PDA

Zobacz pełną wersję : Real Easy by Hip Hip Baby



Pondo
03-07-2010, 22:31
W związku z tym ze wreszcie sa dostępne w PL, i mogę je wreszcie reklamować kilka słów o moich ulubionych pieluszkach.

Pierwsze- cena- naprawdę bardzo ok, zważywszy ,ze takie widełki rozmiaru M, starczą na długo:)

Jakość- pierwsza klasa, intensywnie używam moich RE ponad pół roku i są jak nowe.

Są niezawodne. Choćby nie wiem co się działo, czy mega sik nocny podczas ząbkowania, czy przydługawe zakupy, jako jedyna pieluszka NIGDY mnie nie zawiodła.
Gumeczki się nie odciskają. Wyciągany język powoduje, że przy takiej chłonności, pieluszka naprawę schnie w przyzwoitym czasie. Napy pięknie trzymają- Balbi jeszcze się nie udało ich rozpiąć.

Naprawdę same ach i och.
Choć wielbicielki małych pieluszek typu bambooty i IB mogą być zawiedzione dużymi rozmiarami( to ten sam producent co wonderoo) to pieluszka, jest zgrabna, idealna na spacery i co najważniejsze- niezawodna!

To się rozpisałam:)

aladw
04-07-2010, 08:53
podlinkuj gdzie są dostępne:)

Guest
04-07-2010, 10:04
w krainie pieluszek jest
a Pondo znacz totbotsy easy fit? możesz do nich porównać?? chłonność, jakość

filipinka
04-07-2010, 17:43
wlasnie przymierzam sie do kupna tej pieluszki. cena jest bardzo kuszaca. a pieluchy dostepne sa tu:

http://www.krainapieluszek.pl/index.php?route=product/product&path=47_37&product_id=294

holly
13-07-2010, 00:25
pieluszki sa naprewde ok, chłoną świetnie.

Tolusia30
13-07-2010, 21:34
ja też mam te pieluszki i uważam, że są super! śweitnie chłoną, łanie się układają i dość szybko schną
M-ka wielkością przypomina wonderoosa, ale ma mniejszy wkład (węższy) dzięki czemu super się układa!!! No i gumki nie uciskają!!!!!!!!

Wiewiórka
14-07-2010, 06:17
Ja już zgłupiałam. To kieszonka czy AIO? I czy wkład wsadza się z przodu?

filipinka
14-07-2010, 10:10
Ja już zgłupiałam. To kieszonka czy AIO? I czy wkład wsadza się z przodu?

to AIO. w srodku na stale wmontowany jest jeden wklad, a drugi zszyty jest z pieluszka tylko z jednego boku - po wyciagnieciu masz taki jezor, dzieki ktoremu calosc szybciej schnie.

erithacus
11-08-2010, 22:41
Hip Hip Baby zaczął produkować pieluszki z pula minki - nowe Wonderosy i Real Easy.
Czy ktoś już je ma? Czy pul minki jest mięciutki, tak jak ten zwykły, czy może grubszy i sztywniejszy, jak np. w Babyettach albo nawet w pszczołach?

margonik
12-08-2010, 15:10
Wg mnie grubszy i sztywniejszy - ale ja nie mam porównania z Babyettami i pszczołami, tylko z Itti Bitti, gdzie minkee jest bardzo delikatny.
Dla mnie te pieluchy są za grube. Mają dwa grube przyszyte wkłady, których nie da się wyjąć, by odchudzić pieluszkę, a do tego ten minkee i podszycie wewnętrzne (też grubsze niż w IB) i wychodzi wielka, grubaśna pielucha... chyba na wiekie mrozy, bo nie miałabym odwagi jej założyć o innej porze roku.

Z tym, że dodam, że ja mam 3-miesięczniaka i być może moje standardy sie zmienią, gdy będę miała dwulatka produkującego wielkie kałuże.

Guest
12-08-2010, 17:18
a można Cię prosić o szczegółowe zdjęcia?? wnętrza, pulu no i wkładek.

erithacus
12-08-2010, 18:03
Z Real Easy ze zwykłym pulem jestem bardzo zadowolona. Może nie jest super zgrabna, jak IB, ale za to bardzo chłonna. To, że wkładki nie można wcałkiem wyjąć mi nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo nie muszę po praniu wyszukiwać.
Przymierzam się do kupna jeszcze jednej i zastanawiam się właśnie czy wziąć zwykła czy minki.

Margonik, a jaki masz rozmiar?

margonik
14-08-2010, 01:01
Margonik, a jaki masz rozmiar?

Mam M-kę.
Myślę, że dla wielkich sikaczy może być dobra, bo wygląda, jakby conajmniej wiadro miała wchłonąć ;-)

http://lh6.ggpht.com/_odR7iZCXlMQ/TGXIAGmgEkI/AAAAAAAACU0/VRaZhQCzV_8/s400/P1012212.JPG (http://lh6.ggpht.com/_odR7iZCXlMQ/TGXIAGmgEkI/AAAAAAAACU0/VRaZhQCzV_8/s400/P1012212.JPG)

http://lh4.ggpht.com/_odR7iZCXlMQ/TGXH91gDHJI/AAAAAAAACU0/kAWctkxlI_s/s400/P1012209.JPG

http://lh6.ggpht.com/_odR7iZCXlMQ/TGXIAnMKnLI/AAAAAAAACU0/01OBpL602QU/s400/P1012213.JPG



http://lh3.ggpht.com/_odR7iZCXlMQ/TGXIC7WCmEI/AAAAAAAACU0/QwBY4HQPVTI/s400/P1012215.JPG




http://lh6.ggpht.com/_odR7iZCXlMQ/TGXIDsQiQyI/AAAAAAAACU0/hT8riUVCK68/s400/P1012216.JPG

erithacus
15-08-2010, 23:35
Ona faktycznie wygląda na wielką. Chociaż tak po prawdzie, to nawet ta ze zwykłym pulem jest spora, a minki jeszcze bardziej optycznie ją powiększa.
Mimo to bardzo mnie kusi ta pielucha ;)

Pondo
01-09-2010, 21:22
Nareszcie pojawiły się RE w wersji minky.

Moje spostrzeżenia są takie ,że zmieniło się chyba miejsce produkcji- w porównaniu do tych kupionych w Anglii- Turcja. Zmienił się ciut ścieg obszycia- nie znam sie na takich szczegółach, wydłużył się język pieluszki( idealne rozwiązanie dla mam chłopców) który wg opisu z metki nie jest konopny a w 100% z organicznej bawełny.
PUL jest gruby puszysty. Wzory cudne. Niezawodność jak dawniej. Co do trwałości, to muszę przetestować , czy nadal jest to TA sama pieluszka.

green_naranja
17-09-2010, 12:19
jako uzytkowniczka tych pieluch juz od roku , oraz intensywna ich propagatorka wsrod zamieszkalych w Polsce kolezanek -mam wielo (a co, dodam sobie splendoru;P) podpisuje sie obiema rekami pod slowami Pondo.

jedynymi AIO< ktore moim zdaniem moga stanac w szeregu z RE, sa bambooty, choc niestety trzeba z nimi sie pilnowac, by zbyt dlugo nie przetrzymywac, gdyz siuski maja po dluzszym czasie nieuwagi tendencje do wypelzania.

obecnie testuje jeszcze nowe TotsBots V2, ktore z tego co widze, rowniez swietnie sie sprawdzaja, ale to juz temat na osobny watek:)

sheana
17-09-2010, 20:29
A ja dopytam, co jest bezpośrednio przy skórze? Bambus, czy jakiś mikropolar?

green_naranja
17-09-2010, 20:35
absolutnie nie zgadzam sie z tym, ze RE sa mega wielkie i robia wielka pupe!
owszem, nie sa takie majtkowate rozmiarowo jak np bambooty, ale-stosuje przy corce RE juz od roku (teraz rowniez minky), i nigdy nie mialam wrazenia, ze powieksza jej to gabaryty, mimo ze moje dziecko raczej szczuple, bezfaldkowe.
nigdy tez nie musialam kombinowac z wiekszymi rozmiarami ubran, body,rajstop, etc.

moim zdaniem to kwestia dobrania wlasciwego rozmiaru i dopiecia.

green_naranja
17-09-2010, 20:37
mikropolar to jest.

sylwiado
03-10-2010, 01:31
A jak z waszego doświadczenia wypadają rozmiary? Czy na 11 kg 11-miesięczne dziecko powinno być M (zgodnie z rozpiską producenta), starczy jeszcze na trochę? Synek raczej z tych bardziej fałdkowych ;).

b.szczelna
03-10-2010, 01:38
Hip Hip Baby zaczął produkować pieluszki z pula minki - nowe Wonderosy i Real Easy.
Czy ktoś już je ma? Czy pul minki jest mięciutki, tak jak ten zwykły, czy może grubszy i sztywniejszy, jak np. w Babyettach albo nawet w pszczołach?

a który to jest zwykły?

erithacus
03-10-2010, 09:08
No, zwykły pul, gładki znaczy się :)
Ja już mam swoje i mogę napisać kilka słów. Mianowicie pul minki w Hip Hip Baby jest identyczny jak pul w Babyettach. Czyli stosunkowo gruby ale bardzo mięciutki i dobrze się układa.
W porównaniu ze zwykłymi real easy nie ma jakiejś znaczącej różnicy w wielkości i miękkości pieluchy.
Myślę, że eMka powinna być ok na 11kg dziecko. Sama eMka jest dość spora, nie wyobrażam sobie, jak wygląda XL ;)

b.szczelna
03-10-2010, 09:12
wrzuuuć prosim fotke real tych pieluch;)

erithacus
03-10-2010, 09:22
Fotkę masz kilka postów wyżej ;)
Chyba, że chodzi Ci o pieluchę na pupie. Może dzis mi sie uda zrobić.

tonya
03-10-2010, 09:24
A jak z waszego doświadczenia wypadają rozmiary? Czy na 11 kg 11-miesięczne dziecko powinno być M (zgodnie z rozpiską producenta), starczy jeszcze na trochę? Synek raczej z tych bardziej fałdkowych ;).

spokojnie M-ka będzie dobra i jeszcze wystarczy na długo - mój Jasiek też ma prawie 11kg i nie należy do szczupłych ;) te pieluchy mają bardzo dużą możliwość regulacji zapięcia

real easy to bardzo fajne pieluchy - mi bardzo pasują - mimo że to AIO, to nie schną jakoś tragicznie długo a sama pielucha jest rzeczywiście bardzo miękka i ładnie się układa na pupie - u nas real easy zastąpiły wonderoosy v.1 na noce bo te nie dawały już rady mimo dwóch wkładek

erithacus
07-10-2010, 12:14
Mam fotkę :)
Franek ma jakieś 8kg i jest raczej chudy i długi, a pieluszka to eMka.
http://images50.fotosik.pl/350/8faacb7154400b1amed.jpg (http://www.fotosik.pl)

Lotna
14-10-2010, 20:26
Właśnie się przymierzam do kupna na nocki dla mojego 2 latka.Powiedzcie mi czym się różni stara wersja Pulowa od tej minky bo ja nie kumata?

erithacus
14-10-2010, 21:25
http://forum.chusty.info/forum/showthread.php?t=38772
:)

Lotna
14-10-2010, 21:43
ha! pięknie dziękuję :)

Edit:

No to zakupiłam na próbę :D

erithacus
14-10-2010, 22:22
U się zakupiłaś? Wychodzi taniej niż w PL?

Lotna
14-10-2010, 22:34
Zapłaciłam coś lekko ponad 12funtow za sztuke, rozm L.

sylwiado
14-10-2010, 22:37
A ja kupiłam ostatnio M za 10,39 funta w Babykind, była promocja bodajże -20%.

sylwiado
05-11-2010, 00:02
No i skusiłam się i kupiłam dwie minki w grochy :). Śliczne, minkie bardzo miły, mięciutki. Na mojego prawie roczniaka prawie 12 kg dobra jest M, jeszcze chyba trochę posłuży. Potwierdzam, że mają niezłą chłonność, choć u nas na noc nie starczają :(, może gdybym włożyła jeszcze jakiś dodatkowy wkład, ale nie próbowałam. Pupka moim zdaniem taka bardziej puchata i okrągła w porównaniu do bambootów i IT, ale mi to absolutnie nie przeszkadza :). No i udało mi się załapac na jakąś promocję -20% więc cena była też bardzo zadowalająca!

KaiDo
09-11-2010, 14:28
My mamy Wonderosa. Pul jest mięciutki i gruby i ładnie się układa na 5kilowym maluchu, mimo iż to jest one size. Chłonność na razie ok, ale taki maluch to jeszcze takich dużych objętości nie robi;)

ewaibartek
11-11-2010, 18:54
nie wiecie czy roz S starcza do 8 kg czy moze troche dluzej
chce wreszcie kupic pieluche na teraz a nie wiecznie mam za duze :) (z oszczednosci,zeby zaraz nie kupowac nastepnych)

czy w krainie pieluszek i ekomaluch to ta sama pielucha,bo ceny maja mega rozne?

ovejablanca
26-11-2010, 22:24
Ja na razie po pierwszym praniu i jestem w szoku - polar w środku wygląda jak bym pieluchę od roku używała :(
to tanie papoose z allegro po kilku praniach wyglądają lepiej ...
mam nadzieję, ze oprócz tego w użytkowaniu będzie ok
aha - w wonderoosie v2 polar to samo :(

tonya
26-11-2010, 22:30
zgadzam się - polar to niestety słaba strona pieluch Hip Hip Baby,ale to tylko wrażenie estetyczne bo poza tym pielucha działa bez zarzutu

Em
11-02-2011, 00:11
Szkoda, że dopiero teraz je odkryłam. Zaopatrzyłam się w 4, mam już komplet pieluch a tu teraz promocja w którymś sklepie :( szkoda, że nie wczesniej.
Pielucha jest chłonna, łatwa (mężowi zostawiam ;) ) i schnie przez noc bez problemu. I mój 1,9 nadal chodzi w M i jeszcze sporo pochodzi.

kawiareczka
03-05-2011, 23:48
mam jedną pluszową, jest boska. Używam tylko na noc albo na wyjście pod warunkiem, że dziecko nie będzie dużo chodzić (np do lekarza czy na zakupy) bo pupsko wielkie. Schnie szybciutko i jest taka milusia! używam M dla 13 miesięczniaka, 10.5kg.

marysiawu
05-05-2011, 21:48
To fakt, ja właśnie zaczęłam używać i jestem zachwycona. Mam różne pieluchy ale ta jest najbardziej nie zawodna a do tego bardzo fajne wzory.A cena bardzo przyzwoita. Dodam że mam 2, kupiłam używane na allegro potem dałam je siostrze bo ma większego szkraba a teraz wróciły do mnie i prawie nie widać śladów użytkowania, no może na wkładzie bambusowym. Szczerze polecam!!!

lubawa
25-06-2011, 22:56
Moje ulubione AIO. Bardzo dobrze się dopasowują, stosunkowo szybko schną. PUL taki sam jak w woonderoos, niezbyt zbity, mięciutki. Na początku rozmiarówki spora pupa, szczególnie w wersji minki. Nowsze pieluszki mają delikatniejszy polar, cieńszy, mniej się kulkuje. Polecam :)

Sikorka
29-06-2011, 15:03
Jedyna pieluszka, która u nas daje radę w nocy! Duża kieszeń, dużo się mieści. Nie nie przecieka. Szybko schnie, jak się ją wypatroszy. Od dobrych 6 miesięcy mamy M - myślę, że jeszcze trochę posłuży.

morla1
24-07-2011, 15:37
Kupiłam 2 sztuki na próbę po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii, wersję minky i normalny PUL. Są faktycznie mięciutkie i bardzo chłonne, ale na lato nawet na noc to się niestety nie nadają, bo mocno grzeją - tak mi się wydaje, a już wersja minky to już w ogóle..Ale ogólnie są cudne, pozostaną z nami i może jesienią dokupimy kolejne.

kamyczek
08-10-2015, 10:54
To moja jedyna aio i raczej rewelacji nie ma. Kupiłam ją zachecona opiniami że niby pancerna na noc ale mi bokami i tak przeciekała. Rozmiar m. No i ten system napek jakoś w ogóle mi nie leży. Drugi raz bym już takiej nie kupiła.