PDA

Zobacz pełną wersję : Wazne dla posiadaczkek BONDOLINO!



Jasnie Pani :)
16-07-2010, 11:44
Kupilam Bondo z drugiej reki. Przez pierwsza wlascicielke niewiel byl noszony, wiec nic dziwnego nie zauwazyla. Ja tez moze ze 4 razy go uzylam i tez nic dziwnego nie zauwazylam, ale ani ja ani wczesniejsza wlascicielka nie mialysmy okazji nosic w innych Bondo. Sprzedalam go na angielskim forum i dziewczyna, ktora ode mnie go kupila stwierdzila, ze rzep na pasie biodrowym słabo trzyma, ze inne Bondo tzrymaja lepiej (ona miala porownanie). Napisala do Hoppediz i przyznali, ze ponad rok temu wypuscili serie Bondo, ktore mialy jakies inne rzepy i moze to tego wina. Kazali odeslac do nich Bondo i jesli to rzeczywiscie ten egzemlarz z "felernej" serii to beda wymieniac.

Przyjrzyjcie sie swoim Bondolino. Jak zakladalam dolny pas i tylko tak załozylam rzep, to przy glebszym oddechu puszczal. Musialam go bardzo dobrzwe "przyklepac" na calej długosci. Moze to o to chodzi?

petisu
16-07-2010, 11:53
Oni zdaje się mieli przej jakiś czas takie "cichsze" rzepy, które właśnie okazały się też niestety słabsze, dlatego wrócili do głośnych. Gdzieś tu ktoś o tym pisał kiedyś.

kammik
17-07-2010, 16:26
U mnie identyczna sytuacja. Parę razy mnie zmroziło - w trakcie zakładania, jak młodą wrzucałam na plecy, naciągałam panel a rzep puszczał :( Dzięki za przypomnienie, skontaktuję się z Hopkiem.

CABabies
22-07-2010, 16:40
Juz pisze do kolezanki ze szwajcarii, ktora bardzo narzekala na swoje bodnolino wlasnie z tego powodu. Moze i jej uda sie podmienic na nowe! Dzieki za info.

Nymphadora
22-07-2010, 16:55
Kiedys juz bylo na ten temat:

http://www.chusty.info/forum/showthread.php?17412-puszczające-rzepy-w-bondolino&highlight=bondolino