PDA

Zobacz pełną wersję : MT dla noworodka??



Ajka
10-07-2008, 08:29
dziewczynay mam problem bo jak Misio miał się urodzić to dostałam od kumpeli nosidełko pancerne taki koszmarek sztywny i się go pozbyłam i teraz się okazało że ona znowu jest w ciąży i chce je z powrotem oczywiście mogę jej takie odkupić ale tak myślę że może lepszym wyjściem by był mt chociaż wiem że to dla siedzących dzieci, ale tak sobie myślę że zdrowszy by był mt jednak niż nosidełko, poradźcie, dodam tylko że do chusty nie da się przekonać

landa
10-07-2008, 08:41
MT dla noworodka to nie jest dobry pomysł, bo nie podtrzymuje dziecka tak dokładnie jak chusta. Jeśli koleżanka nie chce wiązanej to może kółkowa albo pouch, dziecia wkładasz w pozycję kołyski, pod warunkiem, ze nie ma dysplazji.

N amarginesie dodam, że mam w domu wisiadełko, więc jeśli bardzo się koleżanka uprze mogę oddać 8))

Ajka
10-07-2008, 08:45
niestety żadna chusta nie wchodzi w rachube :(

Zelda
10-07-2008, 08:50
no ja szczerze balabym sie wlozyc noworodka do nosidelka, nie wspomne o wisiadelku!! a myslisz, ze skoro nie chce chusty to MT jej sie spodoba?

Ajka
10-07-2008, 08:54
no ja szczerze balabym sie wlozyc noworodka do nosidelka, nie wspomne o wisiadelku!! a myslisz, ze skoro nie chce chusty to MT jej sie spodoba?

myślę że mt podobny trochę do nosidełka więc myślę że może :confused:
tak myślę że jak będzie chciała maluszka wkładać no nosidełka to jednak mniej szkód wyrządzi mt niż nosidełko :confused:

Zelda
10-07-2008, 08:57
szkoda dzieciątka :( niektorzy sa wyjatkowo uparci :/

polaquinha
10-07-2008, 09:02
chyba Bondolino z Chustomanii są od urodzenia lub od 1 miesiąca.

Gdzieś już tutaj był watek na ten temat... ale gdzie?? :(

Tylko powiedz, zeby Ci sie dołozyła - ludzie z reguły bardziej szanują i chętniej uzywaja coś za co płacą niż dostają za darmo :roll: :wink:

EDIT: Bondolino nie Beco :lol:

Ajka
10-07-2008, 09:04
chyba Beco z Chustomanii są od urodzenia lub od 1 miesiąca.

Gdzieś już tutaj był watek na ten temat... ale gdzie?? :(

Tylko powiedz, zeby Ci sie dołozyła - ludzie z reguły bardziej szanują i chętniej uzywaja coś za co płacą niż dostają za darmo :roll: :wink:

no i znowu kłoda bo jest sama obecnie facet ja zostawił i nie ma kasy za bardzo a ja tez nie mam tyle żeby jej zafundować takie cudo

polaquinha
10-07-2008, 09:07
no to może jakiegoś uzywańca?

MT chyba ma zbyt luźny kształt jak dla noworodka.

Zelda
10-07-2008, 09:10
pewnie ze mozna uszyc, na wymiar!! dostosowane do malenkiego dziecka, wtedy bedzie lepiej przylegac... ale czy to dobre?

landa
10-07-2008, 09:12
chyba Beco z Chustomanii są od urodzenia lub od 1 miesiąca.

Gdzieś już tutaj był watek na ten temat... ale gdzie?? :(

Tylko powiedz, zeby Ci sie dołozyła - ludzie z reguły bardziej szanują i chętniej uzywaja coś za co płacą niż dostają za darmo :roll: :wink:

no i znowu kłoda bo jest sama obecnie facet ja zostawił i nie ma kasy za bardzo a ja tez nie mam tyle żeby jej zafundować takie cudo

To kiepska sprawa, bo być może rozwiązaniem byłoby nosidło ergonomiczne z tą wkładką dla noworodka, choć mnie to osobiście nie do końca przekonuje, ale jest to wydatek niemały.
Ideałem byłoby gdyby dała się na elastyka namówić, wiąże się łatwo a dzieć bezpieczny.

monjan
10-07-2008, 10:48
chyba Bondolino z Chustomanii są od urodzenia lub od 1 miesiąca.

Gdzieś już tutaj był watek na ten temat... ale gdzie?? :(

Tylko powiedz, zeby Ci sie dołozyła - ludzie z reguły bardziej szanują i chętniej uzywaja coś za co płacą niż dostają za darmo :roll: :wink:

EDIT: Bondolino nie Beco :lol:
tak bondolino jest dla dzieci co najmniej 3kg oczywiscie donoszonych, zdrowych niemowlat
a moze Marsupi Plus od Vegi?to takie skrzyzowanie MT z napami
ale nie wiem od jakiego wieku, choc te dzieci wygladaja na malutkie
http://chusty.info/forum/viewtopic.php?t=4410

lila4
10-07-2008, 10:56
Jak chce koniecznie męczyć dziecko w wisiadle to mi jedno zalega,Chicco z dziurami na nogi chętnie oddam,jakby co pisz na priv.

Kasia
10-07-2008, 13:10
A skad jest kolezanka?

.

Goska Sucharska
10-07-2008, 16:09
Ergonomiczne z wkładką dla noworodka ale nie chińska podróba z tajemniczego materiału.

Ajka
10-07-2008, 18:07
Dzięki za rady, spróbuje nad nią jeszcze popracować a jak to nic nie da to odkupie jej takie samo nosidełko chociaż z ciężkim sercem :( bo na nosidełko ergo nawet używane ani mnie ani jej nie stać niestety :(



A skad jest kolezanka?
koleżanka jest z Katowic

Goswiek
12-07-2008, 23:16
Może namów ją na poucha, to wygoda, bez wiązania, noworodka i starszego bobasa ponosi. A wybór jest coraz większy :)

Agnen
12-07-2008, 23:21
aj-a to już lepiej uszyć na miarę MT. Nie jest to idealne wyjście, ale IMO lepsze nisz wisiadeło.

Ajka
13-07-2008, 16:01
aj-a to już lepiej uszyć na miarę MT. Nie jest to idealne wyjście, ale IMO lepsze nisz wisiadeło.

no właśnie też mi sie tak wydawało

mamakrzysia
17-07-2008, 00:00
już ktoś się oferował że ma wisiadełko, ja też mam - Kutnik, kupiłam zanim trafiłam na chusty i chętnie oddam (nie mam serca żeby próbować to odsprzedać i wpakować kogoś na "minę" ale mogę zrobić prezent na własne życzenie)