PDA

Zobacz pełną wersję : Kate



anndomag
12-07-2010, 09:43
Serdecznie polecam:)))) Zakupilam u Kasi Karolowi przecudnej urody podusie, dzieki ktorej (nie zartuje) wreszcie moge go spokojnie polozyc w lozeczku i nie konczy sie to placzem:) Przytulenie sie do podusi jest wystarczajacym argumentem, zeby isc spac:)

A pozniej...coz tu duzo mowic, cud miod:) Dostalam od Kasi prezent niespodzianke (w podziekowaniu za drobna baaaardzo przysluge), cuuuudowna torebke:) Ja nie wiem skad ona (Kasia) wiedziala jak ta torebka ma wygladac, ale jest tak 'moja', ze wciaz uwierzyc w to nie moge:)

Reasumujac, cudowna kobieta, pelna fantastycznych pomyslow...no i sam kontakt z nia przemily, nie mowiac juz o efektach wspolpracy:)

Baaardzo dziekuje:)

Tuja
14-07-2010, 16:57
również BAAAARDZO polecam!!!! Kontakt przemiły, konkretny, do tego Kasia jest oazą cierpliwości, skarbnicą świetnych pomysłów i ogromnie utalentowaną osobą :)
a na makaty i narzutę od Kasi wciąż napatrzyć sie nie mogę :thumbs up:

kasia
29-07-2010, 10:24
a ja mam dwie przepiękne torby od Kasi i jestem przeszczęśliwa:) torby piękne, wykonanie mistrzowskie, a sam kontakt z kasią bardzo, bardzo miły:):):) chcę więcej!!!

dokebu
29-07-2010, 11:13
No to i dorzucę swoje 3 grosze :) Kasia to przesympatyczna osoba a interesy z nią to czysta przyjemność!! A tym, że ma talent w rękach to chyba nie muszę już nikomu na tym forum mówić! Fantastyczny kontakt, świetne wykonanie no i bardzo szybki czas realizacji! :applause::applause::applause::applause::applause: :applause:dla Kasi!

czukczynska
18-08-2010, 12:07
Ja też mam przyjemnośc posiadać 2 torby od Kasi.
Torby cudowne,kontakt cudowny.
CZego więcej chcieć?

dokebu
18-08-2010, 14:28
Bo Kasia jest debeściarska :)

kubutkowa
24-08-2010, 12:00
To i ja dodam spóżniony bo spóżniony, ale bardzo pozytywny komentarz.
Zamówiłam u Kasi kołderkę imienną dla bratanka.Wyszła cudnie i sprawiła ogromna rodość obdarowanemu.Kasia pozwoliła mi zadecydować o każdym detalu, a przesyłka doszła szybko i bezproblemowo.
Dziękuję KAsiu!

Kasia.234
23-09-2010, 22:31
Ja również polecam, dziękuje serdecznie za wymiankę :) Świetny kontakt, miła atmosfera :)

martuszka
05-10-2010, 23:26
Dzisiaj dotrła do nas cuuudna kołderka i podusia:) Pięknie wykonane,w ekspresowym tempie, przesyłka błyskawiczna:)
Kontakt z Kasią jest fantastyczny:) Mam nadzieję, ze to nie ostatnia rzecz jaką nabyliśmy:)
Gorąco polecamy bo Kasia ma ręce stworzone do wyczarowywania pięknych rzeczy!!!!

kasia wska
20-10-2010, 20:57
mam od kasi supertorbę - cierpliwie ustalała ze mną szczegóły dzieła na PW i stworzyła dla mnie torbę marzeń:) i ekspresowo do tego! polecam!

marushka
22-10-2010, 09:26
Sofka jest właścicielką łąkowej kołderki.
Troszkę się na nia naczekałyśmy, ale było warto - jest to małe dzieło sztuki. Każdy kawałek kołderki to kolorowy obrazek a wszystko razem pięknie dopracowane i utrzymane w jednorodnej, stonowanej stylistyce dla dobrego snu. To napewno nie ostatnia kołderka zamówiona u przemiłej Kasi :)

pati291
22-10-2010, 10:28
Wszystko potwierdzam:)
Przemiły kontakt, błyskawiczne wykonanie i przede wszystkim zachwycająca kołderka:), która nie tylko nam się podoba:D

anitanelka
06-12-2010, 11:36
Dla mnie wszystko pierwsza klasa. mamy kołderkę i poszewki na poduszki i jestem nimi zachwycona. Na pewno sie jeszcze usmiechne o kolejna kolderkę :D
Toreb na żywo nie widziałam ale mam w planach zakupy ;)

Anemonka
21-12-2010, 23:34
Jestem bardzo zadowolona, mam uszytą narzutę na łóżko i makatkę dla Martynki
super kontakt i konkretna osoba z Kasi a do tego sympatyczna
teraz się czaję na torbę :cool:

MonikaK
22-12-2010, 00:27
Kasia uszyła piękną torbę którą błyskawicznie do mnie wysłała.
Dziewczyny kupujcie u Kasi- takich cudów nigdzie indziej nie ma!

lemniscus
28-12-2010, 17:04
mamy kolderke i torbe skorzana
obie przepiekne orginalne swietnie wykonane
konatakt z kasia swietny dogadanie kazdego szcegolu ekspresowa wysylka
serdecznie polecam :)
kasiu dziekuje :)

Dominiqueee
04-05-2011, 20:59
Podpisuje się rękami i nogami pod wszystkimi ach-ami i och-ami na temat Kate :) Torby posiadm dwie i są świetne :)

Frezis
30-06-2011, 22:09
to ja dodam swoje ochy i achy. Jestem pod ogromny wrażeniem - tempa, jakości wykonania, piękna :heart::heart::heart:, precyzji, kontaktu i w ogóle i w szczególe.

w poniedziałek wyraziłam zainteresowanie, we wtorek kordełka była uszyta, w środę wysłana a już dziś (czwartek) u mnie!

I jest cudowna!

Anque
05-07-2011, 15:36
Ja zamawiałam u Kasi kołderke na prezent i torebkę dla siebie.
Cóz ja mogę powiedzieć : CUDA
Kołderka to niebywały profesjonalizm, niesamowite detale. Jestem pod wrazaniem wykonania, materiałów...normalnie :love:
Torebka - genialna...świetnie uszyta, mega wygodna, piękna!!! nosze w niej tyle rzeczy ze inne dawno już by wysiadły a tej nic nie jest :)

Kate
06-07-2011, 08:31
dziekuje kochane:*:oops:

kejti
10-07-2011, 14:24
ja już nie wiem co pisać, bo dziewczyny wyżej napisały wszystko co trzeba i podpisuję się pod nimi rękami i nogami:)
dodam tylko, że zdjęcia nie oddają nawet w połowie uroku tych wszystkich cudeniek, które Kasia tworzy:)

Pat
17-08-2011, 23:38
A ja odkupiłam od Kasi ostatnio chustę i też jestem zachwycona :). Przemiły kontakt, błyskawiczna wysyłka i jeszcze kolczyki w komplecie dostałam! Chusta w świetnym stanie, zadbana, pachnąca, milutka. Mmmm :). Takie zakupy to sama przyjemność!

buniaaa
09-06-2012, 13:47
:thumbs up: