przyszło do głowy, że to jest lalkowa wiązanka :lol: Może z myślą o takim użyciu ktoś ją ciachnął?

MartaS
19-07-2010, 22:07
A może to faktycznie lalkowa jest? Ale nie, na stronie didka piszą, że lalkowe są normalnej szerokości... Czyli, że ktoś kupiła nówkę, zwęził ją (bo za szeroka była???) i nigdy nie użył ? Czuję się trochę jak Sherlock Holmes ;)

Napisze do tej osoby bo mi nie da spokoju dlaczego te chmurki takie wąskie

sylvetta
19-07-2010, 22:15
alemarta - nad czym tu sie zastanawiac???;)
Ona jest nigdy nie używana - tylko raz uprana;)

horpyna
19-07-2010, 22:21
ładne te chmurki :) szerokość dziwaczna... może się ktoś pomylił i ciachnął wzdłuż zamiast wszerz ...:ninja:

MartaS
19-07-2010, 22:27
alemarta - nad czym tu sie zastanawiac???;)
Ona jest nigdy nie używana - tylko raz uprana;)

no bo kurde, po co komu chusta o szerokości 34 cm ??? Żeby misia chyba nosić ;)

Tak se wróciłam na wychowawczy więc mam więcej czasu na rozmyślania różnego rodzaju :lol:


może się ktoś pomylił i ciachnął wzdłuż zamiast wszerz ...:ninja:

Też mi to przyszło do głowy :mrgreen:

Ania
19-07-2010, 22:52
a w ogóle to pierwszy raz widze chmury didka...ciekawe.....i dziwne

ledunia
19-07-2010, 23:12
A mi się skojarzył dzisiejszy wątek o aukcji allegro "o chuście dla niegrzecznych dzieci" i może ta jest na barrrdzoo niegrzeczne do przywiązywania do kaloryfera?
Mój właśnie powiedział (do wątku z allegro), że w gratisie powinien być pasek mało używany:lol:
Ależ się uśmiałam.

Mayka1981
27-07-2010, 22:55
A mi się skojarzył dzisiejszy wątek o aukcji allegro "o chuście dla niegrzecznych dzieci" i może ta jest na barrrdzoo niegrzeczne do przywiązywania do kaloryfera?


hihi, tylko trochę droga taka smycz...

Marta i co, odpisał ci sprzedawca co i jak?

MartaS
27-07-2010, 23:00
Marta i co, odpisał ci sprzedawca co i jak?
no i w końcu zapomniałam napisać :hide: