PDA

Zobacz pełną wersję : Starszak w nocy



Olban
03-07-2010, 23:17
Dziewczyny, pomocy!
Przestawiam Tośkę na wielo, więc i Marcelkowi też się coś od życia należy ;) w dzień już się odpieluszkował, ale w nocy jeszcze nie. Do tej pory w pampersach spał, ale nie wytrzymują one nocnego "naporu" i ostatnio budzi się przemoczony, a nie chcę kupować większych jednorazówek. Wolałabym coś wielo... co proponujecie dla takiego smyka???
p.s. wybudzanie w nocy odpada na razie ... :hide:

nemhain
04-07-2010, 00:22
Najlepsza formowanka plus otulacz albo jakieś aio czy kieszonka z dodatkowym wkładem.

Olik
04-07-2010, 07:06
U nas sprawdzają się "Pszczoły" AIO z dodatkową wkładką bambusową (tą co są w komplecie + jeszcze jedna zakupiona osobno) i nowe wonderosy V2 z wkładem bambusowym. Był okres kiedy przeciekały ale wymoczyłam w płynie do naczyń i dały sobie spokój z przeciekaniem ;)

Olban
04-07-2010, 22:25
U nas sprawdzają się "Pszczoły" AIO
czyli co? gdzieś widziałam nazwę z "bee" ale poproszę "jak krowie na rowie" :)
i dzięki za podpowiedzi :) jakieś jeszcze pomysły?

Olban
08-08-2010, 21:49
Odgrzewam wątek :D drogie forumowiczki: nowy Wonderoos V2 nie daje rady :( jeden sik i do zmiany... poza tym, ledwo trzyma się na bioderkach, a napakowany jest straszliwie... czy zatem jakaś formowanka z otulaczem da radę? wątpię... może macie jakiś patent :D i polecicie formowankę na "mission impossible"? p.s. U Tosi sprawdziła się formowanka Storch'a i flip- choć rano można było wyżąć ;) ale to inna klasa zupełnie :D

Olik
09-08-2010, 07:03
Pszczoły to Baby Bee coś tam ;)

U nas dawała radę formowanka Flexi Tots z wkładem bambusowym i otulacz PULowy

nemhain
09-08-2010, 08:11
czyli co? gdzieś widziałam nazwę z "bee" ale poproszę "jak krowie na rowie" :)
i dzięki za podpowiedzi :) jakieś jeszcze pomysły?


Olu, toć Ty masz pszczółki tyle, że otulacze :)

Olban
09-08-2010, 08:44
Wiem, wiem Aniu :) teraz ;) (spójrz na datę posta) musiałam się podszkolić :D ale temat nocnych powodzi pozostał :( i szukam ratunku... HELP!