PDA

Zobacz pełną wersję : Kangurek



agaja
05-07-2010, 22:46
co zrobic zeby nie wyjezdzal dziekcu spod pupy pod pachy?

annya
05-07-2010, 23:56
Nie za bardzo rozumiem-chusta wysuwa się spod pupy? Podczas wiązania czy podczas spacerowania? Więcej materiału wkładać jako majteczki między siebie, a dziecko. Dociągając zwrócić uwagę, aby nie wyciągać.

neverendingstory
06-07-2010, 07:24
dokładnie tak jak annya powiedziała, i jeszcze pilnować, żeby pasy chusty przechodziły pod kolankami po chuście (wtedy przytrzymują chustę na miejscu)

agaja
06-07-2010, 08:39
wysuwa sie podczas wiazania
czyli podczas wiazania material nie pod kolanka tylko wyciagnac miedzy nogi jak najwiecej materialu tak?

paskowka
06-07-2010, 08:46
wysuwa sie podczas wiazania
czyli podczas wiazania material nie pod kolanka tylko wyciagnac miedzy nogi jak najwiecej materialu tak?

W zasadzie i jedno i drugie:) Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale musisz zrobić jakby majtasy m-dzy nogami, włożyc sporo materiału pod pupę (tak nawet miedzy siebie a dziecko). Jednocześnie brzegi chusty musza podtrzymywac dziecko pod kolankami. Przy dociąganiu, musisz to robic na tyle umiejetnie aby nie wyciągnać materiału spod pupy.
A skąd ty właściwie jesteś? Może ktos by ci pokazał?

annya
06-07-2010, 11:30
Tak jeszcze mi się nasunęło w kwestii dociągania-ja dociągam pociągając poły nie do góry, ale w poziomie (ręka od siebie, zdecydowanie wówczas mi się materiału mniej wysuwa się spod pupy).

agaja
06-07-2010, 14:53
jestem z Dabrowy Górn (Śląsk)
zamotalaM JUZ 2 raz, z pupa ok tylko pod szyją dziecka cos luzno

paskowka
06-07-2010, 15:06
jestem z Dabrowy Górn (Śląsk)
zamotalaM JUZ 2 raz, z pupa ok tylko pod szyją dziecka cos luzno

Na slasku jest duuużo naszych forumek. I doradczyń. Może któraś pomoże:)
A poza tym ćwiczenie czyni mistrza, skoro z pupa juz sobie poradziłaś, to i z górą dasz radę:)

agaja
06-07-2010, 15:21
zrobilam, dziala :)
chcialam zrobic foty, ale maz zabral do pracy laptop z czytnikiem kart

agaja
13-07-2010, 08:27
jest jakis sposob naciagniecia chusty na głowke w kangurze? bo moje dziecko tak lubi, ja nic wymyslic nie umiem, w domu mu pieluchę zarzucam na główkę, ale na dworze głupio to wygląda chyba, 2x nie lubie, a w kieszonce za goraco

paskowka
13-07-2010, 09:01
Raczej nie za bardzo:( Przynajmniej ja nie znam. Myślę, że pomysł z pieluchą jest ok. A może wystarczy czapeczka na dworze albo kapelusz z rondem?

agaja
13-07-2010, 10:09
chodzi o to ze on musi miec łepetynę totalnie zakrytą, zeby zasnąć