PDA

Zobacz pełną wersję : Plecaczek wiązany z przodu ...



yena
15-07-2008, 13:43
Przymierzam się powoli do plecaczka i oto co mi wpadło w oko (ktoś podesłał na yahoogroups)
http://uk.youtube.com/watch?v=09ciLNrBAUs
Co Wy na to???

ithilhin
15-07-2008, 14:32
tez mnie to kiedys zachwycilo, ale potem doszlismy do wniosku, ze to malo stabilne moze byc.

kashinka
15-07-2008, 14:40
a tez juz widzialam :)

nie wiem, nie probowalam i nie bede probowac ;), ale nie podoba mi sie dlatego, ze przesuwajac dziecko do tylu po pierwsze trzeba nim za duzo podrzucac, zeby rownoczesnie dobrze przesunac poly chusty, tak by na bobas na plecach byl zawiazany scisle i symetrycznie.
po drugie ktos niski, lub o krotki tulowiu bedzie mial klopot z przesuwaniem pod pacha dziecka wiekszego.
po trzecie, jakos mi to tak po partyzancku wyglada, maluch powinien byc wyzej, i w 2x na plecach nosilabym tylko bardzo stabilne (starsze) dziecko.

Kasia
15-07-2008, 16:31
Do przedmowczyn dodam jeszcze, ze tej wersji plecaczka nie dociagnie sie tak, jak wiazanego de novo. Ksztalt tulowia z przodu odbiega od ksztaltu z tylu, a samo nieswiadome zrobienie kociego grzbietu podczas wiazania zwyklego plecaczka skutkuje jego niedociagnieciem. Co dopiero taki wygibas.

.

Biedronka
15-07-2008, 17:30
doszlismy do wniosku, ze to malo stabilne moze byc.

ja tez popieram że raczej mało stabilne by ta konstrukcja potem była ..albo trzeba by za każdym razem dociągać ...to bez sensu bo lepiej od razu raz a porządnie zamotać :?

yena
15-07-2008, 19:39
Dzięki za opinie :) Nie pozostaje mi więc nic innego jak wziąć się za plecaczek wiązany po ludzku, czyli z tyłu. Będzie cięzko... :wink: