PDA

Zobacz pełną wersję : sierpniowe "Dziecko"



mi.
18-07-2010, 10:32
Poleca chusty w artykule o podróżowaniu samolotem oraz - pierwszy raz - zobaczyłam reklamę chust (natek) :)

kasia wska
18-07-2010, 13:08
jupi!
:applause:

Kasia.234
18-07-2010, 14:16
Jest tam też artykuł o nosidłach, zaprezentowano ich 10, wszystkie na stelażu :(

kakot
18-07-2010, 15:45
Jest tam też artykuł o nosidłach, zaprezentowano ich 10, wszystkie na stelażu :(

i znowu czuję się zmuszona powtarzać do znudzenia to samo: nosidło na stelażu to NIE wisiadło. Służy do innych celów, jest przeznaczone dla większych dzieci i niektórym bardzo odpowiada. Ja bym tam się cieszyła, że nosidła na stelażu, a nie wisiadła w rodzaju womarowskich i inne babybjorny.

Kasia.234
18-07-2010, 15:56
i znowu czuję się zmuszona powtarzać do znudzenia to samo: nosidło na stelażu to NIE wisiadło. Służy do innych celów, jest przeznaczone dla większych dzieci i niektórym bardzo odpowiada. Ja bym tam się cieszyła, że nosidła na stelażu, a nie wisiadła w rodzaju womarowskich i inne babybjorny.

Ja wiem, ze to nie wisiadło. Co innego miałam na myśli, moja wina, że tak skrótowo napisałam. Artykuł jest o wycieczkach z dzieckiem bodajże, z dzieckiem w nosidle. Moim zdaniem mogło sie tam znaleźć chociaż jedno nosidło miękkie, skoro już autor przedstawił tak szeroki (?) wybór nosideł.
Niech każdy nosi dziecko jak chce, jeden w wisiadle, inny w chuście, w nosidle miękkim lub na stelażu, wiele osób na rękach, ale niech autor chociaż wspomni jednym zdaniem, że sa też inne rodzaje i opcje.