PDA

Zobacz pełną wersję : Jak pisać po emotikonach???



Wika
29-06-2010, 08:50
Nie wiem czy tylko u mnie na komputerze tak jest, ale nie umiem przesunąć kursora za wstawiony emotikon, zawsze pkazuje, że mam pisać jakby przed nim. Wynika z tego, że emotikon ma być zawsze na końcu? Ale czasem nie miałoby to sensu wcale... Jak daję enter, to emotikon mi skoczy niżej, ale wciąż kursor ustawiony przed nim.
Czy Wy też tak macie? I co z tym zrobić?

pomidore
29-06-2010, 08:54
Mam tak już długo, od przedostatniej zmiany forum i tez nie mogę sobie z tym poradzić :( Wkurza mnie to.

Meta
29-06-2010, 08:54
Ja tak nie mam i nigdy nie miałam (używam Firefoxa) - ale wiem, że kilka osób miało ten sam problem. Rozwiązania niestety nie znam...

pomidore
29-06-2010, 08:58
Ja tak nie mam i nigdy nie miałam (używam Firefoxa) - ale wiem, że kilka osób miało ten sam problem. Rozwiązania niestety nie znam...

Miało? tzn. że już nie mają?

edit: Odpaliłam forum w FF i robię test :D mogę dalej pisać po emotach:applause::applause:Jest rozwiązanie!

czy Wy widzicie, ze te emotki klaszczą jakoś 5 razy szybciej?

JJ
29-06-2010, 09:51
Miało? tzn. że już nie mają?

edit: Odpaliłam forum w FF i robię test :D mogę dalej pisać po emotach:applause::applause:Jest rozwiązanie!

czy Wy widzicie, ze te emotki klaszczą jakoś 5 razy szybciej?

tak klaszcza nawet 7 razy szybciej :applause::applause::applause::applause::applause: :applause::applause:

pati291
29-06-2010, 09:59
Odpaliłam forum w FF

A jak to zrobić???

Mag
29-06-2010, 09:59
ja mam ten problem,ale nie znoszę ff,więc wolałabym żeby w najnowszej wersji ie można było normalnie używać emotek.

ewadbr
29-06-2010, 10:03
u mnie w Operze nie ma problemu :)

pomidore
29-06-2010, 10:16
A jak to zrobić???

Musisz otworzyć forum przez przeglądarke mozzila firefox a nie przez internet explorer.

IzaBK
29-06-2010, 10:54
Miało? tzn. że już nie mają?

edit: Odpaliłam forum w FF i robię test :D mogę dalej pisać po emotach:applause::applause:Jest rozwiązanie!

czy Wy widzicie, ze te emotki klaszczą jakoś 5 razy szybciej?

hahaha, rzeczywiscie, odpaliłam forum w seamonkey i tez mi problem zniknął, a klaszczace emotki sie znerwicowały, hahah :lool:
zaskoczona jestem ze w innej przegladarce forum wyglada inaczej..

pomidore
29-06-2010, 11:03
hahaha, rzeczywiscie, odpaliłam forum w seamonkey i tez mi problem zniknął, a klaszczace emotki sie znerwicowały, hahah :lool:
zaskoczona jestem ze w innej przegladarce forum wyglada inaczej..

a co masz inaczej? u mnie w IE i FF tak samo wygląda.

Stresują mnie te klaszczące emoty;) hahahha i wałek Mety z sygnaturki też szybciej chodzi!

IzaBK
29-06-2010, 11:08
mam jeszcze wylistowanych użytkowników (w kolumnie są, a nie jednym ciągiem jak w IE) i wylistowanych modów.. mam wrażenie jakby w SM forum wyglądało na bardziej.... uporządkowane :-)

JoShiMa
29-06-2010, 16:27
A strzałka w prawo albo naciśnięcie 'end' nie załatwia sprawy?

pomidore
29-06-2010, 16:39
A strzałka w prawo albo naciśnięcie 'end' nie załatwia sprawy?

hahahaa, nie :)

Nata
29-06-2010, 19:16
Musisz otworzyć forum przez przeglądarke mozzila firefox a nie przez internet explorer.


mam ten sam problem. ale co to znaczy w mozilla?musze kupic taki program,czy gdzies go mozna legalnie sciagnac?

pomidore
29-06-2010, 19:27
mam ten sam problem. ale co to znaczy w mozilla?musze kupic taki program,czy gdzies go mozna legalnie sciagnac?

Stąd mozesz legalnie pobrac :)
http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

Nata
29-06-2010, 19:33
Stąd mozesz legalnie pobrac :)
http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/



dziekuje CI dobra kobieto!!!!!!!!!!!!!