PDA

Zobacz pełną wersję : Uszyłam sobie z nudów poucha - oceńcie



Agnieszka
01-07-2010, 12:38
Nasz pierwszy spacerek w chuście tego typu - oceńcie :)

Mi jest wygodnie, jestem mile zaskoczona, bo sądziłam, że targać 2,5-latkę na jednym ramieniu to jakaś makabra będzie, a tu spoko daje radę, przynajmniej na nasze potrzeby (godzinami jej nie noszę).

http://img256.imageshack.us/img256/6585/30czerwca01.jpg
Natomiast mam trochę wątpliwości, czy córce za nisko dupka nie wisi i czy przez to jej nadmiernie nie uciska pod kolankami. To znaczy zasadniczo bez tragedii, ale jakoś tak mnie to mierzwi ;) Może jestem przewrażliwiona.

A może materiał zbyt elastyczny i dlatego ciągnie w dół? Zachodzę w głowę :)

JJ
01-07-2010, 12:41
wyglada super :thumbs up:
nie a osobistego doswiadczenia w noszeniu w takich cudach wiec nie doradze :hide:

Mayka1981
01-07-2010, 22:12
Natomiast mam trochę wątpliwości, czy córce za nisko dupka nie wisi i czy przez to jej nadmiernie nie uciska pod kolankami.

A córki nie możesz zapytać? :D

Wygląda bardzo fajnie, myślałam, że to z fal dunaju w pierwszej chwili... Sprężynuje przy chodzeniu?

Wasza wygoda jest w zasadzie miernikiem "poprawności" w tym przypadku :D

Agnieszka
01-07-2010, 22:41
Dziękuję za komentarze i obserwacje :)

Eeeee, młoda nie narzeka, mówiła że wygodnie - poucha nazywa "siedzonkiem" :)
Skoro nic Was nie razi po oczach, to... mamuśka musi być przewrażliwiona :hide:

A dobrze Ci się wydaje, bo to z Nati jest uszyte, a czy fale Dunaju czy inne fale, to nie pamiętam ;) Taki eksperyment krawiecki ;)

Mayka1981
01-07-2010, 22:57
To jak to Natka to nic dziwnego, że się fajnie nosi :)

Eksperyment uważam za udany :D

peluche
01-07-2010, 23:16
super, rewelacja jak dla mnie :D

roneczka
02-07-2010, 10:32
Wygląda prawidłowo, pupa jest rewelacyjnie zapadnięta :-)
No i nie jest za nisko, ważne żeby było powyżej kości biodrowej, przy malutkim dziecku mogłoby być troszkę za nisko i ci niewygodnie ale przy starszym dziecku wysokość ok!
Pozdrawiamy, również poucha kochamy - to była nasza pierwsza chusta :-)

Fiona
02-07-2010, 10:39
śliczny!!!!!!!!!!!!
i Wam pięknie!:)
nie mogę się zebrać, żeby sobie (i mojej 2,5-latce) uszyć i w kółkowej się nosimy:) ...ale już coraz mniej:(

mamaija
02-07-2010, 11:15
:thumbs up:ja:applause:k dla mnie- długosc swietna i pouchyk także!ja tez jak Mela miała 2 latka i nawet wiecej pouche kochalam BAAARDZO- w domu, w parku, ...wszedzie sie przydawał -a w torbie miejsca wiele nie zajmował