PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o porade co mam kupić???



Winoroslinka
28-06-2010, 22:31
Chyba wpadłam w nałóg :( Widze tyle chust ktore chce kupic ze nie wiem juz na co mam sie zdecydować, pls pomóżcie, oblicze co ma większe powodzenie :)
Zara Aubergin czy Zara He?

i apeluje do buszujących po straganie, aby kupili mojego kupfera bo 1. zaczynam sie łamac czy go sprzedac (idiotka jedna, za co kupie zary???) 2. to co w nawiasie, lepiej byłoby czesciowo zfinansowac nowy zakup ;)

demona
28-06-2010, 22:36
Jeśli pytasz ze strony finansowej, to odradzam ellevila zupełnie:)

Winoroslinka
29-06-2010, 06:19
wczoraj było juz późno, dzisiaj widze ze mogłam to raczej zamieścić w dziale różne chusty i nosidła a nie tu.
Demona, a dlaczego? Ze drogi? Ze slaby?

pati291
29-06-2010, 07:19
Myślę, że jedno i drugie. Atut - śliczne są.
Napewno idealne na lato dla niemowląt, nie za ciężkich;)

Winoroslinka
29-06-2010, 07:47
nie za ciezkich?? A co to znaczy? Mała ma 8,5 kg powinnam wiec inwestować w zary czy lepiej nie? Patrze tylko co mi sie podoba, zapomniałam o kilogramach..

Liv
29-06-2010, 07:53
jeśli planujesz chustę sprzedać za jakiś czas, to raczej silk. obserwując bazarek dochodzę do wniosku, że przynajmniej na naszym forum niektóre elleville są niesprzedawalne, mimo rewelacyjnych cen, niektóre zary wisiały i wisiały... mnie samą powstrzymuje to przed zakupem, lubię często zmieniać chusty, więc nie urządza mnie kupowanie chusty, z którą się potem będę bujać przez pół roku, jak nie więcej. na zagranicznych forach standardowe bawełniane elleville też nie są rozchwytywane. na pewno nie pomaga fakt, że w maszynowo tkanych ellevillach jest więcej baboli niż w ręcznych.

Olapio
29-06-2010, 07:54
jesli o mnie chodzi to lepiej kupmuzywana jakąś tanszą zare i tyle
nowe nie dosc ze drogie to pozniej nikt ich odkupic nie chce i sprzedawane są dosc tanio
tym bardziej teraz maszynowe
zwykła 6 kosztuje 439 zł
no i te babole, nigdy nie wiesz co Ci sie trafi :D

Liv
29-06-2010, 07:55
nie za ciezkich?? A co to znaczy? Mała ma 8,5 kg powinnam wiec inwestować w zary czy lepiej nie? Patrze tylko co mi sie podoba, zapomniałam o kilogramach..

mnie zara nie zachwyciła nośnością, jak już to jade. jedwab na lato starczy, ale potem, to nie raczej nie bardzo.

Olapio
29-06-2010, 07:58
mnie zara nie zachwyciła nośnością, jak już to jade. jedwab na lato starczy, ale potem, to nie raczej nie bardzo.

a mi sie w zarze dobrze nosi
moj wazy około 10 kg i wczoraj pol dnia z nim w zarze lazilam i nic mnie nie bolalo
pozniej nosiłam w chiarze i porównywalnie moim zdaniem :D
tylko zary są takie szorstkie
przy pierwszym wiazaniu blueberry rozcięłam sobie chusta rękę :omg:
teraz juz na szczescie zmiękła

Liv
29-06-2010, 08:01
przy pierwszym wiazaniu blueberry rozcięłam sobie chusta rękę :omg:
teraz juz na szczescie zmiękła

:omg:

pati291
29-06-2010, 08:07
Moja Hania kończy za parę dni 7 miesięcy i waży 6350. We wszystkim narazie dobrze mi się ją nosi;)
Za to Damian już bardziej wymagający jest:) Chociaż ma raptem około 11kg. W Zarze średnio mi się go nosi.
A co do szorstkości;) Wyprałam i wyprasowałam white na chrzciny. Pierwsze motanie było na sesji. No i zła na siebie byłam, że wcześniej chociaż po domu w niej nie ponosiłam. Chciałam idealne wiązanie zrobić i mi nie wychodziło. W końcu zdjęcia są jak motam:D Yellow jakiś taki inny jest.

Winoroslinka
29-06-2010, 08:18
ja zare za te szorstkosc wlasnie lubie. A co jest podobne w fakturze do zary i poniesie klocka?

Liv
29-06-2010, 08:55
pierwsze co mi przychodzi do głowy to indio natur z lnem lub konopie, ew. jakieś grubsze indio z lnem.

macierzanka
29-06-2010, 09:00
Nowe lny 50% noszą bardzo dobrze i są super na lato:)
Sprzedaję swoje:hide:. Musze się pozbyć większości chust:ninja:.
Kryzys mnie dopadł:)

Olapio
29-06-2010, 09:04
no te lny chyba wlasnie sa chropowate z tej lnianej strony
tylko nikt w nia nie wkłada dziecka
jedyni w bawełnianą ;)

Liv
29-06-2010, 09:07
a, no właśnie te lny tegoroczne są super - od środka mięciutkie dla dziecka, a na zewnątrz szorstkie, jak ktoś lubi taką chropowatość. a noszą jak marzenie.

tysia
29-06-2010, 09:09
Mój jade she nosi super :)

paskowka
29-06-2010, 09:10
a, no właśnie te lny tegoroczne są super - od środka mięciutkie dla dziecka, a na zewnątrz szorstkie, jak ktoś lubi taką chropowatość. a noszą jak marzenie.

A nie rozłażą się? Bo koleżanka mówiła, że rozłaził się jej chyba Marigold, oczywiście po praniu się zbiegł, tzn. nitki wróciły na miejsce.

Liv
29-06-2010, 09:22
niektóre marigoldy z pierwszej edycji tak miały (mój np. nie), w reszcie lnów nie było tego problemu

macierzanka
29-06-2010, 09:44
A nie rozłażą się? Bo koleżanka mówiła, że rozłaził się jej chyba Marigold, oczywiście po praniu się zbiegł, tzn. nitki wróciły na miejsce.
Słyszałam o rozsuniętych nitkach w Stendhalu i I rzucie Marigolda.
Moje przejrzałam dlatego centymetr po centymetrze: przed praniem i po praniu
Nie ma żadnych niespodzianek:)

paskowka
29-06-2010, 09:49
Słyszałam o rozsuniętych nitkach w Stendhalu i I rzucie Marigolda.
Moje przejrzałam dlatego centymetr po centymetrze: przed praniem i po praniu
Nie ma żadnych niespodzianek:)

Hm, to teraz dałyście mi do myślenia:)

Winoroslinka
30-06-2010, 14:24
a zmieniacie mi temat ;) Zary He wiec juz pewnie nie kupie nad aubergin też sie łamię, najbardziej to czekam na nowe trikolory. A poza tym to nadal nie wiem czego szukać dla coraz cieższego klocka, indio osłyszałam ze teraz cieńsze. A co do innych chust - musi być wzorek, gładkie odpadają. Eh, łatwie to nie jest tak na odległość decydować