PDA

Zobacz pełną wersję : Kółkowa Anety



Agnen
14-07-2008, 22:03
Testowałam kilka dni chustę kółkową made by Aneta (http://www.mojewolnechwile.blogspot.com/)

Moim zdaniem jest świetna. Szerokie ramię bez problemu wygodnie się układa. Miałam lnianą, która jest przewiewna i typowo letnia, materiał nie ucieka z kółek, czyli same plusy. Polecam.

Dodam że nosił też mój niemąż i moja mama. Też im się podobało. Zaraz wrzucę zdjęcia w odpowiedni dział 8))

aneta.s
15-07-2008, 06:58
Agnen dziękuję serdecznie za wątek i opinię.... :thanks:

czukczynska
25-08-2008, 18:16
Hmm-dobrze trafiłam?Coś mało osób się wypowiedziało :?
Chusta Anety zaurocza kolorem.Cudowny,od razu wpada w oko i serce.
Krótkość wcale mi nie przeszkadzała.Przynajmniej nic mi się nie plątało w okolicach kolan :wink:
Uszyta niezwykle starannnie.
Materiał świetnie otula ramię.Dociąga się świetnie.
Nosiłam w niej 12 i 7 kg-równie wygodnie.
Jednego dnia miałam u siebie 4 kólkowe różnych firm.Chusta Anetki była najlepsza :D

aneta.s
25-08-2008, 20:45
Dziękuję serdecznie!!! :) A z tym, że mało opinii póki co, to się zgadzm ale mam wielką nadzieję , że z czasem ich przybędzie :)

zielanka
01-09-2008, 12:12
Ja miałam już obie długości, więc mogę się wypowiedzieć :D Po pierwsze- bardzo fajna tkanina- typowo letnia, przewiewna a jednocześnie o zadziwiająco dobrej nośności. Turkusik- po prostu piękny! Kółka- jak dla mnie ok- trochę większe niż w Babylonii, którą mam ale w niczym to nie przeszkadza jeśli chodzi o dociąganie i trzymanie materiału. Długość... cóż- najpierw miałam krótszą i wydawała mi się dziwnie "za krótka" ale po kilkakrotnym założeniu doszłam do wniosku, że to wcale nie wada a zaleta- po prostu kwestia przyzwyczajenia i nic się nie majta między nogami- dłuższa okazała się za długa jednak :D w porównaniu do tej niebieskiej... Ramię szerokie, bardzo wygodne - wygodniejsze dla mnie niż w mojej BB. Jedyny minus to to, że się strasznie gniecie - ale to taka tkanina, co poradzić... Gdyby była ankieta, dałabym 5 :D

kobra
01-09-2008, 16:01
to ja poprosze o zdjecia :)

Beotia
01-09-2008, 22:45
To ja tez napiszę, choć nie miałam tej wędrującej chusty, ale mam za to na stałe dwie inne chusty od Anety - ecru i brązowa-czekoladowa, obydwie lniane z haftowanej tkaniny.
Po pierwsze: to były moje najlepsze chusty na letnie upały - kiedy temperatura była już tak wysoka, że w niczym nie dało sie nosić, chusty Anety nadal były ok - są super przewiewne i cieniutkie (len z bawełną).
Po drugie bardzo, bardzo dobrze noszą - moje 9-kilogramowe maleństwo spokojnie sobie w nich jeździ.
I po trzecie - sa śliczne, ostatnio szczególnie eksploatuje brązy :)

kobra
01-09-2008, 23:10
piekne zdjecia :)

sliczna chusta, do twarzy Wam :)

kasiulka1975
02-09-2008, 10:26
Sliczn ta chusta i piekne zdjecia :D

Agakakaka
10-09-2008, 17:16
Jestem posiadaczką dwóch anetkowych chust. Jedna lniana, masywniejsza, druga z haftowanego lnu cieniutka. Obie rewelacyjne. Cienka doskonała na upały, przewiewna, a świetnie nosi moją dwunastokilogramową Basię, w zieloną grubszą to nawet Ewcię 16kg wkładałam i super. Chociaż Ewa ma już a długie nogi i nie jest nam w kółkowej tak komfortowo jak niegdyś :)
Obie chusty uszyte starannie, w porównaniu do bawełnianej czereśni Kangoogoo lny anety lepiej noszą.

martyna
10-09-2008, 19:30
:shock: ale śliczne zdjęcia :lol: :lol:
a chusta bardzo Wam pasuje, idealnie :)

Linda
10-09-2008, 20:55
Fotki jak z folderu reklamowego, boskie. A kolkowa Anety baardzo lubie :wink:

aneta.s
10-09-2008, 20:57
Dzięki Dziewczyny! :kiss: miło bardzo to wszystko czytać... niech się noszą jak najlepiej :wink:

gmmazur
29-09-2008, 10:46
przepisze coś swojego z wątku kolejkowego

Wiecie co nosiło mi się w niej super. I po raz pierwszy było mi wygodnie w kółkowej
(wydaje mi się, że to dzięki innemu szyciu ramienia niż w tej którą mam.)
bardzo bardzo polecam

gmmazur
29-09-2008, 10:47
powtórka

marza
09-10-2008, 09:35
I ja.. :wink:

Chusta jest ekstra!
Bardzo ładnie obszyta,super materiał(len z haftem)
Fajne,wygodne ramie :D
A z Anety przesymatyczny,ekspresowy krawiec :kiss:

aneta.s
09-10-2008, 12:30
Bardzo mi miło Dziewczyny czytać ciepłe słowa :oops: dziękuję Wam :kiss:

ladybird
10-10-2008, 14:47
Od razu napiszę, że była to pierwsza chusta kółkowa, z jaką miałam okazję spotkać się na dłużej (obmacywania, czy przymierzania na minutę nie liczę).
Zaskoczyło mnie to, jak cieniutki jest materiał (haftowany len), z którego chusta jest uszyta. Przyzwyczajona jestem do grubszych i bardziej "mięsistych" materiałów. Wydawało mi się, że z tego powodu może być niewygodnie, ale nie było. Całkiem dobrze układało się materiał pod pupą, rewelacyjnie dociągało, a ramię wprost niewiarygodnie wygodne. No i przy okazji malutko miejsca zajmuje.
Wybrałam się z chusta na ekstremalne testowanie - wyprawa w miasto bez wózka. I tu już niestety przy moim 12 kilowcu nie do końca zdała egzamin. Po jakimś czasie bolała mnie cała ręka, na której opierał się ciężar. Dobrze, że moje dziecię już mobilne, to samo ganiało. Chusta ściągnięta pod pachami sprawdziła się nam jako szelki!
No i chyba najważniejsze na koniec - jest prześliczna! Delikatny hafcik, dłuuugi ogon, ścięty po skosie, bardzo dokładnie obszyte brzegi.

kamuszyca
24-10-2008, 23:01
Testowałam dłuższą, białą (beżową?). Chusta śliczna, delikatna, cieniutka. Pięknie i starannie uszyta.
Z powodu choroby nie mogłam wyjść w plener, nosiłam tylko po domu. To był mój pierwszy raz z chustą kółkową, okazało się, że potrafię ją założyć i dociągnąć :), jednak samo noszenie na jednym ramieniu mnie nie przekonało...
Są dwie możliwości - albo coś zrobiłam źle, albo chusta jest nieodpowiednia już dla 7-kilowców? W każdym razie już po paru minutach bolało mnie ramię... Nie wyobrażam sobie wyjścia na spacer w takiej chuście. Powtarzam, że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z chustą kółkową, możliwe, że źle rozłożyłam materiał na ramieniu (patrz zdjęcie :? ).
W każdym razie gdybym miała kupować kółkową (a się przymierzam, na krótkie wypady), wzięłabym jednak skośnokrzyżową.
Ale bardzo dziękuję za możliwość potestowania, kółkowy debiut za nami :)

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/dh/rj/vyu9/VBxHalMsEK69pb06xB.jpg

aneta.s
25-10-2008, 10:43
Dziękuję serdecznie za wszystkie opinie :thanks:

anaga
24-11-2008, 17:16
mialam okazje testowac krotsza przez weekend. nosilam krotko po domu. chusta fajna, ladnie uszyta, dobrze sie dociaga, dlugosc idealna. jedyny minus: chusta bardzo sie gniecie czego nie zauwazylam az tak mocno w skosnoskrzyznych materialach.

elafela
29-11-2008, 23:37
Jestem posiadaczką pięknej żakardowej chusty w kolorze bordo, długo w szafie leżała, gdyż w lecie wydawała mi się za ciepła. Zaczęłam ją nosić niedawno i muszę stwierdzić, że nosi się dobrze, chociaż mam duży problem z dociąganiem, ale to taki materiał i jak już się dociągnie to dobrze trzyma. Ubieram ją na lepsze wyjścia :wink: bo do piaskownic jest za elagancka. A tak w ogóle to pokochałąm kółkowe

Magme
01-12-2008, 09:43
Mam cudne biało-haftowane- z- różowymi-kółkami :) dziełko sztuki i jestem bardzo zadowolona. Chusta jest porządnie odszyta, równiutkie szwy , sciegi itd. Wygodne ramię szerokie, kółka duże - tez ok, jedyne co to że haftowany len się jednak troszeczkę gorzej dociąga niż materiał gładki (ale to jak mówię "wada" materiału jesli idzie o dociąganie.. bo jesli chodzi o efekt to zaleta ogromna - taka haftowana chusta robi duuże wrażenie :)). Nosi się dobrze, nie osiada za bardzo, przy czym moja Kinia na razie nie jest duża czy ciężka, zobaczymy co będzie jak się utyje :) ale myslę że tez będzie dobrze. Ogólna ocena 5 :).
Dziękuję.

kiribati
03-12-2008, 09:11
Miałam przyjemność testować krótką chustę turkusową. Nie mam wielkiego doświadczenia w noszeniu w kółkowych (do tej pory 2 razy przymierzałam od kogoś i nosiłam parę minut) i muszę przyznać, że ta wydawała mi się najłatwiejsza "w obsłudze" (choć może po prostu zaczęło mi to dociąganie w końcu wychodzić). Dalej nie czuję się ekspertem, ale zaczęłam wierzyć, że może kiedyś się nauczę. I mimo faktu, że kółka lądowały w różnych miejscach po dociągnieciu chusty, nic mnie nie ugniatało.

Materiał bardzo wygodny, mięciutki, nie ma teraz upałów, więc nie wiem na ile przewiewny, ale na oko można zakładać również latem. Niestety strasznie się gniecie, ale tak już chyba bywa z lnem. Kolor prześliczny.

Ponad 12 kg "ciężarek" nosiło się dobrze, ale nie próbowałam na dłuższe dystanse. W wolnej chwili wrzucę zdjęcia do galerii.

aneta.s
04-12-2008, 11:38
Dziękuję Dziewczyny :kiss:

lemonka
06-01-2009, 12:20
Jakiś czas temu miałam testową kółkową. Krótki turkusik. Kolorek piękny :)
Chusta fajna byłaby na lato. My nosiliśmy się chyba w listopadzie albo na początku grudnia.
Ale konkretnie... chusta ładnie uszyta, ramie bardzo wygodne. Podobało mi się, że ramie jest tak "krótko" przeszyte. Nie wiem jak to określić. Chodzi mi o to,że odległość od kółek do przeszycia poprzecznego jest niewielka. Dla mnie było to bardzo wygodne. Nosiłam w niej tylko na krótkie dystanse niestety więc nie wiem jak moje ramie dałoby radę na spacerku w tej chuście :( Na krótkich odległościach i przy 9 kg mojego synka chusta bardzo dobrze się nosiła :) Pewnie nie byłoby wielkiego problemu.

Dziękuję za możliwość testowania Anetko :kiss:

czteryszczęścia
07-01-2009, 13:48
to ja może skopiuję to co napisałam w wątku kolejkowym :D :


krótka u mnie :D

otwieram przesyłkę i .....
powiał ciepły wiatr, słońce na lazurowym niebie przypieka, a kojący szum fal wprowadza w błogi nastrój, kolorek chusty przyjemnie chłodzi nagrzane, opalone ciało, a pod stopami chrzęszczą drobne kamyczki.... Tajlandia....

chusta ma piękny kolor, jest cienka i przewiewna, ale za razem mocna (len), uważam, że jest modelem genialnym - idealnym na lato - czyli długość (krótkość :D ), tkanina i ten kolor!!!

dzięki za możliwość testowania - prześlę pod koniec tygodnia dalej....

acha! na tatusia za krótka :)

Dagmara
22-01-2009, 00:04
Miałam u siebie chustę krótką. Kolor absolutnie MÓJ, piękny :love: No i muszę powiedzieć, że zakochana jestem w tej chuście. Długość idealna, ramię super wygodne, świetnie się dociąga, super nosi - CUDO :thumbs up: :applause: :applause: :applause:

http://images42.fotosik.pl/51/572687efbec40de4med.jpg

aneta.s
22-01-2009, 09:12
Dziękuję Wszystkim :kiss:
Dagmara śliczne zdjęcie! :)

qqrq5
26-01-2009, 09:33
nie boli ramie od noszenia??
ja mam na tapecie chuste kołkowa i tak ciagle sie zastanawiam czy ja kupic :roll:

jana
27-01-2009, 21:14
zadziwiło mnie to, że po 45minutowym spacerze nie bolało mnie ramię... :shock:
kolorek naprawdę śliczny, dociąga się świetnie, zel mi było się z nią rozstawać :cry:
myslałam, żeby może ją ukraść :wink: ale nie... niech i inne dziewczyny potestują :D
oto my na spacerze :)

http://images32.fotosik.pl/445/5b9ed40d6687d73emed.jpg (http://www.fotosik.pl)
i w domu
http://images27.fotosik.pl/317/aba9e35d9664c93amed.jpg (http://www.fotosik.pl)

śpiący króliczek
http://images40.fotosik.pl/53/6c135f80f9108117med.jpg (http://www.fotosik.pl)

Jedyna
09-02-2009, 00:05
Ja również jestem pod wrażeniem tej chusty. Najpierw powalił mnie na kolana kolor. CUDOWNY. POtem okazało się, że świetnie się z nią (chustą ) czujemy. I mnie i synkowi było wygodnie. Nawet mąż był pod wrażeniem. Nie miałam problemu z dociąganiem i jakimś uwieraniem. Oceniam na 5

Przepraszam za tak wielkie zdjęcie ale wstyd przyznac nie umiem go zmniejszyć, może ktoś mi pomoże?

basik
06-03-2009, 10:32
Jestem po testach dluzszej. Podobalo mi sie ramie i hafty. Niestety chusta jest troche szarawa w chwili obecnej. W pierwszej chwili myslalam ze koleczka sa za male ale jak juz sie przeciagnie ogon to trzymaja dobrze. Niestety ze wzgledu na pogode nosila tylko po domu wiec nie moge duzo powiedziec o nosnosci. W domu bylo super :-)

http://lh5.ggpht.com/_DaSLCOU2Sis/SahKYQ9zWFI/AAAAAAAAFP0/gC_1OOtVBLk/s400/100_2161.JPG

aneta.s
06-03-2009, 10:33
Dziękuję Dziewczyny za wszystkie opinie :kiss:

basik
12-03-2009, 13:18
Testowalam rowniez krotsza (niestety nie mam zdjec).
Kolor zdecydownie ladniejszy ;-) Jesli chodzi o dlugosc to chyba jednak wole miec ogon.
Podoba mi sie w tej chuscie to ze jak juz dociagnelam to nic mi sie nie luzowalo i dziecko bylo 'przytwierdzone' do mnie caly czas tak samo.

Iwanna.T
19-03-2009, 20:13
to i ja dołączam do użytkowników kółkowych Anety :)

Miałam w domu testową dłuższą - materiał będzie świetny na lato (niestety testowałam zimą) - pochodziliśmy sobie po domu i mam kilka spostrzeżeń:

- dobrze dobrana wielkość kółek do materiału. Łatwo się i dociąga, i poluźnia
- bardzo fajne ramię (mi się trochę kojarzy z zolowear)
- materiał przyjemny w dotyku, miło otula.

Dziękuję za możliwość ponoszenia :)

http://lh3.ggpht.com/_XlGpCmMBZAA/ScJoK6ClnxI/AAAAAAAABfs/Ru0IKqkLxvc/s512/6_mies_Igor%20163.jpg

junka
25-03-2009, 14:16
Witam, jestem nowa, za pare dni pewnie w koncu urodzę synka. czekam z niecierpliwością.

bardzo chwalicie chusty kółkowe Anety- gdzie mogę ją kupić???

Meta
25-03-2009, 14:21
Chyba wystarczy do anety.s napisać PW :)

junka
25-03-2009, 14:22
Ok to spróbuję :)

nisiek_p
20-04-2009, 21:41
Ja też testowałam dłuższą. Była to pierwsza kółkowa, w jakiej miałam okazję ponosić i... sama nie wiem.
Może nie potrafię dobrze tego na sobie i małym ułożyć, a może maluch już za ciężki na kółkową :confused: . W każdym bądź razie nie dogadałam się z nią - gniotły mnie kółka, bolało ramię. :(
Testowałam początkowo po domu, ale po takich próbach, zrezygnowałam z dalszych spacerów., więc i zdjęć nie było okazji porobić.
Myślałam, że po testowaniu, sama sobie sprawię jakąś kółkową. Wydawało mi się, że to fajny sposób na chwilowe ponoszenie, gdy nie ma ochoty na dłuższe motanie. Ale chyba odpuszczę.

Nalia
01-09-2009, 11:52
nadrabiam zaległości w recenzjach. Miałam dłuższą kółkową Anety i przyznam że bardzo mi się podobała. Na początku bałam się że ażurowy wzorek na tkaninie nie pozwoli jej dobrze dociągnąć, ale było ok. Chusta lekka, przewiewna i delikatna. Bardzo fajny materiał. Polecam.