PDA

Zobacz pełną wersję : Wkladki p`tits dessous z niebieskim kantem



elizek
30-06-2010, 11:19
To sa jak do tej pory najlepsze wkladki jakie probowalismy! Wkladki bambusowe, ktore chlona bardzo dobrze i juz po zaledwie 2 praniach sprawdzily sie u nas super w nocy przez okolo 12 godzin.
Wkladki pasuja do wiekszosci kieszonek w rozmiarze M, L lub XL. My uzywamy ich na przyklad w BG, Muksut (na noc w formowance) i innych.

Wymiary: okolo 67x13 cm wiec wkladka jest dluga i sklada sie ja na pol na dlugosc lub tez w inny preferowany sposob.
Zrobiona jest z 4 warstw superchlonnej frotki bambusowej ale po zlozeniu to bedzie oczywiscie 8 warstw!

Kolezanka przeprowadza wlasnie testy chlonnosci w mililitrach jak beda gotowe to je tu dopisze.
Na prawde goraco polecam bo to sa swietne wklady!

natala
01-07-2010, 23:02
porownywalysmy ostatnio z Malina te z niebieskim i rozowym - niebieskie sa ciut dluzsze, do rozowych dopina sie dodatkowa, ciensza wkladke - wydaje mi sie, ze z nia warstw jest 5... a niebieskich ostatnio nigdzie w UK nie mozna dostac... przynajmniej jak na razie nie znalazlam (a grzebie po stronach pieluchowych drugi tydzien, bo kompletuje wyprawke dla maluszka...)

elizek
01-07-2010, 23:09
Znajdziesz je tutaj (http://www.babykind.co.uk/pocketnappyinserts.htm#bambooinsert) pod nazwa superbamboo inserts

natala
02-07-2010, 15:19
Znajdziesz je tutaj (http://www.babykind.co.uk/pocketnappyinserts.htm#bambooinsert) pod nazwa superbamboo inserts

dzieki :)

jedna ze stron, ktorej prawie nie uzywam bo jest tak niefunkcjonalna az boli... na nappyzone kiedys mieli, ale chilowo out of stock sa... i troche OT - i ceny tez maja niezle - wczoraj kupilam musliny IV po 7.50 (na bebeco), tutaj sa po... 10.40 :omg:

Guest
02-07-2010, 17:39
heheeh se mieszkacie w UK to możecie kupować bez cła a w PL????

elizek
02-07-2010, 17:53
A jaka jest granica celna w pl?
Ja mieszkam w norwegii i moglam sciagnac w jednej przesylce 2 szt bez cla.

Guest
02-07-2010, 18:01
elizek to powiem Ci że dziś byłam przepytywana z właśnie UE przy wpisie zalgłym bo mój test zginął i zaliczyłam na 4 a tu taki babol
ufsssssssssss

ale propozycja mi się podoba :)

elizek
02-07-2010, 18:09
Hihi spoko barylka zdarza sie. Ale stronka jesr rzeczywiscie kiepskiej jakosci tyle ze tam maja super servis no i mozna dostac te wkladki...