PDA

Zobacz pełną wersję : chusta kolkowa dla malucha?



anka
10-07-2008, 01:29
dopiero zaczynam nosic mala w chuscie mamy nati :) i chcialam kupic kolkowa ale nie wiem czy nadaje sie dla 7 tyg malucha ?

ithilhin
10-07-2008, 07:08
pewnie, ze tak. bardzo fajna do pozycji kolyskowej :-)
w dobrze regulowanej kolkowej (ktora da sie idealnie dociagnac) mozna nawet takiego malucha nosic na biodrze, ale uwazam ,ze wymagato indywidualnego instruktazu.

myrra
10-07-2008, 09:11
Dla takiego maleństwa to kółkowa albo dobrze dobrany pouch. Ja sama nosiłam mlodego w pouchu jak skonczyl 2 tygodnie :)

pinaska
10-07-2008, 20:55
Niektórzy zalecają noszenie malucha w pozycji niepionowej do 3-4 miesiąca. Krzysiek od 6 dnia życia był noszony w kołysce w pouchu, potem w bebelulu lulu i wyglądał na zadowolonego.
Jak nabyliśmy wiązankę to nie było tak, że od razu hop siup i już tylko pion. Troszkę w tym, troszkę w tym. Raz spał dwie godziny w kieszonce w wiązance, raz 3 h w lulu (da się ;))

milorzab
10-07-2008, 23:03
Ja miałam kółkową dla D. od urodzenia i dla nas to była porażka. nas był efekt źródełka. Gdy go wkładałam poziomo, od razu chciał jeść. Ta bliskość piersi nie dawała mu spokoju. Potem kupiłam wiązaną, gdy miał miesiąc mniej więcej, zawiązałam pionowo i tak już zostało. Teraz mamy inną kółkową, sporo w niej noszę, lubię, w miarę, chyba od ok 4-5 miesiąca, nie pamiętam dokładnie.