PDA

Zobacz pełną wersję : zużywanie się/niszczenie pieluch inaczej



AMK
15-07-2010, 17:05
Dzieciaki pieluchy "napelniają", my je pierzemy i towar się zużywa, mniej lub wolniej, wiadomo.
Idzie mi natomiast o chodzenie w samej pieluszce. Czy wychodząc na spacer, do piaskownicy lub na zjeżdżalnię ubieracie coś na pieluszkę? Podobnie w trakcie karmienia. Niby zasłaniam ale.................w te upaly nie mam sumienia przegrzewać słodkiej dupci i jojek.

Ciekawam jak to wygląda u Was, bo jak Miły "ciora" po podłożu dupcią odzianą w śliczna pielusię, to jakoś mi tak średnio noooooooooooooooo.

joleczka
15-07-2010, 17:08
bo jak Miły "ciora" po podłożu dupcią odzianą w śliczna pielusię, to jakoś mi tak średnio noooooooooooooooo.

w sumie to czasami najdroższa odzież jaką młodzież posiada :)

espejo
15-07-2010, 17:13
Na początku się trzesłam, ale teraz juz mi wszystko jedno - w koncu ma sluzyc:)
a tak to wygląda, no musze sie pochwalić - fajna koparką :mrgreen:
http://lh5.ggpht.com/_K4TCBy_nVSE/TD8lOKOxLLI/AAAAAAAABAg/n2nifZ97USA/s512/IMG_6427.JPG

jul-kaa
15-07-2010, 17:39
w sumie to czasami najdroższa odzież jaką młodzież posiada :)

Czasami? U nas zawsze :) Nie mam ubranek w cenie pieluch choć pieluchy mam same używane :)

Pati778
15-07-2010, 20:13
na początku się trzęsłam ale w końcu to dla moich dzieci kupuję. Maluchy w domu biegają w tetrze albo formowance i wełnianym otulaczu a na spacer przy tych upałach, to pielucha i koszulka. Nie powiem, żebym nie uważała na pieluchy, wręcz przeciwnie, bo ceną powalają ale wszystko dla dobra pupy maluchów.

Behemot
15-07-2010, 20:55
OT-Espejo skąd masz drewnianą koparkę ?

v
15-07-2010, 20:57
to tylko pieluszka...
najwyzej sprzedasz z plama

Guest
15-07-2010, 21:05
albo używaj tych co ci mniej szkoda ;)

espejo
15-07-2010, 21:08
OT-Espejo skąd masz drewnianą koparkę ?

chorowałam na nią bardzo długo az w koncu kupiłam u lawendax w mamazen, ale jeszcze gdzies widziałam:)
fajna, nie nie :) i ma przednie koła skrętne i w ogóle... na szczęście dziecko tez ja lubi :oops:

zyta
15-07-2010, 21:11
Ja po domu, do samochodu, chusty, wózka itp. w te upały nie mam sumienia nakładać czegoś dodatkowego. Ale na plac zabaw czy piechotkowe wyjścia króciótkie przewiewne spodenki zakładam, nie chcę go za bardzo wyróżniać.

AMK
16-07-2010, 18:14
espejo aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ale slodziak :) koparka tyz fajna :)

mamuchap
16-07-2010, 18:30
a to różnie, jeśli do chusty wskakuje to najcześciej zakładam jakieś body lub koszulke i spodenki,
jesli wychodzimy tylko przed blok, to pielucha i koszulka, a chwile potem wygląda tak, że trzeba porządnie odmoczyć kolana i ręce :)

http://lh3.ggpht.com/_eVVFM3miEvk/TDuEhseB-FI/AAAAAAAALKA/DgNzQLlnJDw/IMAG0508.JPG

yetta
19-07-2010, 00:11
Franek popiernicza w samej pieluszce i krótkim rękawku. Czy to w domu, czy na dworze. Choć na dwór różnie, czasem na pieluszkę cieniutkie spodenki, a czasem nie. A lubię jak jest w samej pieluszce, bo ona jak spodenki, do koloru do wyboru. I problemu z wyróżnianiem nie mam, a wręcz przeciwnie. Nie zdarzyła mi się jeszcze niewyprana plama. A na plamy polecam mydełko marsylskie, biały wielbłąd lub galasowe. Najwyżej się potem pieluszkę odtłuści, a po plamie nie będzie przynajmniej śladu. :)
Dziewczyny maluchy w pieluszkach urocze. I koparka :thumbs up: