PDA

Zobacz pełną wersję : Łeba - w drodze na ruchome wydmy:)



Monique76
11-07-2010, 20:22
Poprzedni tydzien spędziłam w Łebie i okolicach.. Podziwiałam zdeterminowanych rodziców, którzy wciągali wózki (takie maclareny na malutkich kółkach) na plażę.. i na ruchome wydmy (to już przeszło moje najśmielsze oczekiwania;)). Ale za to w drodze na wydmy ruchome widziałam najpierw zachustowaną mamę (chusta biała w ciemniejsze paski) a potem piękną zachustowaną rodzinkę - tata w czerownej grecji, mama w jakiejś fioletowej chuście (jakaś natka moze) i do tego chyba z trójka dzieciaków na nogach.. Może to któraś z tutejszych mam? Pięknie wyglądaliście!! Ja miałam Zosię w girasolowej leśnej niezapominajce.

Pozdr.
Monika

Olik
11-07-2010, 22:01
To nie my, ale rok temu też wzięliśmy chustę i Kornelię (niekoniecznie w tej kolejności) do Łeby i podziwialiśmy tych co ciągnęli wózki... to trzeba być mocno zdeterminowanym....

dziobak
11-07-2010, 22:44
to nie my, ale my też w Łebie jesteśmy. Widzieliśmy w drodze na wydmy jakiegoś elastyka, katje. Poza tym w samej Łebie chyba lanę tą taką zielono-niebieską, hmm, nie wiem jak się nazywa. No i w dniu przyjazdu poznaliśmy Anię z tego forum w didkowych wiśniach i jej znajomych w indio (chyba kobalt rouge). Wszystkich pozdrawiamy serdecznie :)